Potężny marsz antyaborcyjny w Irlandii Północnej. Londyn narzuca aborcyjne bezprawie!

1

Wczoraj (6 września 2019) kilka tysięcy Irlandczyków wzięło udział w marszu przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci. W milczeniu, manifestanci poubierani w ciemne pomaszerowali pod parlament Irlandii Północnej Stormont. Londyn narzucił Irlandii Płn. aborcyjne bezprawie, które mieszkańcy kraju stanowczo się sprzeciwiają.

Chcemy, aby nasze milczenie mówiło kilka rzeczy: po pierwsze, my, jako obywatele Irlandii Północnej, nie zostaliśmy zapytani co sądzimy o tej ustawie, która w istocie jest sprzeczna ze zdaniem opinii publicznej w naszym kraju, że nasi posłowie głosowaliby przeciwko zgodzie na swobodną aborcję, a zwłaszcza to milczenie symbolizuje nienarodzone dzieci, które nie mogą mówić, że odbiera im się prawo do życia – powiedział organizator protestu z NI Voiceless.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sytuacja w Irlandii jest bardzo trudna, ponieważ od dwóch lat w tym kraju nie zbiera się parlament, co jest wykorzystywane przez Londyn w celu narzucania lewackiego bezprawia. Decyzją Izby Gmin irlandzki parlament ma czas do 21 października, by odrzucić aborcyjny zamordyzm dyktowany przez Westminster. Jeśli tego nie zrobi to Londyn dopnie swego. W podobny sposób Anglicy narzucili Irlandczykom ustawę o jednopłciowych związkach partnerskich. To się nazywa demokracja?

Źródło informacji: independent.co

Przeczytaj:

Adolf Hitler byłby dumny! Feministki ogłaszają konkurs fotograficzny: „Aborcja w kadrze”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.