Powstało koło poselskie Konfederacji. Przewodniczącym Jakub Kulesza, wiceprzewodniczącym Krzysztof Bosak [WIDEO]

Konfederacja/ fot. screen
4

Definitywny koniec spekulacji na temat osobnych kół poselskich Partii Korwin i Ruchu Narodowego. Podczas piątkowej (18.10.2019) konferencji prasowej w Sejmie posłowie Konfederacji poinformowali, że powstało jedno koło zrzeszające członków tego ugrupowania. Przewodniczącym został Jakub Kulesza, który w poprzedniej kadencji Sejmu również pełnił tę funkcje. Wiceprzewodniczącym i rzecznikiem prasowym będzie Krzysztof Bosak. Dyrektorem biura koła poselskiego Konfederacji został Włodzimierz Skalik.

Startowaliśmy do Sejmu jako Konfederacja, jako suma trzech środowisk. Za sprawą synergii okazało się, ze Konfederacja to jest coś więcej. I dlatego tworzymy koło Konfederacja. Razem będziemy walczyć o idee, na które głosowało milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy wyborców. Jako Konfederacja będziemy wspólnie realizować program, który obiecaliśmy wyborcom – powiedział poseł Kulesza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Konfederacja domaga się unieważnienia wyborów. Konferencja prasowa [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. maciek mowi . mówi

  Wielkie brawa dla Konfederato , tak trzymajcie a w nastepnych wyborach przejmiecie w Polsce wladza co daj Boze , amen .

  1. Zbigniew mówi

   Konczy sie nielegalna inwigilacja organizacji Marszu Niepodleglosci – rewizje mieszkn organizatorow przypominaja rumunsko, ukrainskie bojowki jaruzela mordujace polskich dzialaczy opozycji tak zamordowano mojego najlepszego kolege i cisza a wpierw byly rewizje, grozby…. .

   PiS wymienil senatorow na tych co stoja w kolejkach za plagiatami Tokarczuk (na EU to jest oczywiste, proste) i swiadomie przegral w senacie- oczywista zmowa dwupartyjnego systemu.

   30% Polakow nie da sie zastraszyc rewizjami, utrata pracy, wiec srodowisko A Dudy walczy bronia obusieczna – na pohybel z nimi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.