Polska rozpoczyna podawanie kowidowej szczepionki dzieciom w wieku 5-11 lat

fot. pixabay
5

W piątek (10.12.2021) minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił, że od 16 grudnia 2021 roku rozpoczyna się w Polsce podawanie szczepionki przeciw Covid-19 dzieciom w wieku 5-11 lat. Pierwsza partia szczepionek przeznaczonych dla tej grupy wiekowej ma dotrzeć do Polski 13 grudnia.

Niedzielski poinformował, że od niedzieli będą wystawiane pierwsze zlecenia w systemie elektronicznym. Zapisy mają odbywać się tak jak w starszych grupach wiekowych, czyli przez infolinię i za pośrednictwem strony internetowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

30 listopada 2021 roku Komisja Europejska zatwierdziła szczepionkę firmy Pfizer przeciw Covid-19 dla dzieci w wieku 5-11 lat. 25 listopada Europejska Agencja Leków (EMA) zaleciła zatwierdzenie preparatu dla tej grupy wiekowej. Dawka jest niższa niż stosowana u osób w wieku 12 lat i starszych (10 µg w porównaniu z 30 µg). Podobnie jak w starszej grupie wiekowej, preparat podaje się w postaci dwóch wstrzyknięć w mięśnie ramienia w odstępie trzech tygodni.

O tym, w jaki sposób urabiane są dzieci, żeby z entuzjazmem poddały się eksperymentalnym szczepieniom przeciw chorobie, która nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia, pisze Katarzyna Treter-Sierpińska w książce „Kowidowe getta”. – Czego dowiedzą się uczniowie klas I-III podczas przygotowanej dla nich lekcji pt. „Szczepienia – tajna broń superbohaterów”? Najpierw będą musieli nauczyć się witać pandemiczną metodą „łokieć – łokieć” lub „żółwik”. Potem nauczyciel omówi z nimi ograniczenia sanitarne wprowadzone w ramach lockdownu i zapyta, czy chcą wrócić do normalności. Po tej wstępnej obróbce dzieci dowiedzą się, że „szczepienia to jedyna metoda powrotu do normalności” – pisze Treter-Sierpińska przedstawiając scenariusz lekcji zaakceptowany przez Ministerstwo Edukacji. Książkę możecie zamówić w sklepie na wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: PAP

Zobacz też:

„Idioci i hochsztaplerzy zgotowali nam ten los”. Katarzyna Treter-Sierpińska o książce „Kowidowe getta” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aga mówi

  Tylko totalny ignorant narazi swoje dzieci w tym przestępczym procederze wyszczepiania bydła !!! Jest juz tak dużo faktów świadczących przeciwko tym tzw szczepionkom, że każdy może z nimi się zapoznać.

 2. BP mówi

  „Coście uczynili jednemu z moich najmniejszych , mnie uczyniliście ….” . Kaczyński !!!! Przyjmowanie Najświętszego Sakramentu świadczy tylko o jednym – DAJE CI GO SZATAN W LUDZKIEJ SKÓRZE i bynajmniej w Hostii NIE MA CHRYSTUSA tylko jest władca piekieł!

 3. Mari mówi

  13 grudnia? Mamy szczęście do tej daty.

 4. Rebih mówi

  To jest mord rytualny na skalę niespotykaną w historii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.