Posłanka Nowoczesnej o Brygadzie Świętokrzyskiej NSZ: „Współpracowali z gestapo” [WIDEO]

Paulina Henning-Kloska/fot. twitter
6

Posłanka Nowoczesnej Paulina Henning-Kloska oświadczyła w programie „Minęła 8”, że Narodowe Siły Zbrojne, w tym Brygada Świętokrzyska, „współpracowały z gestapo”. Zszokowanemu jej wypowiedzią redaktorowi Klarenbachowi tłumaczyła, że takie informacje znajdzie we wszystkich książkach historycznych bez względu na to, jakie są przekonania ich autorów. Gdy red. Klarenbach poruszył temat wyzwolenia przez Brygadę obozu w Holiszowie i uratowania 280 Żydówek, które Niemcy zamierzali spalić żywcem w baraku oblanym benzyną, Henning-Kloska trajkotała jak katarynka „współpracowali z przedstawicielami nazistów”, „oczywiście, że współpracowali z Niemcami”.

Zastanawiamy się, kiedy Henning-Kloska nawiąże współpracę z rozumem. Na razie takiej współpracy brak, wobec czego czekamy na kolejne rewelacje posłanki Henning-Kloski, np. kapitan Kloss współpracował z gestapo i przedstawicielami nazistów, co Henning-Kloska wie z serialu „Stawka większa niż życie”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Władze Lublina mają takie same zdanie co posłanka Nowoczesnej z zakazują marszu ku czci Brygady Świętokrzyskiej

 2. darek mówi

  jaka brzydka, bezrozumna …….. tu sobie sami dopowiedzcie..

 3. Michu. mówi

  Tacy zdrajcy i głupcy są posłami… Szkoda nerwów. W 89 sami zdrajcy zdominowali nowe-stare elity. Nikt nawet nie upomniał sie o kresy. Teraz we Lwowie pomniki bandyty bandery. Pytanie jak narodowcy mogą uzyskać poparcie społeczne, aby w końcu zacząć dbać o polskie interesy? PiSvjest o wiele lepszy od PO, ale i tak kiepski, a w kwestii ukrainy wrecz beznadziejny. Boją się Żydów i Usa, a zRosją idą na pierwszą linię zgodnie z interesem…. Ukrainy.

 4. Mirka mówi

  Antypolonizm ze strony opozycji jest tak widoczny , że trudno dopatrywać się w tym niewiedzy na temat historii.Powiedz Żydowi ,że Polacy mordowali , to żyd będzie przytakiwał ,ale powiedz Żydowi , że Żydzi też mordowali będą się pienić i unikać tematu jak diabeł święconej wody. Natomiast nasza Polska opozycja jak się zachowuje?? Naszej opozycji opowiadanie o złych bandyckich polakach sprawia przyjemność są jak sadomasochiści.Jestem za prawdą historyczną , ale nasza opozycja totalna to wstyd dla całego Narodu.Srają bez przerwy w swoje gniazdo , a żeby im te mordy spuchły od tego szkalowania Polski.

 5. Ureneusz mówi

  .Nowoczesna to był projekt na miano PO – kolejna platforma ratunkowa dla skompromitowanej ekipy. Ci sami ludzie za tym stali. Niestety – braki kadrowe oraz oparcie się na firmach które mocno oderwały prognozy od realiów sprawił że projekt 100% marketingowy który miał być pewnym sukcesem nie wypalił. I teraz się miotają ale wierni dalej mocodawcą jak widać.

 6. ix mówi

  Nie znajduję słów dostatecznie obelżywych żeby określić to co ta RZECZNIKA NOWOCZESNEJ wygaduje. Co na to Ryszard Petru czy pani Wielgus? Może Monika Olejnik lub Tomasz Lis zapytają?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.