Do Polski ma trafić 500 „syryjskich dzieci”. To cena za ocieplenie stosunków z Brukselą

fot. twitter
11

Dziennikarz Marcin Wikło alarmuje na łamach portalu wPolityce.pl: „W czasie kolacji u Jeana Claude’a Junckera, szef Komisji Europejskiej miał złożyć Mateuszowi Morawieckiemu propozycję, dzięki której nastroje wobec Warszawy miałyby się w Brukseli zmienić: przyjmijcie 500 syryjskich dzieci. Jak twierdzi nasze źródło, właśnie po tej rozmowie zapadła decyzja o wyjeździe na Bliski Wschód minister ds. pomocy humanitarnej. Jej efektem ma być plan przekonania kolegów z rządu do zwiększenia pomocy na miejscu. To oficjalnie. A nieoficjalnie? Czy prowadzone były rozmowy o przyjęciu kilkuset uchodźców przez Polskę? To pytanie do pani minister Kempy i premiera Morawieckiego.”

Na doniesienia wPolityce.pl ostro zareagowała poseł Krystyna Pawłowicz pisząc na twitterze: „ŻADNYCH 500 syryjskich dzieci!!! Za nimi będą mamusie i tatusiowie !!! Do kogo i po co ? Wojna się przecież kończy. Pomoc, także dzieciom ,TYLKO NA MIEJSCU !!! Raz ustąpisz, już zawsze będziesz ustępował … NIE DAJMY SIĘ ZŁAMAĆ, Polacy nam ZDRADY NIE WYBACZĄ…”.

Oby nie był to głos wołającego na puszczy!

Źródło: wpolityce.pl, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Zamiast 500 żołnierzy “koalicji przyjaciół”, którzy zamiast rozwalać ISIS pilnują interesów niewiadomo kogo (gangów chyba jakichś) w Afganistanie i Iraku.

 2. witek mówi

  Brawo dla Pani Krystyny. Pomagać oczywiście należy uchodźcom i potrzebującym, ale nie należy nabierać się na numer na “wnuczka” – nie należy mylić ludzi potrzebujących z tymi którzy się za nich podają. To że ktoś mówi że jest uchodźcą nie znaczy że nim jest.

 3. Pan Kracy mówi

  “przyjmijcie 500 syryjskich dzieci…”
  “Uchodźcy” – 30-letnie “dzieci” w wieku poborowym.

  Wg J. Kaczyńskiego: “Finlandia przyjęła 100 imigrantów, a dziś ma już 18.000. Przelicznik jest 1 do 180.”

 4. KarPa mówi

  Nie wybaczymy. Tego że sprzedajcie nas Brukseli, Żydom też nie.

  1. michu mówi

   Jaruzelskiemu i Kiszczakowi też tak się odgrażali a do końca wysokie emerytury mieli. Np Jerzy Urban do dziś ma i się śmieje. Nic tylko nas sprzedawać jak historia uczy. Czysty zysk.

 5. Ayax mówi

  No, a ja się cieszę , niech tak robią dalej to wkrótce się skończą rządy tej bandy. Temat tej dziczy jako jeden z niewielu w miarę jednoczy Polaków

 6. michu mówi

  Jaruzelskiemu i Kiszczakowi też tak się odgrażali a do końca wysokie emerytury mieli. Np Jerzy Urban do dziś ma i się śmieje. Nic tylko nas sprzedawać jak historia uczy. Czysty zysk.

 7. Jarek mówi

  jak ta zwyrodniała władza tak se dalej poczynać będzie to niestety smutną koniecznością będzie wyjście na ulice i jej przegonienie i nie tylko pis ale po i wszystkiej tej hołoty od lewa do prawa. Proponuję wariant islandzki – tam tak ponoć zrobili – mają teraz znowu dobrobyt prawdziwą demokrację a długi…. wysłali bankom listę teleadresową politykierów biorących pożyczki i emitujących obligacje – niech oni płacą

 8. Andy mówi

  Morawiecki to prozydowska sprzedajna “szmata” .Wstyd mi bylo jak sie przed rabinem spowiadal a jony daniels sie szyderczo usmiechal .
  Wstyd i hanba dla calego narodu .
  Teraz jakies uzgodnienia z bruksla w sprawie dzieci syryjskivh .
  Pogrzebales pis sprzedajna “szmato” .
  Na to samo miano zasluguje Andrzej “juda”Duda i kolejny to Selin .
  Wielu pazadnych poslow jest w pisie ale przez takich jak w/w pis juz przegral wsz wybory .

 9. logic mówi

  Dowiemy sie gdzie przebywaja te “dzieci” w wieku poborowym i zrobimy im krucjate.

 10. jajacek mówi

  Twardogłowi “baroneci żydowscy” spekulują dziś wolnością świata i istnieniem Europy w dawnym wymiarze, mam nadzieję że znowu się przeliczą …..!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.