Poseł Winnicki zajmie się sprawą pacyfikacji marszu we Wrocławiu: „Ciężkie naruszenie prawa”

Robert Winnicki/ fot. screen
34

– Trwają jeszcze procedury pierwszego posiedzenia a już obowiązki poselskie wzywają do działania. Proszę o nadsyłanie na [email protected] relacji, fotografii i nagrań z wczorajszych zajść we Wrocławiu. Działania władz miasta i policji wyglądają na ciężkie naruszenie prawa – napisał na Twitterze poseł Konfederacji Robert Winnicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sprawa jest bardzo ważna i nie można pozwolić, żeby została zamieciona pod dywan. Jeżeli macie jakieś nagrania, przesyłajcie je na adres podany przez posła Winnickiego. Oprócz relacji zamieszczonej na naszym portalu, w sieci pojawiają się kolejne filmy dokumentujące brutalność policji atakującej uczestników manifestacji. Widać na nich np. polewanie wodą osób spokojnie stojących na chodniku.

Poniżej film dokumentujący moment rozwiązania manifestacji. Urzędniczka magistratu nie dała organizatorom szansy na reakcję. Od pierwszego ostrzeżenia w związku z odpaleniem rac do ogłoszenia, że marsz jest rozwiązany minęło… 80 sekund. To dowodzi, że pacyfikacja marszu była zaplanowana jeszcze przed jego rozpoczęciem, a race stanowiły wygodny pretekst do jego rozwiązania.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Komunikat organizatorów marszu 11.11 we Wrocławiu. „Antypolska prowokacja. Zaraz będziemy ich sprzątać”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Powinniśmy jak najszybciej repolonizowac i rekatolicyzowac wszystkie władze, instytucje, urzędy, służby, sądy, media a zwłaszcza szkolnictwo w Polsce !

  1. Laszka mówi

   rekatolicyzować?? A co zrobić z wrogim Polsce i Polakom KK??

  2. Jaca mówi

   Co ci kolego katolicy zrobili, że tak ich nienawidzisz? Jak przyjdzie czas to pierwszy będziesz ich zabijał, co ? Już nie możesz się doczekać, ale spokojnie dopełnisz miary swojej nieprawości w swoim czasie…..

  3. MACIEJ mówi

   @ Jaca
   Nie „katolicy”, ale posoborowy „Kościół Katolicki”, który nota bene jest wrogiem każdego suwerennego państwa. No chyba, że uważasz żyda Taubera vel Benedykt XVI, czy heretyka Bergoglio za osoby „dobre” to pozdrawiam. Novus Ordo ponad 100 lat temu wszedł do Watykanu (nota bene sprawdź sobie kim był Vaticanus) i zniszczył Kościół Katolicki od środa przez co dzisiaj mamy tego efekty. Judeochrześcijańska sekta podająca się za KK powinna zostać zlikwidowana razem z przewodzącymi im Jezuitami (Towarzystwo Jezusowe) i wypędzone z naszych ziem. Niestety ludzie nie rozumieją co widzą, podziwiając antypapieży, kryptożydów machających przed oczyma „złamanym krzyżem” czyli szyderą z męki Pana Jezusa Chrystusa.
   .
   „Lud mój ginie, gdyż brak mu poznania; ponieważ ty odrzuciłeś poznanie, i Ja ciebie odrzucę, abyś mi nie był kapłanem, a ponieważ zapomniałeś o zakonie swojego Boga, Ja też zapomnę o twoich dzieciach.” Oz 4:6

  4. robert mówi

   Laszka@ masz przykład KK 1-Neo – ,,kardynał” Dolan swiętuje szabat w nowojorskiej synagodze Szatana (republikacja) | wolna-polska.pl

  5. jacek mówi

   raczej dekomunizować…

  6. John mówi

   W nawiązaniu do akcji naszej dzielnej policji przeciwko Marszowi Niepodległości we Wrocławiu znalazłem coś ciekawego na YouTube!. MSW podlegające PIS-owi nie może powiedzieć, że nic nie wiedziało o tej akcji. Czekamy na „spadające głowy” po pacyfikacji wrocławskiego Marszu Niepodległości. Bo nie może tak być, że Polacy w stolicy mogą świętować, a POza nią nie! Jak PIS nie pociągnie do odpowiedzialności winnych tej pacyfikacji przeciwko Narodowi biorącemu udział we wrocławskim marszu, to ten filmik jest bardzo na czasie……………………………………………………………. https://www.youtube.com/watch?v=va1iga8tMl0……………………………………………………………………
   Naciśnijcie CC żeby zobaczyć polskie podtytuły.

  7. Anonim mówi

   W nawiązaniu do akcji naszej dzielnej policji przeciwko Marszowi Niepodległości we Wrocławiu znalazłem coś ciekawego na YouTube!. MSW podlegające PIS-owi nie może powiedzieć, że nic nie wiedziało o tej akcji. Czekamy na „spadające głowy” po pacyfikacji wrocławskiego Marszu Niepodległości. Bo nie może tak być, że Polacy w stolicy mogą świętować, a POza nią nie! Jak PIS nie pociągnie do odpowiedzialności winnych tej pacyfikacji przeciwko Narodowi biorącemu udział we wrocławskim marszu, to ten filmik jest bardzo na czasie …………………………………………………………. https://www.youtube.com/watch?v=va1iga8tMl0
   Naciśnijcie CC żeby zobaczyć polskie podtytuły.

 2. Robert B. mówi

  Sutryka przed sąd i ma beknąć.

 3. zz top mówi

  W Boliwi,mera z jednego miasta,wywleczono jak swinie na targ,oblano czerwona farba,obcieto wlosy i jak szmate wleczono po miescie. Pedalowi tez tak nalezy podziekowac.

  1. last_starfighter mówi

   W PL takie coś jest nie do pomyślenia, taka menda jak S..yk jest po prostu bezkarna. Jedyne wyjście to samoorganizacja i biczowanie tych gnoi gdzie się da. Niech posłowie Konfederacji którym się chce działać robią co możliwe, p.p. Winnicki niech nie odpuszcza ! To się w głowie nie mieści co się w tym Wrocławiu wyprawia. Trzeba tą zgniłą czerwoną bandę piętnować, pozywać, NIECH PŁACĄ ! Czy jest jakieś stowarzyszenie które zajmie się pozywaniem tych sk..ieli ? Tylko kasa kasa płacona i to grubo ich wyleczy. Sam nie byłem na tym marszu (w zeszłym roku i owszem), bo leń zwyciężył – godzina była moim zdaniem stanowczo za późna. Żałuję jak diabli ! W przyszłym roku nie odpuszczę na pewno, przecież to miasto (Wroc) jeszcze trochę i się stoczy w otchłań jakiegoś tęczowego piekła.

 4. Jan mówi

  W umówionym miejscu już czekał kordon policji, gdyż z góry wiedziano ,że w tym miejscu zostanie przerwany marsz, dziwne że policja poszła na taką ustawkę z antypolskim magistratem

  1. Krzysztof mówi

   Czy policjanci myślą ? Oni zrobią wszystko co im każą , żeby się wykazać . A kto w tej policji jest , jak nie żydzi – w większości . Nie wiesz o tym

 5. W K mówi

  Chcieli nas rozgonić, więc rozgonili. Dzisiaj w transmisji podsumowującej marsze, tej na FB u Jacka Międlara, jeden z gości programu dobrze radził, żeby w marszu uczestniczył prawnik, według mnie najlepiej dwóch, a wcześniej zrobić kwestę na prawników. Płaciłbym na taką kwestę. Może być nawet z wrocławskiego magistratu, na pewno dorabiają po godzinach. Kto jak kto, ale Żydzi rozumieją, że to tylko biznes.
  Gość programu mówił też o straży marszu, jednak to raczej nie, bo co by taka straż miała zrobić z tajniakami robiącymi prowokacje? Bić się z nimi? To byłoby zaprzeczenie dla wynajmowania prawników.

  1. W K mówi

   Dopisek: Na przykład ta urzędniczka, która zdelegalizowała marsz, jeśli jest prawnikiem, mogłaby być też prawnikiem marszu i mogłaby podczas marszu uchylić swoje decyzje nawet wielokrotnie, ale nie wiem, ile to kosztuje.

  2. Adam mówi

   Ta kobieta nadająca coś do megafonu proponuję głos sobie wycwiczyc przed manifestacjami. A rozwiązać to sobie może sznurówki w butach nic wiecej

 6. jacek mówi

  niejaki Sutryk uważa Wrocław za swoje udzielne księstwo…

 7. Jaca mówi

  Kto takiego prezydenta wybrał? Widać, że żydo-komuna w Polsce jak i w eurokołchozie ma się jak najlepiej i jest w pełni rozkwitu. Marks byłby dumny. To dlatego swoimi ustawami coraz bardziej rozbrajają Polaków, żeby czasem nie przyszło im do głowy wziąść sprawy w swoje ręce. Do tego potrzebna była im ustawa 1066, z której pisiory nie wycofały się. Polin w pełnej krasie i dlatego goje mają siedzieć pod butem.

 8. Jaca mówi

  Kto takiego prezydenta wybrał? Widać, że żydo-komuna w Polsce jak i w eurokołchozie ma się jak najlepiej i jest w pełni rozkwitu. Marks byłby dumny. To dlatego swoimi ustawami coraz bardziej rozbrajają Polaków, żeby czasem nie przyszło im do głowy wziąść sprawy w swoje ręce. Do tego potrzebna była im ustawa 1066, z której pisiory nie wycofały się. Polin w pełnej krasie i dlatego goje mają siedzieć pod butem.

 9. Tomasz mówi

  To było ustawione takie siły nagle by zorganizowali?? Nigdy nie byli tak przygotowani. Tym bardziej w takim miejscu gdzie mogli zamknąć ludzi w pierścieniu. Ta głupia baba z urzędu potem w radiu (12.11) chwaliła się że ustrzegła od starć z kontr manifestacja na Legnickiej. Przecież to tępe babsko robi to co jej mocodawca Sutryk jej polecił. Banda lewicowych pomyleńców. A Sutryk zamiast objąć patronatem ten Marsz Niepodległości to obejmuje Marsz pederatsów w X.2019 . To pokazuje jakie on ma poglądy!!

  1. MACIEJ mówi

   Nabić na pal i pokazać co się robi z wężami.

 10. Samanta mówi

  Należy jak naszybciej rozpocząć walkę z lewackim okupantem !@

  1. MACIEJ mówi

   Ogień zwalczać ogniem. Nie ma czasu na nadstawianie drugiego policzka.

 11. Marek1 mówi

  oby w nastepnych wyborach Konfederacja miala 30 procent….

 12. Jarek mówi

  ks. Jacku a poseł Kukiz nie zainterweniuje ?! Pani Katarzynie T-S powinno być teraz głupio.

 13. Danuta mówi

  Na stronie wpolityka.pl są zdjęcia ze strajku kobiet we Wrocławiu z zapalonymi petardami. Dlaczego wtedy ratusz nie rozwiązał marszu strajkujących kobiet? To co zrobiła ,,milicja,, we Wrocławiu to była zaplanowana akcja. Szok!!

  1. Janusz I mówi

   To w końcu wolno palić race, czy nie wolno?

  2. MACIEJ mówi

   @ Janusz
   Oczywiście, że wolno nie wolno. Są przecież dozwolone ale zakazane. Wszystko zależy kto ją trzyma w ręku.

 14. klioes vel pislamista mówi

  1. Należy wnieść formalne zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu PRZESTĘPSTWA przez policję i magistrat.
  2. Należy ze strony wszystkich rozpędzonych uczestników marszu wnieść POZEW ZBIOROWY o odszkodowanie przeciwko miastu i policji.
  3. Należy o pomoc poprosić Ordo Iuris i nagłaśniać wszystko bezustannie i przy kazdej okazji.
  4. Należy wnieść o pomoc ze strony pana posła-ministra zbigniewa Ziobry…

  Słowność PiS-u

  PiS obiecywał tę rzecz śliczną:
  Wstrzymać aborcję eugeniczną…
  Osiem tysięcy od podatku
  Wolne być miało… VAT-u spadku
  Też się wyborca nie doczekał…
  Lewak nie szczekać miał… Jak szczekał,
  Szczeka i pluje patriocie
  W twarz, kiedy zechce! Na Golgocie
  Jest ten, kto wierzy, wyszydzany…

  To DOBRA ZMIANA: „Zmiany, zmiany!…”

  Słowa i słowa – PiS-u słowność
  Ma we Wrocławiu swą gruntowność:
  Na gruncie, jezdni człowiek leży
  I krew się leje. Kto nie wierzy,
  Ten niech w link kliknie! Marsz wolności
  To obraz PiS-u jest słowności…

 15. Stanislaw mówi

  Taką mamy Polskę w dalszym ciągu pod okupacją,niszczona na każdym kroku,szydy bez karnie morduja wszystkimi sposobami i nikt nie jest wstanie zakojczć od ponad 2000lat tej działalności itd

 16. Adam mówi

  Polski policjant bije Polaka tylko dlatego że został podjudzony namowiony przez nie Polakow, ludzi nie czujacych Polski. Urzędnik nie polski nie pozwala Polakom świętować ich niepodległości i napuszcza na Polaków ich własną policję dodatkowo rozwiązując im marsz. Wyobrażacie sobie ze np w Izraelu, Francji itp Polacy zabraniają świętować np odzyskanie niepodległości Francuzom czy zydom??

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.