Porysowany samochód to efekt szczucia OMZRiK na radnego PiS? Dariusz Matecki: „To jest terror”

Dariusz Matecki / Fot. YouTube
4

– Wyjeżdżając z konwencji PiS w Szczecinie zadymiarze zakłócający przebieg konwencji nagrali moje numery rejestracyjne. Kilka dni temu za wycieraczkami znalazłem liściki. Dziś mam cały samochód porysowany drutem. To jest ta miłość lewicy? To jest terror – informuje na Twitterze Dariusz Matecki, szczeciński radny Prawa i Sprawiedliwości.

PRZECZYTAJ: 25 lat więzienia dla założyciela OMZRiK! Prokuratura stawia zarzuty Rafałowi Gawłowi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto porysował samochód? Matecki mówi o sprawcach „miłująca lewica” i informuje, że ma pewne podejrzenia i przekaże je policji. Kto mógł zainspirować  „miłującą lewicę” do zniszczenia samochodu Mateckiego? Czy stało się to na skutek nagonki prowadzonej przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych założony przez skazanego prawomocnym wyrokiem oszusta Rafała Gawła, który uciekł do Norwegii, gdzie odgrywa ofiarę prześladowań politycznych?

OMZRiK od dłuższego czasu szkaluje Dariusza Mateckiego oraz składa na niego zawiadomienia do prokuratury. Dlaczego OMZRiK wziął na cel Mateckiego? Dlatego, że ten zdecydowanie przeciwstawia się ideologii LGBT. W związku z tym OMZRiK przedstawia Mateckiego jako hejtera, homofoba i rasistę nawołującego do mordowania ludzi.

Aby uniknąć odpowiedzialności karnej OMZRiK twierdzi w sądzie, że wpisów na stronie Fb dokonują członkowie społeczności, którzy nie są zatrudnieni w ośrodku, a za swoją pracę nie biorą wynagrodzenia. I na tej podstawie sąd oddala pozwy kierowane przeciw OMZRiK, a szkalowanie i szczucie na Mateckiego trwa w najlepsze. Teraz doszło do zniszczenia mienia. Do czego jeszcze doprowadzi nagonka prowadzona przez OMZRiK?

Źródło informacji: Twitter, Facebook

Zobacz też:

Kto jeszcze wierzy temu oszustowi? Rafał Gaweł twierdzi, że będąc dzieckiem był represjonowany przez… Służby Bezpieczeństwa [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Jak to do czego? Do wyrównania rachunków. Natura nie znosi asymetrii. Zwłaszcza takiej! Może czas publiczność nazwiska i adresy pracowników omzrk?

  1. Hammurabi mówi

   UPUBLICZNIĆ miało być oczywiście.

 2. OTUA mówi

  Czekam aż gawełek pójdzie do pierdla ale nie wiem czy sie doczekam…

 3. Hardy mówi

  Pan Matecki nie powinien się dziwić, wszak premier i rząd pis nic nie może zrobić z lewakami, może tylko popłakać sobie na internecie i to nie zawsze. Gaweł złodziej, szantażysta i szef tego zakłamanego lewackiego omzrik, powinien dawno pierdzieć w celi, za fałszerstwa, przekręty, pomówienia itd. Pis może tylko pałować narodowców i zamykać kolejne organizacje narodowe.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.