Powstają „kowidowe getta”! Rząd wprowadza obowiązek szczepień! Zapewnia, że „obowiązek to nie przymus”, ale niezaszczepiony wyleci z pracy

Fragment okładki książki "Kowidowe getta"
13

Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział wprowadzenie obowiązkowych szczepień przeciw COVID-19 dla trzech grup zawodowych: medyków, służb mundurowych i nauczycieli. Przyjęcie preparatu ma być warunkiem wykonywania zawodu. Tak oto, na naszych oczach, powstają „Kowidowe getta” o czym w swojej najnowszej książce pisze Katarzyna Treter-Sierpińska.

Niezaszczepiony wyleci z pracy

Najnowszy projekt rządowy zakłada całkowite wykluczenie osób niezaszczepionych ze sprawowania zawodu medyka, nauczyciela czy funkcjonariusza służb mundurowych. Odmowa zaszczepienia będzie traktowana jako niewykonanie obowiązku prawnego i w konsekwencji może stanowić podstawę do zwolnienia z pracy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szef resortu zapowiedział, że rząd będzie chciał od 1 marca wprowadzić obowiązek zaszczepienia dla medyków, nauczycieli i służb mundurowych. Szczepienia przeciwko COVID-19 nie będą jednak uznane za obowiązkowe, ale ich posiadanie będzie wymogiem zatrudnienia. – Będzie to warunek wymagany do spełniania jako warunek pracy – powiedział Niedzielski

MZ: „Obowiązek to nie przymus”

Na twitterowym profilu Ministerstwa Zdrowia przekonuje się, że „obowiązek to nie przymus”.
Szanowni Państwo W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do Ministerstwa Zdrowia wyjaśniamy, że obowiązek szczepień jest czym innym niż przymus szczepień. Nikt nie wprowadza przymusu szczepień – czytamy na Twitterze.

Kowidowe getta

No tak, przecież nikt nikogo nie ubierze w kaftan i na siłę nie będzie wbijał strzykawki w ramię. Jednak nieprzyjmowanie preparatu będzie wiązało się z konkretnymi konsekwencjami zawodowymi, które są ewidentnym wykluczeniem niezaszczepionych i postawieniem ich w roli osób gorszej kategorii. Tak na naszych oczach wyrośli mali gestapowcy, którzy bezprawnie próbują zmusić społeczeństwo do przyjęcia preparatu będącego na etapie eksperymentu medycznego, a niezaszczepionych eliminuje się z części życia publicznego umieszczając w „kowidowych gettach”.

Jak przedstawia się sytuacja pracowników innych branż?

Według zapowiedzi Niedzielskiego Każdy pracownik ma mieć zapewniony dostęp do darmowego testu, finansowanego przez państwo. – Tutaj przede wszystkim będziemy przygotowywali się do tego rozwiązania, gdzie każdy pracownik będzie miał zapewniony dostęp do darmowego testu. Wprowadzimy rozwiązanie, że poprzez formularz, który będzie dostępny na naszych stronach internetowych, będzie można się na taki test zapisać, wybierając opcję, że jest to test pracowniczy. Ale oczywiście wybranie tej formy testowania nie będzie powodowało (…) kierowania na domyślną kwarantannę – tłumaczył minister Niedzielski w trakcie wtorkowej konferencji prasowej. Dziś bowiem kwarantanna jest automatyczna od momentu skierowania na test do otrzymania wyniku. W przypadku negatywnego jest automatycznie cofana, a przy pozytywnym – osoba zakażona trafia na izolację.

Obejrzyj:

Książka „Kowidowe getta” i areszt dla organizatorów marszu w Kaliszu. Katarzyna Treter-Sierpińska w wRealu24 [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gabryś mówi

  To są zwykli morder….czy.Życzę im aby rak kręgosłupa zżerał tych gno…jów z 40 lat 😈😈😈😈

 2. Sramnaobostrzeniapis mówi

  Nie bedzie roboty to bedzie bandyterka

 3. Shadow mówi

  A tą bandyterkę, trzeba będzie zacząć od tych skurwysynów nierządnych, sprzedajnych szmat, będących mordercami i prześladowcami własnego narodu.

 4. MACIEJ mówi

  Po moim trupie pejsate sukinsyny. Pogodziłem się z tym, że to ostatnie 2-3 lata mojego istnienia, ale na pewno nie dam im satysfakcji. Grunt to teraz ten czas dobrze wykorzystać. Do oporu.

 5. verizanus mówi

  Co na to wszyscy urzędnicy typu rzecznicy praw takich i owakich, antydyskryminatorzy różnoracy itd itp??? Tyle kasy na nich idzie??? Co na to związki zawodowe??? Rozwalają na naszych oczach edukację i służbę zdrowia. TO ŻE SŁUŻBY MUNDUROWE DAJĄ SIĘ TAK TRAKTOWAĆ TO WSTYD. Jak mamy mieć takie resorty siłowe to chyba lepiej wcale 😉

 6. HAŃBA ! mówi

  kaczyński, morawiecki, niedzielski , gądecki i …. wielu innych to żydzi z spolszczonymi nazwiskami, oni nie są Polakami ! Pomyśl ilu żydów jest w Sejmie, nie miej złudzeń. Polacy są okłamywani i żyją w nieświadomości forsowanej przez ściek tv.

 7. Rebih mówi

  „No tak, przecież nikt nikogo nie ubierze w kaftan i na siłę nie będzie wbijał strzykawki w ramię.” Owszem ubierze w kaftan i zaszczepi. Odpowiednie prawo jest już przygotowane i przewiduje, że zaszczepiony nie może być trzymany w kaftanie nie dłużej niż – o ile dobrze pamiętam – 8 godzin. Problem jest jedynie z tym, że takie rozwiązanie można stosować (i będzie się stosować), gdy niezaszczepionych będzie mało. Gdyby teraz garstka policjantów próbowała wyciągać z domów 20 milionów Polaków to rząd skończyłby na latarni. Wymuszenie szczepień na tych trzech grupach zawodowych: medykach, nauczycielach i służbach mundurowych ma na celu jedynie zmniejszenie ilości niezaszczepionych wrogów klasowych. Potem zaatakowane zostaną kolejne grupy, pracodawcy zmuszeni do zmuszania pracowników do szczepień (na Węgrzech odpowiednie rozwiązania są już opracowane, może nawet wprowadzone) itd. Potem przyjdzie obowiązek będący de facto przymusem (jak w Austrii: wiezienie, olbrzymie kary finansowe pozbawiające obywatela dorobku życia i środków do życia). Na koniec przyjdzie przymus bezpośredni.

 8. verizanus mówi

  @Regih. Jeśli teraz nie dostaną SKUTECZNEJ kontry, to rzeczywiście tak będzie. Kaftan i przymus bezpośredni 😉

 9. Andrzej mówi

  Podobno jest u nas Rzecznik Praw Obywatelskich, czy coś mi się pomyliło ?

 10. Cyprian mówi

  Nie wiem dlaczego redakcja używa terminów „minister zdrowia” i „ministerstwo zdrowia” opisując przestępcze działania kilku smutnych panów. Bardziej adekwatne określenie to „minister naglej choroby i śmierci” używane przez posła Brauna.

 11. Cyprian mówi

  Rebith. Trzeba nadmienić, że wojsko to jedna z najbardziej zdrowych (czytaj odpornych) grup zawodowych w Polsce (i nie tylko). Cherlaków tam nie przyjmują. Komu zależy na wyeliminowaniu ich ze społeczeństwa ? Dzieci również nie są w grupie ryzyka, czy spotka ich to samo ?

 12. seba mówi

  Służba zdrowia i tak jest prywatna. po prostu świadomi zagrożenia eksperymentalnymi preparatami lekarze będa praktykowac prywatnie. Trzeba będzie stworzyć alternatywne przychodnie, alternatywne apteki. tylko dla ludzi wolnych, o czystej krwi, podobnie banki krwi, alternatywny system płatniczy. Alternatywny system ekonomiczny i społeczny. poza systemem zagłady, systemem modyfikacji genetycznych. Tak na marginesie. wg nauki kościoła, każdy kto ma zmieniony boski kod genetyczny i przyjmie szczepuonki z lucyferazą z automatu przestaje być dziełem boga, a staje się dziełem szatana. produktem. preparaty w formie plasrtrów będa zawierac hydrożel z nanorobotami oraz lucyferazę, świecący enzym, który ma za zadanie ułatwić identyfikację tych, którzy stali się już dziećmi szatana.

 13. Filip mówi

  Proponuję przestać łożyć na tych pasożytów Koniec z ZUS, że Skarbowką . Odciąć ich od koryta.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.