Poseł Winnicki ujawnia: anarchistyczna lewica przeszkoliła urzędników warszawskiego Ratusza i policję

konferencja prasowa przed Biurem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy/ fot. twitter
5

Poseł Robert Winnicki poinformował na Twitterze o rezultatach dzisiejszej interwencji poselskiej w zarządzanym przez Ewę Gawor Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy. „Po dzisiejszej akcji wiemy m. in., że urzędników warszawskiego ratusza w zakresie znajomości symboli patriotycznych końcem lipca szkoliła skrajna, anarchistyczna lewica” – napisał Winnicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Organizacją, która przeprowadziła szkolenie urzędników jest Instytut Bezpieczeństwa Społecznego. „Instytut Bezpieczeństwa Społecznego to jedna z przykrywek pod jakimi działa skrajna, anarchistyczna lewica. Jego prezes, Jacek Purski to znany od dekad radykał, m. in. współorganizator blokad Marszów Niepodległości, który sprowadzał do Polski niemieckich anarchistów (!)” – wyjaśnia szef Ruchu Narodowego.

„Jak ujawnili nam urzędnicy BBiZK w szkoleniu, które odbyło się pod koniec lipca Purski był jedną z osób je prowadzących. W szkoleniu brało udział kilkunastu urzędników BBiZK zajmujących się zgromadzeniami, radcy prawni i przedstawiciele biura rzecznika prasowego ratusza” – dodaje Winnicki.

„Będziemy dopytywać Biuro Kadr i Szkoleń o pełną listę wykładowców szkolenia oraz o to, ile ten proceder kosztował Warszawiaków. Ale to nie koniec niespodzianek. Purski od niemieckich anarchistów szkoli nie tylko w ratuszu HGW ale i Policję za rządów PiS!” – informuje Winnicki w kolejnym tweecie.

Instytut Bezpieczeństwa Społecznego chwali się szkoleniem dla policji na swoim koncie tt. Purski prowadził je w styczniu 2017 r., a więc już za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: twitter

Przeczytaj też:

Posłowie Ruchu Narodowego i Kukiz’15 w biurze Ewy Gawor. Urzędnicy w panice

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  To już jest wojna z polskim narodem kolejnej bandy żydokomunistycznej !

 2. Spostrzegawczy mówi

  PIS, PO, SLD, Nowoczesna, Razem, Palikociarnia, PZPR, PSL, UW, UD to twory sanhedrynu.

 3. Hammurabi mówi

  Sklonować Pana Winnickiego 459 razy… Nie… 559 razy, by zapełnić i sejm i senat, albo w przyszłości głosować z głową. Tylko, żeby było na kogo…

 4. leszeke mówi

  Wreszcie mogę powiedzieć do RN – dobra robota. Nie płakusialiście, że tamci są źli tylko genialnie ich wypunktowaliście. Teraz PROPAGANDA – TA POZYTYWNA. WALIĆ Z TĄ INFO WSZĘDZIE !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.