„Polska. Uzdrowiska. Przewodnik”

0

Nakładem wydawnictwa AA, wydawcy wielu ciekawych przewodników po Polsce, ukazał się „Polska. Uzdrowiska. Przewodnik”. Publikacja opisująca dzieje miejscowości, ich ofertę leczniczą, a także okoliczne zabytki i miejsca warte zwiedzenia.

Zdaniem wydawcy „w ostatnich latach wiele się w polskich uzdrowiskach zmieniło. Dysponują coraz rozleglejszą, nowoczesną bazą zabiegową, poprawia się standard noclegów, odnawiane są tereny rekreacyjne, przybywa tężni, pojawiają się kolejne ośrodki odnowy biologicznej. Dziś to już w większości zadbane kurorty, które mają bardzo wiele do zaoferowania zarówno kuracjuszom, jak i turystom pragnącym poprawić stan zdrowia w komfortowych warunkach, pod staranną opieką lekarzy. Dlatego warto poznać je bliżej i w miarę potrzeb skorzystać z ich oferty. Cenne i aktualne informacje na ich temat zawiera przewodnik „Polska. Uzdrowiska”.”

Jak informuje wydawca w 160 stronicowym przewodniku, czytelnicy znajdą „dokładny opis wszystkich 45 polskich uzdrowisk (od słynnych kurortów jak Ciechocinek, Sopot, Krynica, Busko, Polanica, po rozwijające się od niedawna jako uzdrowiska Dąbki, Gołdap, Uniejów czy Supraśl) oraz podziemnego uzdrowiska w kopalni soli w Wieliczce, profile lecznicze i możliwości terapii, atrakcje turystyczne w obrębie uzdrowisk i w okolicy, plany blisko 30 największych uzdrowisk, dziesiątki znakomitych zdjęć przybliżających urodę miejscowości uzdrowiskowych”.

Przeczytaj także:

Rafael Santi – katolicki geniusz sztuki. Album z jego dziełami już w księgarniach

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.