„Postawimy ich pod ścianą”. Thunberg grozi politykom po szczycie klimatycznym w Madrycie

Greta Thunberg w Turynie/ fot. Twitter
3

Grudniowy szczyt klimatyczny ONZ COP25 w Madrycie skończył się ogólnikową deklaracją o „pilnej potrzebie” przeciwdziałania globalnemu ociepleniu. Nie podpisano porozumienia w sprawie wdrożenia w życie postanowień paryskich z 2015 roku, w myśl których należy podjąć działania skutkujące ograniczeniem globalne ocieplenie do +2 st. C, a nawet +1,5 st. C. Zawarcie porozumienia zablokowały Chiny i Indie, które nie dały się wciągnąć w klimatyczną histerię.

W związku z powyższym Greta Thunberg jest wściekła, czemu dała wyraz w Turynie, gdzie pojawiła się 13 grudnia w związku z piątkowym strajkiem dla klimatu. „Światowi przywódcy wciąż próbują uciec od odpowiedzialności, ale musimy upewnić się, że im się to nie uda. Musimy upewnić się, że POSTAWIMY ICH POD ŚCIANĄ i będą musieli zrobić, co trzeba, żeby chronić naszą przyszłość” – oświadczyła Thunberg.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Jak widzicie tzw. walka o klimat zaostrza się. Nastoletnia figurantka wykorzystywana przez klimatycznych hochsztaplerów zapowiedziała „stawianie pod ścianą”. Nic nowego! Czerwoni stawiali od ścianą, zieloni też nie cofną się przed tą metodą. W grę wchodzi zbyt wielka kasa, żeby bawić się w półśrodki. Co prawda, Thunberg wyjaśniła potem na Twitterze, że chodziło jej jedynie o „wymuszenie odpowiedzialności” i jest przeciwna przemocy, ale to, co zostało powiedziane, powinno stać się sygnałem alarmowym dla wszystkich, którzy jeszcze wierzą w świętą Gretę. Ta dziewczyna twierdzi, że widzi rzekomo morderczy dwutlenek węgla. Już to powinno dyskwalifikować ją z jakiejkolwiek debaty publicznej. Tymczasem Thunberg stoi na czele ogólnoświatowej krucjaty dziecięcej, a za jej plecami stoją ideologiczni i finansowi gangsterzy, których celem jest wydojenie podatników metodą „na handel powietrzem”. Klimat nie ma tu nic do rzeczy.

Źródło informacji: dailymail.co.uk, Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Klimatyczna egzekucja na raty

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. W K mówi

    Sami biali na tym zdjęciu. To bardzo niereprezentatywna grupa. Ani jednego Chińczyka. Widocznie ta Thumberg jest faszystką albo tą, no, ksenofobistką, czy mówiąc inaczej rasistką.

  2. Robert mówi

    Ja też,ja też to widzę i ciągle widuję,kiedy zrywam jabłka z zielonej jabłoni,kiedy ptaszek w koronie swe gniazdko buduje.Chyba trochę tego CO2 do butelek nałapię,bo jak nie bez niego z wnukami coś ważnego przegapię na starość,gdzie kiedyś były granice Niemiec we współczesnej 4rzeszy

  3. karol mówi

    Greta Thunberg skłamała? Na jaw wychodzą nowe fakty.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.