Ponad 230 interwencji w związku z użyciem określenia „polskie obozy”. Antypolska propaganda trwa!

Fot. germandeathcamps.film
20

W zeszłym roku polskie placówki dyplomatyczne podjęły 233 interwencje w związku z użyciem w zagranicznych mediach tzw. wadliwych kodów pamięci – informuje Dziennik Gazeta Prawa, powołując się na dane uzyskane w MSZ.

Polskie placówki dyplomatyczne interweniowały w związku z użyciem kłamliwych określeń na niemieckie obozy śmierci, w których w czasie II wojny światowej zginęły miliony Polaków, Słowian, chrześcijan i żydów. Chodzi o takie określenia jak: „Polski obóz koncentracyjny”, „polski obóz śmierci”, „polscy naziści”, „polskie zbrodnie przeciwko ludzkości”, „nazistowska Polska” czy „polskie Gestapo”.

Według danych podanych przez DGP od 2008 roku polskie placówki dyplomatyczne interweniowały prawie 1,4 tysiąca razy.

Gazeta pisze, że najwięcej określeń o „polskich obozach” znalazło się w Wielkiej Brytanii (43), Stanach Zjednoczonych (42) i Niemczech (32). Pojedyncze przypadki pojawiły się również w mediach w Nowej Zelandii, Republice Korei, Katarze, Kolumbii czy Algierii.

Aby przeciwdziałać powielaniu kłamstwom na temat obozów śmierci czasów II wojny światowej, grupa Polaków wyszła z inicjatywą wyprodukowania filmu dokumentalnego „German Death Camps” w językach: angielskim, niemieckim i polskim. Mimo iż są to profesjonaliści, nie mają wsparcia od wielkich sponsorów. Środki na ten cel zbierają za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Na ten moment zebrano 25 tys. zł. Aby zrealizować cel i stworzyć film potrzebują jeszcze 65 tys. zł. Film będzie skierowany przede wszystkim do widzów z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. O ile pozwolą na to fundusze całość będzie wzbogacona o inscenizacje, animacje i kolejne ścieżki dźwiękowe z lektorem w dodatkowych językach.

W filmie zostanie przedstawiona historia powstania obozów koncentracyjnych na terenach III Rzeszy i okupowanej przez nią Polski, holocauście Żydów, kłamstwie oświęcimskim i w tym łgarstwach „polskich obozach zagłady”.

Zbiórka: https://zrzutka.pl/german-death-camps

Wsparcie przez PayPal: http://bit.ly/2yrZpzD

Zachęcamy do udostępniania grafiki:

Źródło: germandeathcamps.film, Do Rzeczy, Dziennik Gazeta Prawna

Przeczytaj także:

Niemiecka telewizja ZDF nie chce przeprosić za użycie zwrotu „polskie obozy zagłady”.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Wydaje się, że internacjonalistyczni Żydzi harują non stop aby zniesławiać Polaków, aby odwrócić za wszelką cenę uwagę światowej opinii publicznej od haniebnego dla nich faktu, że to ich rodacy na olbrzymią skalę dokonywali mordów na Polakach. Coś na zasadzie hasła, że złodziej drze się : Łapać złodzieja !

 2. michu mówi

  Interweniować interweniować i interweniować można, tylko co z tego wynika?

 3. Normalny mówi

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 )

 4. IAN mówi

  POLSCY CHLOPI WYMORDOWALI DECHAMI OKOLO 200.000 ZYDOW MORDOWALO RAZEM 13 NARODOW EUROPY. NIGDY NIE BYLO POLSKICH OBOZOW SMIERCI ONE BYLY W GESTII NIEMIECKIEJ

 5. Wojtek mówi

  i wychodzi pani ambasador ….. i żąda wycofania ustawy która przewiduje karanie za „polskie obozy”, i co o ty myśleć…. kiedyś płynęły z niemiec marki, teraz euro a ręki pana się nie gryzie

 6. Kwal mówi

  Ten wstrętny babsztyl ambasador żydostwa w Polsce powinna być natychmiast Persona non Grata…mam nadzieję, że rząd Polski się nie ugnie przed żydami, chociaż tak do końca to tego nie wiadomo. Wczoraj w TYP była definitywna odpowiedź, kto w sprawuje rządy w Naszej Ojczyźnie i do jakiego poziomu zostali skundleni Polacy. Żenujące, tchórzliwe i żałosne było w końcowej fazie programu przepraszanie przez panią Ogórek i pana Miernika żyda Sandauera za kilka słów prawdy o żydach jaką wypowiedział jeden z obecnych…Brawo dla tego Pana z odwagę…

 7. Robert mówi

  Polskie władze powinny powrócić do retoryki PRLu,która wszędzie głosiła ze podpalaczami Europy w 39 Byli Niemcy,a nie jacyś naziści z Madagaskaru

  1. Waldemar mówi

   Tak powinno się stać, ale trudno coś głosić co było w byłym ustroju.

 8. luka mówi

  po takiej reaekcji Izraela Polska powinna zerwac natychmiast stosunki z izraelem, ten kraj wszedzie sieje zament i klamstwo , oczernjajac nieprawda Polske, a ich mamona jest pieniadz ponad wszystko, czesto przeklamuja fakty aby zadac kasy tj od Polski za rzekome odszkodowania dla zydow, to jest falsz i zaklamanie , po kase powinni zwrocic sie do Niemiec gdyz to ten kraj napadl na Polske i to ten niemiecki kraj jest odpowiedzialny zza wszelkie zniszczenia wojenne.

 9. Spostrzegawczy mówi

  Jeśli Izrael chce zmiany ustawy karzącej za użycie nazwy obraźliwej dla Polski i Polaków, to polski senat powinien wnieść ewentualnie poprawkę ZWIĘKSZAJĄCĄ karę za takie haniebne sformułowanie. Moja propozycja : minimalna kara pozbawienia wolności to 5 lat i minimalna kara finansowa 100 milionów USD dla osób prawnych i 3 miliony usd dla osób fizycznych. Na poczet zapłaty kar zajęcie majątku osób – fałszerzy.

 10. IAN mówi

  LATA 60 TE 70 POLSKIE PODRECZNIKI WSZEDZIE ‚POLSKIE OBOZY KONCETRACYJNE ‚
  WIEDZAC ZE PRZYSZLA WZGLEDNA WOLNOSC I WYJDA POLSKIE ZBRODNIE NA ZYDACH WYDANYCH , ZAMORDOWANYCH OKOLO 200.000 POLSKI RZAD WZIAL SIE ZA CZYSTA SEMANTYKE ‚ POLSKIE OBOZY ‚ W TEN SPOSOB CHCE ZASTRASZAC NAUKOWCOW I WOLNE BADANIA . IDZIECIE POLACY W STRONE BANDYCKIEJ UKRAINY I TURCJI CI 2 LUDOBOJCY TEZ MAJA KARY ZA MOWIENIE O ICH POTWORNYM LUDOBOJSTWIE.

  1. michu mówi

   Nie wiedziałem, że Turcy i Ukraińcy wymyślili „negacjonizm” i blokują badania naukowe. W tych latach 60 i 70 rzeczywiście tylko prawdziwe wiadomości mogły być w PRL publikowane, warto się nad tym pochylić.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.