Pomyleńcy z Lublina? Chojecki i jego córka o Inicjatywie Przeciw Cenzurze: „To rusko-chińsko-watykańska agentura”

Samozwańczy pastor Paweł Chojecki / Fot. YT
11

W ubiegłą sobotę w Warszawie miało miejsce historyczne spotkanie niezależnych publicystów i dziennikarzy tzw. nowych mediów, którzy powołali do życia Inicjatywę Przeciw Cenzurze, czyli – jak nazwa wskazuje – zrzeszenia walczące o wolność wypowiedzi w polskiej przestrzeni publicznej.

Spotkanie nie przypadło do gustu pastorowi Marianowi Kowalskiemu, Pawłowi Chojeckiemu i jego córce Eunice Chojeckiej, którzy w zrzeszeniu ponad dwudziestu niezależnych dziennikarzy standardowo widzą „rusko-chińską agenturę”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Inicjatywa Przeciw Cenzurze, tak się nazywa oficjalnie, czyli rusko-chińscy agenci i pożyteczni idioci w jednym – na początek powiedziała córka samozwańczego pastora, czemu z uwagą przysłuchiwał się Paweł Chojecki i jego pracownik Marian Kowalski, który prędko zapytał: Któż zasilił to grono sprawiedliwych?

W odpowiedzi na pytanie Kowalskiego posłuszna Eunika Chojecka odczytała długą listę, na której znaleźli się przedstawiciele niemal wszystkich (sic!) dużych, niezależnych mediów internetowych w Polsce, ale zabrakło na niej przedstawicieli sekty z Lublina. I wtedy rozpoczął się festiwal półwariactwa przeplatanego złością i frustracją. Padały hasła o „ruskiej V kolumnie”, „watykańskiej agenturze”, wpływie „chińskich służb”, a nawet przebijał się żal, że nikt w Polsce nie traktuje Chojeckiego poważnie.

Możecie państwo tam zobaczyć zbiorowisko tych wszystkich ludzi, którzy po pierwsze konsekwentnie i niezgodnie z prawdą pluli na nas – ze złością w oczach peroruje Chojecki, któremu wtóruje Kowalski. – To co ich łączy to jest nienawiść do Stanów Zjednoczonych. To jest na różne sposoby zachwalanie albo Rosji, albo Chin – powiedział Chojecki.

Czytelnicy naszego portalu doskonale wiedzą, że na naszej platformie nie ma miejsca na zachwalanie Rosji, Chin, Izraela czy Stanów Zjednoczonych. Nas interesuje Polska czy się to podoba Chojeckiemu czy nie. Również prosimy sfrustrowane trio o wskazanie choćby jednego artykuły czy filmu Jacka Międlara, w którym ten zachwala Rosję, Chiny bądź Stany Zjednoczone? Jak zwykle na antenie telewizji Idź Pod Prąd wylały się hektolitry głupoty, frustracji i manipulacji, a z tej choroby lubelskiej sekty już nikt chyba nie jest w stanie wyleczyć. Wystarczyło, by grupa niezależnych publicystów wypowiedziała wojnę narastającej cenzurze w polskiej przestrzeni publicznej, a sekta Chojeckiego dostała szału. Zatem komu służy pastor i jego wyznawcy?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Mariana Kowalskiego szkoda…. Miejmy nadzieję, że jakoś uda się go wyrwać z sideł demona.

  1. wewqew mówi

   Nie uda. Za duzo pieniędzy dostaje. Żona nie musi pracować.

 2. Ania mówi

  Żydzi tak po prostu mają. Wymyślą wszystko, aby odciągnąć uwagę ludzi od własnych działań, aby zdezawuować działania nieswoich, ale ciągle chcą się uważać za „pępki” świata. Na szczęście coraz gorzej im to wychodzi, a plagi zwane protestantyzmem czy talmudyzmem są skazane co najwyżej na nicość. Jacek Międlar obnaża obawy przeciwników inicjatywy przeciw cenzurze :

  https://www.youtube.com/watch?v=oWcDmu1Rfqk

 3. Claire mówi

  Pastor Chojecki powinien udać się do specjalisty psychiatry, albo do egzorcysty, żeby wygonil z niego złego ducha. Coraz gorzej z nim. Szkoda tylko Mariana Kowalskiego.

 4. Hammurabi mówi

  Panie Kowalski, obudź się pan! Zbłądziłeś, jednak jeszcze nie jest za późno! Teraz robisz pan za za twarz do oglądania, jutro będziesz robić za dupsko do kopania. Kościół Nowego Przymierza zeżre to, co pan mu daje, potem zeżre pana. Obudź się więc Maniuś, póki czas…

  1. ugandyjczyk mówi

   Przychylam się do twojego wpisu . . . .

 5. Rafał mówi

  przecież zapomnieli o Wenezueli i Korei 🙂

 6. Marcin mówi

  „Spotkanie nie przypadło do gustu pastorowi Marianowi Kowalskiemu”
  Nie wiedziałem że Marian Kowalski został pastorem.

 7. AToCiNovina mówi

  Czy to prawda że oni obaj ją obracają, czy tylko jeden z nich ?
  Mnie osobiście się wydaje że z racji na wiek i ciążenie to żaden.

 8. karl1234 mówi

  Kto stanowią żydowskie Lobby w USA nie sami żydzi których jest raptem 5-7milonów ale tzw. ewangeliczni chrześcijanie (biblijni jak mawia Chojecki) popierają oni państwo Izraela i wspierają jego interesy gdyż wierzą że dzięki temu żydzi się nawrócą a dzięki temu będzie możliwy powrót Chrystusa na ziemię jest ich w stanach ok 60-70 mln jest to żelazny elektorach republikanów.Ich przedstawicielem w Polsce jest pan Chojecki największych ich wrogiem jest przede wszystkim kościół katolicki a potem jak sami mawiają rosyjski i chiński komunizm .Ciekawe że to właśnie lobby żydowski poparło ustawę 447 która teraz jest i izbie reprezentantów pod nr 1226 i która czeka na podpis Trumpa.Po czyjej stronie są pan Kowalski i Chojecki oczywiście twierdzą że Polacy sami sobie winni .Wymawiając wszystkim agenturę sami powinni się przyznać że w Polsce są oni ekspozyturą lobby żydowskiego i niech portki wreszcie opadną a nie chowanie się za husarię i biało czerwone flagi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.