Poseł Winnicki o wyniku wyborów do europarlamentu: „Przyjmujemy je z pokorą”

Robert Winnicki/fot. twitter
14

Prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki odniósł się do wyniku wyborów europarlamentarnych, w których Konfederacja nie przekroczyła progu wyborczego, chociaż jeszcze w niedzielę wieczorem badania exit polls dawały jej ponad 6% poparcia. „Rzucamy się w nowy wir pracy i walki z OGROMNYM niedosytem i nie mniejszym entuzjazmem!” – napisał Winnicki na Twitterze.

Poseł Winnicki zamieścił też komentarz na Facebooku, w którym podziękował głosującym na Konfederacje oraz wszystkim osobom zaangażowanym w kampanię. „Wyniki wyborów przyjmujemy z pokorą” – napisał szef RN. „Wbrew wszystkiemu, a zwłaszcza wbrew zmasowanemu atakowi kłamliwej propagandy wymierzonej w Konfederację. Jesteśmy czwartą siłą polityczną w kraju. Zaczynamy pracę nad kolejną kampanią. Walczymy, organizujemy Polaków i wyjdziemy z jeszcze szerszą ofertą!” – zapewnia Winnicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Źródło informacji: Twitter, Facebook

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Dlaczego zagłosuję na Konfederację

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. mietek mówi

  No to trzymam kciuki i do wyborów jesiennych 🙂

  1. sten mówi

   Eklezjasta- To co było to będzie , to co się zdarzyło zdarzy się znów , nic nowego pod słońcem!
   KORWIN z przed chwili – ma pretensje do Kaczyńskiego za obrażanie ROSJI- news Niezależna .
   idiota czy debil -( niewiem co gorsze ) robi to celowo !
   Z JKM bardzo wielu Polakom nie po drodze tak deklarują… Nie życze sukcesu na jesieni. To co było to…..

 2. z-k mówi

  30 lat antypolskiej propagandy żydowskich i pruskich mediów wychowało oduraczone pokolenie bezmyślnych pożeraczy grilowanych kiełbasek i piwa tudzież oglądaczy tańców z gwiazdami i przygłupiastych kabaretów. Tak wygląda stan przedrozbiorowy

  1. Gromki mówi

   święte słowa! tylko co dalej ? poddac się ? olac to stado baranów zamieszkujace kraine między Odrą a Bógiem? rece opadają 🙁

 3. Bronek mówi

  tylko tyle? nie rozumiecie że za 5 12-ta TVPis zaatakowało was w bardzo bezszczelny i kłamliwy sposób nazywając Was ruska agenturą ! za to powinniscie wytoczyć im proces w trybie wyborczym, niech przedstawią dowody, kontakty, spotkania, jakieś przelewy na wasze knta od kogoś powiązanego z Kremlem. Przeciez przez ten jeden ruch wystraszyli ociemniałych wyborców którzy jeszcze sie zastanawiali czy na Was głosować.

 4. Hammurabi mówi

  Nie, nie z „pokorą” a z wewnętrznym poczuciem oszustwa wyborczego. Gdzie te tysiące, dziesiątki tysięcy patriotów na marszach? gdzie ci wszyscy którzy za głowę się łapali widząc co robią zdrajcy w immunitety ubrani?
  Pewnie europosłami nie zostali wyłącznie z powodów – nazwijmy to – „obiektywnych” tacy pomnikowi wręcz „Polacy” jak Włodzimierz Ostapowicz, Julian Giemborek, Mieczysław Widaj, Wilhelm Świątkowski, Aleksander Tomaszewski, Maria Gurowska, Emil Merz, Mieczysław Widaj, Gustaw Auscaler, Filip Feld, Wiktor Adamski (właśc. Altschüler), Aleksander Warecki (właśc. Warenhaupt), Michał Salpeter, Leo Hochberg, Franciszek Kapczuk (właśc. Nataniel Trau), Helena Wolińska, Stefan Michnik… A co? Wszystko jest możliwe, bo nieważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy!
  Thun, Sikorski, Buzek, Cimoszewicz, Belka, Kopacz, Lewandowski, Miller, Kohut, Biedroń,… Te nazwiska to potwierdzają. Bo jeśli wybory były uczciwe, to by oznaczało kompletny debilizm wyborców!

 5. Krzysztof Zieliński mówi

  Wybory zostały sfałszowane i to na wielu poziomach. 1. blokada medialna dla Konfederacji 2. dezinformacja w sprawie Konfederacji – posądzenia o faszyzm, ruską agenturę itp. 3. jak to powiedział Michalkiewicz „ważne kto liczy głosy” – trzebaby się przyjżeć PKW czy po chamsku nie sfałszowali wyborów. 4. uzależnienie Polaków od głównych mediów, które stworzyły antyrzeczywistość, odwrócenie prawie wszystkich pojęć i ludzie w to wierzą. np. ludzie wierzą,że Polska jest „zieloną wyspą” bo jest wysokie PKB. Rolnicy uwierzyli że rolnictwo kwitnie (72% poparcia dla PIS). Chore, ale prawdziwe.

  Jedno jest pewne poparcie dla konfederacji rośnie i mówię to bo widzę, że na każdy kolejny marsz organizowany przez narodowców przychodzi coraz więcej ludzi.

 6. markusl mówi

  Szmaciarze znowu falszuja wybory! W Strzegomiu w komisji nr 2 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Adama Mickiewicza 1, 58-150 Strzegom) 3 czlonkow mojej rodziny oddalo glos na Huberta Czerniaka wg wynikow oddany zostal 1 glos!. Nic sie pisiory od komuchow nie roznia…

 7. V mówi

  Dla władzy i pieniędzy tylko w ostatnich latach zniszczono pół Bliskiego Wschodu, zabijając miliony ludzi, a wcześniej wysadzając wieże WTC. Czy ktoś sądzi, że tego typu towarzystwo pozostawia transfer władzy przypadkowi? Woli wyborców? Żarty. Jeśli nie będzie efektywnej kontroli wyborów, nie ma sensu na nie chodzić.

 8. z-k mówi

  Zacznijcie wreszcie z własnymi długopisami chodzić na wybory!!!! Jeśli używasz długopisu służbowego a głosujesz „nieprawomyślnie” to tym samym długopisem postawią X w innej kratce i już głos niknie jako nieważny a więc 200 tys głosów znikło. Przy liczeniu głosów jest taki rejwach i bałagan, że mąż zaufania tego nie upilnuje

 9. Antykomuch mówi

  Mam nadzieję, że narodowcy z RN wyciągną wnioski z ostatnich wyborów i pozbędą się tow. Janusza Korwina-Mikke. Ten facet więcej ludzi odstrasza niż przyciąga swoimi durnymi wypowiedziami. Umieszczenie na listach wyborczych Konfederacji z inicjatywy Korwina Rosjanki Moshechkovej z Doniecka, która otwarcie wspiera rosyjskich nacjonalistów nieprzychylnych Polsce było totalnym błędem. Przypomnę: Rosjanka Lilija Moshechkova w przeszłości chwaliła działalność „Nocnych Wilków” i mówiła, że Polacy nie mają prawa burzyć sowieckich pomników!
  Poza tym tow. Korwin-Mikke był członkiem partii komunistycznej, do której wstąpił w PRL-u wyłącznie dla kariery zawodowej i korzyści materialnych. Korwin-Mikke w latach 1962–1982 należał do Stronnictwa Demokratycznego, która była przybudówką PZPR!
  Sojusz RN z partią KORWIN ma sens wyłącznie bez tow.Korwina-Mikke. Konfederacja powinna pozbyć się ludzi wzbudzających zbyt wiele kontrowersji ze względu na swoją PRL-ską postkomunistyczną przeszłość. Również należy dokładnie przyjrzeć się tow.chor.rez. Jakubiakowi i jego powiązaniom z WSI.
  Ponadto tow. Jakubiak również jest postkomunistą, członkiem sowieckiej PZPR od 1970 roku!
  Kto i dlaczego przyjął tow. Jakubiaka do rady nadzorczej browaru w Krotoszynie? Przecież to był tylko emerytowany chorąży LWP bez kasy!!!! Skąd tow. Jakubiak miał pieniądze w 2002 na wykup browaru w Ciechanowie od Brau Union? Na początku lat 1990 komunistyczna bezpieka (SB i WSI) instalowała swoich agentów w biznesie, jednym z nich jest m.in „właściciel” Polsatu TW „Zegarek” Solorz vel Krok.

 10. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Do przodu Polsko!Do boju Polsko!Nie możemy zostawiać Polski w rękach obcych agentur żydowskich,niemieckich,masońskich czy banderowskich.Konfederacja ma przyszłość!

  1. Antykomuch mówi

   @ Oczywiście, że Konfederacja ma przyszłość i powinna wystartować w przyszłych wyborach do sejmu. Ale bez postkomunistów i rusofilów na listach wyborczych!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.