Posiedzenie Komisji Zdrowia odwołane! Nie będzie dziś debaty nad projektem ustawy segregacyjnej [WIDEO]

Komisja Zdrowia/ fot. screen
5

W środę (15.12.2021) miało odbyć się posiedzenie Komisji Zdrowia w sprawie projektu ustawy segregacyjnej autorstwa posłów Prawa i Sprawiedliwości. Najpierw przewodniczący Tomasz Latos {PiS) odroczył posiedzenie o pół godziny, a następnie je odwołał argumentując, że na sali jest zbyt wiele osób, w tym przedstawicieli mediów.

– Bardzo proszę abyśmy przestrzegali pewne rygory sanitarne. Mamy pewne wytyczne odnośnie organizacji komisji. To jest kwestia również związana z limitem osób i bardzo proszę, aby osoby, które nie zostały zaproszone, opuściły posiedzenie komisji – mówił Latos.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Jeżeli nie będzie żadnej reakcji, a tak to w tej chwili wygląda, to niestety nie będziemy mogli otworzyć obrad komisji – dodał przewodniczący. Następnie poinformował, że komisja się nie odbędzie.


Źródło informacji: sejm.gov.pl

Zobacz też:

Posiedzenie sejmowej Komisji Zdrowia ws. ustawy segregacyjnej zostało odroczone ze względu na nieprzestrzeganie obostrzeń sanitarnych

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dawid mówi

  Takie małe zwycięstwo:)Hurraa:)

 2. anonim mówi

  To lotry chcieli knuc swoj spisek zakulisowo, jak to na rasowych przestepcow przystalo. Dostali chyba rozkaz przerwania od tego dziada szczepionkowego zbrodniarza fauci, bo hucpa musi byc tajna. Beda probowali mistyfikacji z dwiema komisjami zakulisowa i jawna jak to bylo w Malopolsce, kiedy syntezator mowy brodacz niedziel przyjechal terroryzowac samorzadowcow.

 3. Tomasz mówi

  Jeśli ta segregacja ze strony PIS przejdzie to będzie to gwóźdź do ich trumny wyborczej. A z drugiej strony czy przypadkiem szczepienie nie jest zabiegiem medycznym, a taki zabieg i wyniki jego przeprowadzenia podlegają pod tajemnicę lekarską, którą może tylko sąd żądać do okazania?

 4. MAREK mówi

  Kilka pytań do przemyślenia:
  Gdyby preparat inżynierii genetycznej zwany szczepionką był skuteczny i bezpieczny to firmy produkujące ten produkt brałyby pełną odpowiedzialność za skutki wstrzyknięcia tego preparatu ludziom i gwarantowałyby pełne bezpieczeństwo osób, które zaufały producentowi. CZEMU WIĘC TAK NIE JEST!!!

  Dlaczego stosuje się kłamstwo, szantaż, przymusu i terror, aby zmusić ludzi do przyjęcia substancji zwanej szczepionką bez gwarancji działania i gwarancji bezpieczeństwa w kolejnych dawkach???

  Dlaczego blokuje się dostęp do lekarzy, opieki medycznej oraz leków stosuje niewiarygodny test pcr oraz zachęca do wstrzykiwania genetycznej substancji lub placebo /soli fizjologicznej itp./ w ramach eksperymentu na ludziach???

  Jaki jest powód sprzecznego z wiedzą medyczną /badania randomizowane/ przymusu noszenia masek, przymusowej izolacji, segregacji, bicia i strzelania do ludzi pod pretekstem dbałości o zdrowie ludzi oraz dlaczego szykanuje się lekarzy leczących chorych i niezgadzających się na kłamstwo i totalitaryzm pod pretekstem „ochrony zdrowia ludzi”.

 5. ppp mówi

  nie będzie pracy to sam sobie wezmę. od takich śmieci jak glut, siorban, śmierdzielski. i tego tolusia też zakopię

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.