Poseł Tarczyński przypomina o chamskim zachowaniu Romana Giertycha wobec Żołnierza Niezłomnego

Dominik Tarczyński/fot. youtube
2

Roman Giertych dostał dziś bolesna nauczkę od posła PiS Dominika Tarczyńskiego. Gdy Giertych wymądrzał się na twitterze na temat „obowiązków każdego patrioty”, sugerując oczywiście, że on jest tym patriotą, Tarczyński przypomniał mu jego chamskie zachowanie wobec Leona Mireckiego, żołnierza Narodowej Organizacji Wojskowej, uczestnika Powstania Warszawskiego, katowanego w śledztwie UB i skazanego na 5 lat więzienia (po 2 latach został objęty amnestią). Powtórnie aresztowany przez UB, poddany został okrutnym torturom i skazany na 7 lat więzienia. Łącznie w więzieniach PRL przesiedział 10 lat.

„Te, patriota @GiertychRoman przypomnę jak traktowałeś Żołnierzy Niezłomnych. Jeden z przykładów: Zjazd MW w Warszawie, wychodzisz z Leonem Mireckim, wsiadasz do limuzyny zamykając drzwi auta przed nosem Niezłomnego o lasce który wierzył w to, że należy mu się szacunek. Odjeżdżasz.” – napisał poseł Tarczyński.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Brawo, pośle Tarczyński. O chamstwie i bucie „patrioty” Giertycha warto przypominać przy każdej okazji.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. PW mówi

    PiS jest cienki. Polowa UW, PO i zydokomuny w nim jest. Maska PiSu zaczela opadac po zmianach w rzadzie a ataki zydostwa na Polske ujawniaja prawdziwa twarz tej parti.
    Nigdy wiecej POPiS! Tylko partie narodowe.

  2. Stan mówi

    Cymbal dudus POkazal prawdziwe oblicze UW .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.