Posłowie Konfederacji przeprowadzają interwencję poselską w Ministerstwie Zdrowia ws. zmian w przepisach WHO [WIDEO]

Interwencja poselska w MZ, fot. X/Konrad Berkowicz
7

Konrad Berkowicz, Włodzimierz Skalik i Grzegorz Płaczek z Konfederacji przeprowadzają interwencję poselską w Ministerstwie Zdrowia ws. planowanych zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych World Health Organization (Światowa Organizacja Zdrowia)!

Podczas konferencji prasowej poprzedzającej interwencję, przed budynkiem MZ posłowie zorganizowali konferencję prasową. W jej trakcie poseł Grzegorz Płaczek tłumaczył na czym polega niebezpieczeństwo wprowadzenia zmian w przepisach WHO.
WHO zamiast organizacji doradczej ma się stać organizacją zarządczą, czyli w sytuacjach tylko potencjalnie pandemicznych ma przejąć rolę nadrzędną nad ministerstwem zdrowia. W zmianach został wykreślony zapis, że wszystkie działania WHO mają się odbywać z poszanowaniem godności publicznej. Jest planowana cenzura, są planowane paszporty kowidowe – tłumaczy poseł Płaczek. – Podczas interwencji po pierwsze, chcemy sprawdzić czy MZ ma świadomość tych zmian, po drugie, Polska do 1 grudnia 2023 roku ma możliwość wydłużenia okresu analizy tych ponad 300 przepisów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według informacji przekazanych przez posła Włodzimierza Skalika, pracownicy Mz utrudniali posłom Konfederacji wejście do budynku w celu przeprowadzenia interwencji.
Mamy problem z wejściem do Ministerstwa Zdrowia już od niemalże pół godziny i bardzo możliwe, że będziemy musieli się posłużyć policją, ponieważ osoby, które podejmują decyzję, zwlekają z wpuszczeniem nas w ramach interwencji poselskiej – o godzinie 10.18 napisał polityk Konfederacji Korony Polski i zamieścił, krótkie nagranie.

Odpowiedź na wpis posła Skalika opublikowała minister zdrowia Katarzyna Sójka, zarzucając politykom Konfederacji, że nie umówili się wcześniej na spotkanie i mieli „okłamać pracowników ochrony mówiąc o umówionym i zaplanowanym spotkaniu próbując wejść do ministerstwa z osobami postronnymi”.
Mimo to Pracownicy w sposób nagły pozostawili swoje prace i odpowiedzieli na Państwa pytania. Proszę nie tworzyć teorii nieprawdziwych w związku z tematem, który Was interesował, a jednocześnie warto też być lepiej zorientowanym w pretensjach, które zgłaszacie. Pozdrawiam – czytamy we wpisie minister Sójki.

Aktualizacja 16.11.2023, godz. 13:30:

Przeczytaj także:

Wicepremier Belgii żąda nałożenia sankcji na Izrael. “Nie możemy odwracać wzroku, gdy w Gazie codziennie zabijane są dzieci”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. fajera mówi

  a jaka była reakcja tych posłów na wpis owej ministerki?
  czy na interwencję poselską do było nie było publicznego urzędu trzeba rzeczywiście się umawiać??
  czy to jest normalne, że szefowa resortu MZ, do którego przychodzą na interwencję (umówioną czy nie umówioną o ile tak trzeba) posłowie na Sejm RP komunikuje się z nimi poprzez wpis w internecie?
  czy jednak rozmawiała z nimi też osobiście? (te pytanie zadaję bo nie chce mi się oglądać relacji video – może tam by była odpowiedź)

 2. fajera mówi

  czy ochrona ma prawo nie wypuszczać posłów na Sejm RP do było nie było publicznego urzędu?
  czy rzeczywiście okłamali ochronę odnośnie umówienia na interwencję? to czy by to znaczyło, że nie dość, że są kłamcami to na dodatek głupcami bo nie wiedzieli, że trzeba się umawiać z jaśniepaństwem z MZ? (no właśnie drugi raz dopytuję jako laik czy TRZEBA?)

 3. AntyPO✡PiS mówi

  👍 Brawo ❤ posłowie KONFEDERACJI Wolność i Niepodległość! 💪

 4. anonim mówi

  ,,Humpty Dumpty” syntezator mowy uciekł z MZ jak szczur z tonącego okrętu. Przyszła nowa sanitarystka, której wymarzył się obóz szczepionkowy z gabinetem dr mendele. Już próbuja knuć następne spiski na ludzi, bo nie udała się operacja wyszczepienia bydła genetyczną trucizną zwaną szczepionką na kowid. Dobrze, że ponad 50% Polaków wylała na siebie kubeł zimnej wody i twardo zaprotestowała przeciwko tej syjonistycznej hucpie. Już nie ma wątpliwości i oficjalnie pisze się w prasie, że ta cała operacja kowid-19 to największy zbrodniczy eksperyment w dziejach ludzkości. Te ludki z MZ nadal idą w zaparte i promują to świństwo, które zakupili od zbrodniarzy z pfizera, moderny i j&j. Tak trzymać posłowie Konfederacji, patrzyć tym skorumpowanym bydlakom na łapy, sledzić ich każde ruchy, żeby czuli miękki stolec w końcówkach odbytów.

 5. Ayax mówi

  Posłowie Konfederacji już nie są moimi posłami. Należy przy tym rozróżnić Koronę KP od reszty barachła. Niech sobie piją piwo i pieprzą o demokracji. Tyle z nich pożytku zostało. Nawet żona Bosaka z szanowanej przeze mnie OJ , na która jakieś grosze dawałem mnie nie przekonuje, bo odnoszę wrażenie, ze była elementem do wysiudania Korwina. Panowie w skrojonych garniturkach – nigdy więcej mojego głosu nie dostaniecie. A ich przekazy chyba zaczną coraz mniejsza cześć narodu obchodzić. Jak Andruszkiewicz.

 6. Kolibr mówi

  Dziwi mnie, że Sójka napisała tyle słów zamiast ich „wyłapywać i szczepić jak kiedyś robiono na wsiach, kiedy przyjeżdżał weterynarz do psów.”

 7. Shadow mówi

  Tak, posłowie z takimi jak wy, sprzedajnymi urzędasami, mają się umawiać na spotkanie po to, abyście mendy zdążyły pochować dokumenty was obciążające. To nie jest, ani zgodne z prawem, ani z jakąkolwiek logiką. Bujać się bękarty belzebuba.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.