Poseł Tarczyński zawiadamia prokuraturę w związku z obrzydliwym filmem Nergala

Adam Nergal Darski/ fot. facebook
9

Adam Nergal Darski uczcił Dzień Kobiet śpiewając piosenkę i wymachując sztucznym penisem, do którego przyczepiony jest Jezus Chrystus na krzyżu. Szokujące video opublikował na facebooku. Film został już usunięty, ale poseł Dominik Tarczyński poinformował dziś na twitterze, że złożył na Nergala doniesienie do prokuratury. „Teraz będzie śpiewał prokuratorowi” – napisał Tarczyński.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co z tym fantem zrobi prokuratura? Zapewne nic nie zrobi. Tak jak nic nie zrobiła w sprawie „Klątwy”. Cicho-sza i zamiatamy pod dywan. Nazwanie aborcji zabijaniem jest w Polsce penalizowane (wyrok dla Jacka Międlara), ale obraza uczuć religijnych katolików uchodzi płazem. Co by było, gdyby Nergal obraził uczucia religijne muzułmanów albo Żydów? Nie byłoby cicho-sza. To jest właśnie ta polit-poprawna „tolerancja”, w myśl której chrześcijan należy gnoić na każdym kroku.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Na razie jeszcze nic z tego nie wynika (może go ukarzą rzeczywiście, może symbolicznie, a może uniewinnią) . Zobaczymy co będzie dalej.

 2. Ania mówi

  Chrześcijanie, a zwłaszcza katolicy powinni masowo składać zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez tego lucyferianina do prokuratury. Prokuratura musi postawić akt oskarżenia, a Sąd musi skazać lucyferianina. W żadnym razie nie należy się w tym zniechęcać. A tu inny, bardzo interesujący temat, jak to Żydzi wraz z Hitlerem współpracowali nad budową Izraela.

  http://www.bibula.com/?p=51770

 3. agata mówi

  ciesze sie ze jest natychmiastowa reakcja i tak powinno sie reagowac ze wszystkimi ktorzy lamia prawo. SZkoda ze nasz MSZ nie reaguje na brednie i oszczerstwa ktore wygaduje ambasador z Izraela w PL Azari jej juz tu nie powinno byc.

 4. Przebiśnieg mówi

  Brawo dla Pana Posła ! Trzeba wziąć z niego przykład i zrobić to samo !

  UWAGA ! Dnia 10 marca o godzinie 10 ( sobota ) na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie na tzw. Łączce odprawiona zostanie tradycyjna Msza Święta Żałobna w intencji Żołnierzy Wyklętych.

 5. Robert mówi

  Mega fajna super star nergej pozazdrościł dodusi swej byłej lubej kontaktów z prokuratorem,może liczy na wspólne spacery po orbicie z członem w odbycie

 6. Tomek mówi

  Ale o co chodzi? Przecież wyraźnie napisane: to był SZTUCZNY penis!

  1. Maksymilian mówi

   To się odwróci przeciwko niemu, tak jak odwróciło się przeciwko Palikotowi, który też machał sztucznym penisem. Osobiście uważam jednak, że nie ma się czym przejmować, bo ktoś musi odmawiać Rożaniec a ktoś rzecież musi od czasu do czasu machać penisem. Tak to już na tym świecie jest.

 7. Robert mówi

  Fake penis,jak fake news o ograniczeniu głębokich kontaktów z USA od czasów dzordza buca

 8. edek mówi

  Międlar Jacek! Może jakiś moderator komentarzy, bo nie wierzę , że to na stronie wprawo.pl taki prymityw i proletariat.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.