POPiS w pełnej krasie! Zdanowska i Magierowski będą promować Łódź w Izraelu

Hanna Zdanowska i Marek Magierowski/ fot. twitter
4

– Z panią prezydent Hanną Zdanowską rozmawialiśmy dziś m.in. o promocji miasta Łódź w Izraelu – jako dynamicznego miasta, przyjaznego dla przedsiębiorców, o bogatej przeszłości, związanej także z liczną społecznością żydowską – poinformował na Twitterze ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Łza się w oku kręci, gdy widzi się tak wspaniałą współpracę PO i PiS. Prezydent Zdanowska miała stracić stanowisko jako osoba skazana prawomocnym wyrokiem, a tu niespodzianka, czyli sweet focia z ambasadorem Magierowskim i promocja Łodzi w Izraelu. Czym skończy się ta promocja? „W Łodzi to będzie co oddawać. Właściwie całe centrum. Polakom zostanie dworzec fabryczny i tunel pod miastem” – komentuje jeden z internautów.

Źródło informacji: twitter

Przeczytaj też:

J. Międlar: Miało być dobro, znów będzie „mniejsze zło”? Jakubiak pasuje do Konfederacji jak garbaty do ściany

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Petycja mówi

  Bardzo proszę podpisujcie Petycję do Prezydenta Donalda Trumpa o pomoc w uzyskaniu reparacji wojennych od Niemiec i Rosji. Walczmy z narracją byłych okupantów Polski, którzy niedługo już w wyniku śmierci ludzi, którzy pamiętają wojnę i braku propagowania prawdy historycznej przypiszą nam sprawstwo rozpętania II wojny światowej.
  Niemal w każdej polskiej rodzinie są ofiary II wojny światowej, które zginęły z rąk niemieckiego i radzieckiego okupanta, a tymczasem w narracji prasowej stajemy się sprawcami, bo upływający czas i brak prawdziwych informacji historycznych powoduje, że fakty odchodzą w niepamięć. Ta petycja ma na to zwrócić uwagę, mam wrażenie, że prawda historyczna Polaków już nie interesuje. Pokażmy, że jest inaczej, bez względu na to jakie poglądy polityczne wyznajemy.
  Aby Twój głos był ważny, potwierdź go w mailu, który dostaniesz na podany przez Ciebie adres.
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-president-donald-trump-assisting-poland-obtaining-war-reparations-germany-and-russia

  „Z całego serca Bogu zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, myśl o Nim na każdej drodze, a On twe ścieżki wyrówna…”.
  KPrzysłów

 2. Petycja mówi

  Ponawiamy apel do Pana Ministra o przywrócenie bądź o wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prokuratora Andrzeja Witkowskiego do śledztwa w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszko.
  https://www.ksjerzypopieluszko.pl/

 3. Jakub mówi

  Już się nie szczypią…Zapraszają żydów garściami…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.