Ponownie lecę do Wielkiej Brytanii! „Odbudujmy Europę w Chrystusie!” Protest w Birmingham

Fot Youtube
13

Końcem lutego bieżącego roku wybierałem się do Wielkiej Brytanii, by w Telford sprzeciwić się islamskim, pedofilskim gangom oraz by w Slough pod Londynem spotkać się z Polakami. Nie zostałem wpuszczony do kraju. Trzy godziny byłem przesłuchiwany, aresztowany, a ostatecznie został odesłany do kraju. Powód? Brytyjczycy uznali, że wiara chrześcijańska, z którą się identyfikuje, ma charakter ekstremistyczny, czego nie mówią o islamskich terrorystach, którzy w Wielkiej Brytanii przeprowadzają dżihad.

Ponownie wybieram się na Wyspy. Tym razem do położonego niedaleko Telford, Birmingham, by wziąć udział w międzynarodowym proteście antyterrorystycznym. Czy uda mi się dotrzeć na miejsce? A może po raz kolejny górę weźmie polityczna poprawność, w którą nie mam zamiaru się wpisywać? Czy polski MSZ – jak zostałem poinformowany – po raz kolejny będzie naciskał na Brytyjczyków, by mnie zatrzymano, a ostatecznie umyje ręce i w oficjalnym piśmie odpisze mi, że to sprawa Wyspiarzy, którzy mają pełne prawo, by Polaków traktować jak śmieci, a mi podczas przesłuchania imputować rasizm i nienawistny ekstremizm?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ (KLIK): Zakazano mi obrony chrześcijańskich dzieci! Szczegóły zatrzymania na lotnisku w Londynie

Lecę do Wielkiej Brytanii z kilku powodów.

Po pierwsze, na manifestację po raz kolejny zostałem zaproszony przez przyjaciół z Britain First, Paula Goldinga i Jaydę Fransen, której grozi 7 lat więzienia za walkę z fundamentalnym islamem. Nie, to nie są ci, którzy w 2010 roku szczekali o konieczności deportacji Polaków z Wielkiej Brytanii. Pomyliliście BF z British National Party, a konkretnie z ich działaczem Nickiem Griffinem. Mówienie, że „wszyscy Brytole są źli, ponieważ w czasie II Wojny Światowej nas zdradzili” jest absolutnym nieporozumieniem. To tak jakby uznać, że wszyscy Polacy to lemingi z KOD-u, Obywateli RP i Platformy Obywatelskiej, a my jesteśmy ideowymi dziećmi komunizmu. Wiem, to spore uproszczenie, ale proszę zrozumieć, że utożsamianie liderów BF z liberalną częścią społeczeństwa, jest totalnym nieporozumieniem. BF to na Wyspach ostatni bastion roztropności.

Po drugie, dwa miliony Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii, to potencjalne ofiary zamachów terrorystycznych, o których w ostatnim czasie słyszymy każdego miesiąca. Sprzeciwiając się terroryzmowi i polit-poprawnej polityce skorumpowanych europejskich elit, wspólnie z Brytyjczykami, Holendrami i Francuzami, stajemy w obronie naszych rodaków, którzy niestety, w ostatnich miesiącach stali się ofiarami barbarzyńskiej, faworyzującej islamistów polityki.

Po trzecie, stawanie w obronie cywilizacji łacińskiej, to sprawa każdego z nas, wszystkich chrześcijan. To nasze wspólne dobro. I nie jest żadnym argumentem fakt, że chrześcijaństwo w Wielkiej Brytanii jest niemalże w podziemiach, a Brytyjczycy z wiarą Chrystusa, w większości mają niewiele wspólnego. Tym bardziej, z tych podziemi winniśmy wyciągnąć chrześcijaństwo.

Po czwarte, sprzeciwiając się nienawiści poza granicami kraju, stajemy w obronie naszej Ojczyzny. Jeżeli dowodzonym przez zdegenerowane rządy sąsiadów pozostawimy samych sobie i pozwolimy, by w ich krajach panoszyli się islamscy radykałowie, zostaniemy otoczeni fundamentalistami z każdej strony. Czy myśląc perspektywicznie, to by było dbanie o suwerenność naszego narodu?

Wierzę gorąco, że tym razem będzie mi dane spotkać się z Brytyjczykami w Wielkiej Brytanii i nikt mi nie zabroni podzielić się z nimi chrześcijańską wiarą i obiektywną prawdą oraz stanąć w obronie deprecjonowanych chrześcijan, Polaków i Brytyjczyków. Proszę o modlitwę! Jeżeli do soboty popołudnia nie będą pojawiał się w mediach społecznościowych, znaczy że zostałem zatrzymany, wiara w Chrystusa jest dyskryminowana, a w tym samym czasie, bez problemów islamscy fundamentaliści przekraczają angielskie granice.

„TIME TO TAKE OUR NATIONS BACK”. Join us in Birmingham to PROTEST! (101) from Jacek Międlar on Vimeo.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. max mówi

  PanieJacku wyrazy szacunku dla pana, dobro chrześcijańskich narodow ponad poprawność polityczna każdy chrześcijanin powinien być patryjota któremu lezy na sercu spokojne zycie w/g 10 przykazan boskich . mezna postawa pana Jacka to jest obecnie walka dobra chrześcijańskiego ze zlem satanistycznym islamskim.

 2. Waldemar mówi

  Księże Jacku życzę szczęśliwego lądowania na wyspach. Myślę,ze tym razem będzie wszystko dobrze. Polska i Europa potrzebuje takich ludzi jak Ty. Łączymy się w modlitwie o szczęśliwy lot , pobyt oraz powrót na polską ziemię. Uważaj na siebie. ZPB+

 3. normalny mówi

  mlody zgadzam sie z toba generalnie, dobrze prawisz, ale nic to nie da. to jak z cieknacym kranem, albo bedziesz zbieral wode z podlogi i w koncu cie zaleje, albo naprawisz kran. slowo dzis nic nie da, tu trzeba pokazania sily narodu, a ten jest zastraszony i sie boi, wiec mamy problem. gdyby kilkanascie milionow ludzi wyszlo na ulice i pokazalo sile.. nikt by nie wazyl sie podniesc palca na rozgrzany do czerwonosci narod, sprawa zalatwiona momentalnie. szkoda, ze to nie bedzie mialo miejsca.

 4. Jacek mówi

  W moim gronie rośnie liczba osób identyfikująca się z Panem, Panie Jacku. Obawiamy się, że może się to skończyć jak ostatnio, ale to dzięki takim „ichnim” akcjom rośnie Pana popularność. I niech tak się dzieje. W Bogu, ojczyźnie, wartościach wyższych i przede wszystkim w zdrowej rodzinie siła… Szkoda, że youtube Pana blokuje. To duże medium, ale niestety lewackie. Pozdrawiam.

 5. Tylko Prawda jest ciekawa mówi

  Prosze sie dobrze przygotowac do tej wizyty, a najlepiej udac sie tam w towarzystwie prawnika, ktory zna prawo angielskie.

 6. wyborca Polaków mówi

  Mam nadzieję, że w Polsce „lewacka poprawność polityczna” nigdy się nie przyjmie. Jesteśmy narodem zbyt monolitycznym i mądrym do prób jakiejkolwiek manipulacji. Nawet te wszystkie antypolskie, mainstreamowe pseudo-media nie radzą sobie z naszą polskością.

 7. yggoon mówi

  Panie Jacku niech pan jedzie z obstawą która będzie całe zajście nagrywać. Pan też niech nagrywa ile się da nawet tylko audio. Najlepiej z dwóch kamer jednej w telefonie jednej ukrytej. Bo słowa ofiary zajścia mają bardzo ciężką drogę do niedowiarków.

 8. M. mówi

  „Brytyjczycy uznali, że wiara chrześcijańska, z którą się identyfikuje, ma charakter ekstremistyczny, czego nie mówią o islamskich terrorystach, którzy w Wielkiej Brytanii przeprowadzają dżihad.” – również nie rozumiem tej logiki.

  Tylko nie szalejcie za bardzo na tych manifestacjach 😉

 9. test24 mówi

  Naprawdę nasz MSZ naciskał na Brytyjczyków, by Cię nie wpuszczono? Straszne, przecież leciałeś dbać o interes Polaków i wszyskich Chrześcijan :O

 10. Żołnierz Maryi mówi

  Z końcem lutego? Obawiam się, że do tego czasu będzie taka zawierucha, że…Obym się mylił.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.