SKLEP-WPRAWO.PL

Poseł Konfederacji zmiótł konkurencję! Ciekawa debata w telewizji regionalnej [WIDEO]

Konrad Berkowicz w TVP Kraków
1

W telewizji regionalnej TVP Kraków odbyła się pierwsza z siedmiu debat „jedynek” ogólnopolskich komitetów wyborczych regionu małopolskiego. W politycznym pojedynku udział wzięli: Konrad Berkowicz – kandydat KW Konfederacja Wolność i Niepodległość w wyborach do Sejmu, Józef Brynkus – poseł Kukiz’15, kandydat KW Polskie Stronnictwo Ludowe w wyborach do Sejmu, Maciej Gdula – kandydat KW Sojusz Lewicy Demokratycznej w wyborach do Sejmu, Jagna Marczułajtis-Walczak – posłanka, kandydatka KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni w wyborach do Sejmu, Urszula Rusecka – posłanka, kandydatka KW Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Sejmu. Poseł Konfederacji zdecydowanie zmiótł konkurencję. Debata odbyła się pod jego dyktando, dlatego to na jego wypowiedziach skupimy się w niniejszym artykule.

PRZECZYTAJ: Katarzyna TS: Ministerialny rzut jarmułką

Debata została podzielona na cztery rundy: pytania od mieszkańców Krakowa, od redakcji, pytania wzajemne i drugie pytanie redakcyjne. CAŁA DEBATA -TUTAJ

Poza przedstawieniem swojej wizji prywatyzacji służby zdrowia, która jego zdaniem przebywa w otchłaniach PRL-u, po zaprezentowaniu pomysły na obniżenie podaktów oraz po punktowaniu kłamstw politycznych oponentów, Berkowicz na wizji zwrócił uwagę na cenzurę, która jest stosowana wobec polityków Konfederacji.

PRZECZYTAJ: „Jestem ostatnim platformiarzem”. Wywiad z Pawłem Kukizem o rozmowach z Konfederacją, PSL-u, ustawie 447, farmach wiatrakowych i LGBT

– Ogólnopolska TVP w ubiegłych eurowyborach zaprosiła 167 razy przedstawicieli PiS-u, 94 przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej, 92 razy Kukiz’15, kilkanaście razy Lewicę Razem, a Konfederację zero, ani razu. TVPiS stara się zamilczeć istnienie Konfederacji i to, że mamy szansę na dobry wynik. Dlatego, że wówczas nie będzie miało PiS większości i nie będzie mógł realizować swojego bolszewickiego programu – powiedział Berkowicz i dodał: Oczywiście ja tu jestem zaproszony, dwukrotnie do regionalnej telewizji, bo taki jest ustawowy obowiązek, ale do centralnej telewizji nie zostaniemy zaproszeni pewnie jak w poprzednich wyborach ani razu, dlatego zachęcam do obserwowania Konfederacji w Internecie, bo tam jeszcze takiej cenzury PiS-u nie ma.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Krzysztof Bosak o Żydach, OZE i Giertychu. Lider Konfederacji odpowiada na zarzuty! WYWIAD dla wPrawo.pl [WIDEO]

Konrad Berkowicz został także zapytany czy widzi jakiś punkt programu u konkurencji politycznej, który chciałby wdrożyć u siebie. – Problem polega na tym, że gdybym znalazł u jednych, to znalazłbym u wszystkich. Tutaj siedzi PiS, PO, SLD, PSL. To są partie, które od dawna tworzą ten system (…) i zgadzają się co do ogólnego kształtu systemu – wskazał i wypunktował m.in. Józefa Brykusa, który partie zmienia jak rękawiczki. Brykus próbując odbić piłeczkę, chciał wmówić Berkowiczowi, że ten od lat żyje z subwencji partyjnej, za co poseł Konfederacji zagroził procesem w trybie wyborczym.
– Już jeden proces wygrałem, więc radzę powściągnąć się… To wygramy kolejny proces – na zarzuty posła Kukiz’15 odpowiedział Berkowicz.

Bez wątpienia zwycięzcą tej debaty jest poseł cenzurowanego komitetu wyborczego – Konfederacja Wolność i Niepodległość. Tylko czy mając na uwadze cenzurę w mediach ogólnopolskich, zarówno publicznych jak i komercyjnych, to wystarczy, by w wyborach osiągnąć wynik przynajmniej pięcioprocentowy?

Debata TVP Kraków Konrad Berkowicz

Po tej debacie żaden z liderów list PIS-PO-PSL-SLD nie odważył się na dyskusję z Berkowiczem w mediach regionalnych—Jak wesprzeć kampanię Konrada Berkowicza❓1️⃣ Nazwa odbiorcy: KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 00-549 WARSZAWA UL. PIĘKNA 24/26A2️⃣ Nr rachunku odbiorcy: 38 1020 1026 0000 1802 0395 51273⃣ Tytułem: "Jestem obywatelem polskim zamieszkałym w Polsce, DAROWIZNA NA KONRADA BERKOWICZA”➡️ Środki finansowe przekazywane na rachunek partii mogą pochodzić wyłącznie z wpłat obywateli polskich mających stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski➡️ Środki finansowe mogą być wpłacane jedynie PRZELEWEM – nie można dokonywać ŻADNYCH wpłat gotówkowych (na poczcie czy w banku)

Opublikowany przez Konrad Berkowicz Środa, 11 września 2019

Przeczytaj:

Żenujący atak TVP na Konfederację. „Zasługują na Nagrodę Goebbelsa Roku” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. Zbigniew mówi

    No i o to chodzi – ponad 5% i Konfederacja ma dofinansowanie a wiec walka idzie o przelom w polskiej polityce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.