Polska ma płacić Żydom! Żydowska organizacja o umowie indemnizacyjnej z USA: „Nie obejmuje ofiar Holokaustu”

getto łódzkie/ fot. arch.
27

Podczas konferencji bliskowschodniej w Warszawie sekretarz stanu USA Mike Pompeo ponaglił rząd RP w sprawie „kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu”. Odnosząc się do tej wypowiedzi premier Mateusz Morawiecki powiedział w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej: „Oczekiwania, aby Polska zadośćuczyniła za niemieckie zbrodnie oparte są na fundamentalnym nieporozumieniu. Polska była ofiarą i Niemiec, i Związku Radzieckiego. Niemcy zniszczyli nasz kraj, chcieli wymordować niemal cały polski naród, a pozostałą część zamienić w niewolników. To my mamy prawo do tego, aby żądać odszkodowań. Sprawa zwrotu mienia obywatelom amerykańskim pochodzenia żydowskiego jest zresztą całkowicie uregulowana – od lat mamy podpisaną w tej sprawie z Amerykanami umowę indemnizacyjną, która zwalnia nasz kraj z tej odpowiedzialności. Chcę to jasno podkreślić: nie ma obecnie tego tematu. Polska jest pod tym względem całkowicie bezpieczna. Polska była ofiarą, a nie katem. I przede wszystkim to Niemcy nigdy nie zrekompensowały Polsce strat, które spowodowała zbrodnicza polityka III Rzeszy”.

Ta wypowiedź nie spodobała się Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego, która stwierdziła, że premier Morawiecki „popełnia błąd twierdząc, że podpisany w czasach komunistycznych układ pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi załatwia sprawę”.

„Jesteśmy zaskoczeni i rozczarowani odpowiedzią premiera Mateusza Morawieckiego na apel sekretarza stanu Mike’a Pompeo o posunięcie naprzód kompleksowej regulacji ustawowej w sprawie restytucji mienia osób, które utraciły je w okresie Holocaustu” – napisano w oświadczeniu. Autorzy oświadczenia twierdzą, że umowa z 1960 roku odnosi się wyłącznie do osób, które były obywatelami Stanów Zjednoczonych w momencie, w którym odebrano im własność. Ich zdaniem umowa nie obejmuje większości ofiar Holocaustu pochodzących z Polski. Przedstawiciele organizacji powołują się przy tym na stanowisko amerykańskiego Departamentu Stanu z 2015 roku.

Mój komentarz: Żydzi wyłożyli karty na stół. Według nich umowa indemnizacyjna podpisana przez PRL z USA nie może być argumentem przeciwko wypłaceniu gigantycznych roszczeń, których domagają się od Polski. Co więcej, okazuje się, że w 2015 roku Amerykanie poparli ich stanowisko, o czym dowiadujemy się dopiero dziś i to z oświadczenia żydowskiej organizacji.

Czy premier Morawiecki o tym nie wie? Trudno uwierzyć, żeby rząd RP nie miał informacji o tym, że Stany Zjednoczone zdecydowały się zignorować zapisy umowy indemnizacyjnej z 1960 roku, która mówi, że wszelkie roszczenia wysuwane przez amerykańskich Żydów w stosunku do majątku znajdującego się na terytorium Polski powinny być kierowane do rządu amerykańskiego. Umowa dotyczy uregulowania roszczeń obywateli amerykańskich wobec państwa polskiego z tytułu przejęcia przez Polskę ich mienia w drodze nacjonalizacji, albo w inny sposób. Polska zapłaciła rządowi USA 40 mln dolarów, w zamian za co rząd USA przejął na siebie zobowiązania z tytułu roszczeń odszkodowawczych i zobowiązał się w art. IV tej umowy, że nie będzie wysuwał ani popierał żadnych roszczeń wysuwanych wobec Polski z tego tytułu przez obywateli amerykańskich.

Tymczasem Kongres USA przyjął ustawę 447 wspierającą roszczenia żydowskich obywateli amerykańskich, a prezydent Trump ją podpisał. W ten sposób amerykańscy Żydzi dostali narzędzie do wywierania nacisków na rząd RP w celu wyłudzenia od Polski gigantycznego odszkodowania za bezspadkowe mienie Żydów będących polskimi obywatelami zamordowanymi i okradzionych przez Niemców. Mówiąc krótko, USA wzięły od Polski 40 milionów dolarów, za co przyjęły na siebie roszczenia Żydów amerykańskich, a teraz udają Greka, co jasno i wyraźnie wynika z wypowiedzi Pompeo i oświadczenia Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego. Takiego mamy „sojusznika”. Sukces! A w ramach tego sukcesu Żydzi podbili już stawkę z 65 do ponad 300 miliardów dolarów. Co dalej?

Źródło informacji i cytatów: pap, polskieradio24.pl

Przeczytaj też:

Żydowskie roszczenia wobec Polski to próba przestępczego wyłudzenia 65 mld dolarów. Gdzie jest prokurator?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. koniec z tym ozczerstwem ! mówi

  Pytanie , co dalej ..odpowiedzieć im zbrojnie !

  1. klioes vel pislamista mówi

   Wersja poprawiona wierszyka do rozsyłania sms-ami:

   Bojkot Izraela
   dedykuję Retiemu z Twittera

   Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
   Tak się zaczyna – nie kupuj od
   Firm z Izraela!!! Chcą sprzedać Ci
   („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
   Choć z mlekiem matki nienawiść masz.”)
   Szajs… jeśli swoje pieniądze dasz…

   Bojkotuj firmę MK Cafe.
   I Pedros, Fort, Teartis – złe!
   Cinema City unikaj kin,
   Nigdy nie kupuj żydowskich win!
   Syropów Fabbri i Super-Pharm
   Nie pij! I nie jedz dla Gojów karm!!!

 2. Mieczyslaw mówi

  Poszli won niech jada z Polski

 3. narodowiec mówi

  Aj, waj Żydki aby sie utrzymać będą musiały wziąć się wreszcie do roboty, a w kibucach brakuje rąk do pracy ! Tam muszą szukac dobrobytu, inaczej Jude Kaput !!1

 4. Włościanka mówi

  Kto młody zdolny; powinien poszczuć organizacje indiańskie aby zażądały ustawy 447 dla siebie. Im bardziej się należy, to jankesi najechali ich i panoszą się na ich ziemi. U nas nie było obywateli Izraela.

 5. Spostrzegawczy mówi

  Kiedy Żydzi obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów zapłacą Polsce wielobilionowe odszkodowania i reparacje wojenne za masowe mordy na Polakach, za olbrzymie straty materialne i terytorialne Polski i Polaków. Czas nagli ! Odsetki karne lecą. Poza tym Żydzi winni są nam olbrzymie pieniądze za to, że znaleźli schronienie w Polsce przez tyle wieków, kiedy inni Europejczycy wyganiali ich pejczami i innymi utensyliami od siebie, za ciągłe knucie i spiskowanie przeciw Polakom i konsekwencje tego knucia i spisków, za fałszowanie polskiego pieniądza, za handel polskimi niewolnikami, za mordy rytualne, za grabież polskiego majątku narodowego w trakcie nadal trwającej tzw transformacji ustrojowej autorstwa Sachsa – Buchholza, za spowodowanie gigantycznej przymusowej emigracji Polaków na przestrzeni dziesiątek lat, za demoralizację polskiego narodu, za pomoc im w założeniu państwa Izrael. Suma summarum może chodzić o kwoty rzędu między 100 a 200 bilionów usd ( nie mylić z miliardami ! ). Dziwię się, że redakcja tego portalu nie uwypukla naszych roszczeń wobec Żydów, a wbija nas masochistycznie w rzekome żydowskie uroszczenia.

  1. Ada I. mówi

   Możliwe, że Stany polubiłyby nas biznesowo, gdybyśmy wyegzekwowali te w/w biliony….. One są im bardzo, bardzo potrzebne wobec 22 bilionowego(!) długu publicznego a (komuż to są winni?!) , dlatego wobec raczej nikłych szans na nasze biliony muszą pewnie zadowolić się kęsem z wyciąganych nam tych 300(!!!) miliardów. Chociaż to tylko tak na wstępie, ” bo fedrowaniu” nas na wszelkie możliwe sposoby końca i tak by nie było!
   Niech otwierają jeszcze jeden oficjalny front wojenny – oplutą ” z wdzięczności “,
   ogołoconą i rozbrojoną Polską, ” Rzeczpospolitą Przyjaciół”!

  2. realista mówi

   Sprawa jest nieskomplikowana. Po pierwsze zreformować art KK dotyczący usiłowania wyłudzenia wprowadzając karę główną – kaźnienie. Po drugie wprowadzić że roszczeniowcy muszą osobiście przybyć do Polski i wyartykułować pismem swoje roszczenie, nie przez pełnomocnika. Sprowokować krótkim terminem żeby jak najwięcej roszczeniowców przyleciał. Aresztować za usiłowanie wyłudzenia. Szybki ekspresowy osąd bo jest dowód pismem i nie przez pełnomocnika a więc czyn z zamiarem bezpośrednim.
   Wyrok kara główna. W niektórych Stanach USA kara główna jest wykonywana poprzez komorę gazową więc w Polsce też można. Wykonać wyroki kary głównej. Potem kremacja i wysłać do USA urnę. Przygotować wymiar sprawiedliwości do utylizacji miliarda osób.

 6. Robert B. mówi

  Gdzie żydostwo jest lubiane? Takie hucpiarskie zachowanie to jakaś nowość w ich przypadku? Te wszystkie wypędzenia i pogromy na przestrzeni wieków włącznie z tym ich słynnym holokaustem miało swoje przyczyny. Ciekawe, czy tym razem w ostatecznym rozrachunku Arabowie im podarują to wszystko, co się stało na Bliskim Wschodzie wskutek działalności Izraela.

  1. sulka mówi

   tak otoczeni są przez “kochających” ich arabów.

 7. zuzia mówi

  “Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‘współ-‘, dominium = ‘panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

  1. Andrzej Józef mówi

   Pani Zuzia.
   Bez Babskiej fantazji, naoglodała się Pani za dużo filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem.
   Terminator oraz Total Recall to nie jest rzeczywistośc.
   Radzę oglodać Polskie klasyki.
   Czterech Pancernych I Pies.
   Dwóch co ukradli księzyc.
   Pszczółka Maja?
   A jezeli te Pani rewelacje so spowodowane przez Menopauze???
   Jest takie powiedzenie.
   Jaka jest róznica między Arabskim Terorysto a kobieto co przechodzi Menopauze?
   Z terorysto jest szansa na negocjacke.

  2. Ania mówi

   A jak się nazywa menopauza u mężczyzn ? Bo coś mi się wydaje, że oprócz ślepego filosemityzmu ma Pan znacznie poważniejsze jej objawy aniżeli pani Zuzia. I jeszcze poleca Pan komunistyczne brednie typu czterech pancernych….

  3. klioes vel pislamista mówi

   !!! Proszę o rozsyłanie mojego wierszyka sms-ami:

   Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
   Tak się zaczyna – nie kupuj!!! Czpiot,
   Czyli Izrael chce sprzedać Ci
   („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
   Choć z mlekiem matki nienawiść masz”)
   Coś, za co swoje pieniądze dasz…

   Firm tych unikaj: MK Cafe,
   Fort i Pedros, Teartis – złe!
   Cinema City unikaj kin
   I nie pij także żydowskich win!
   Syropy Fabbri i Super-Pharm
   Miej tam, gdzie Ciebie ma Żyd!… (Enddarm!!!)

  4. Andrzej Józef mówi

   Pani Aniu, proszę się nie podniecac .
   Po pierwsze my Mężczyzni nie przechodzimy Menopauze, przez okres 30-55 lat przechodzimy łagodnie, oraz jesteśmy dobrymi Lovers.
   Poczotek opisu bitwy według Pani Zuzi,od zdania.
   Z frontu walk
   Do relacjonował Jonny Izarels.
   Wie Pani Menopauza to był komplement.
   Wygloda to na Kuku na Muniu.
   Jezeli klasyk Czterej Pancerni I Pies nie jest w Pani gusćie to może klasyk.
   Ośiołek Matołek.
   Apropo ślepego Fiosemityzmu.
   Będoc w wielu Businessach w USA nauczyłem się respektować ludzi ( kiedyś byłem ślepym politycznie tak jak Pani).

 8. piotr mówi

  prawy.pl Morawiecki – Pence prawie płakał jak słyszał o tragedii Polski i Polaków.

  1. Zulu-Tango-Tango mówi

   Chyba ze śmiechu, że dali się tak “wystrychnąć na dudka”!

 9. klioes vel pislamista mówi

  Na temat:

  Oczynszowanie świata przez „szlachtę” jerozolimską

  Cokolwiek stwierdzić, to inteteligencji
  Przecież odmówić tej „szlachcie” nie sposób!
  Oczynszowannie za naszej kadencji
  Bierze początek. Nie za życia osób,
  Których tysiące holocaust przeżyło.
  (I mogło świadczyć, JAK NAPRAWDĘ BYŁO…)

  „Szlachta”, jakkolwiek żadną szlachtą nie jest
  (Jest kupą chamów, które czosnkiem śmierdzą),
  Długofalowo jednak bierze w rejestr
  Cały świat. Błędnie narodowcy twierdzą,
  Że „Żydom tylko wciąż o Polskę chodzi”.
  Nie! Tak PODATEK ŚWIATOWY się rodzi.

  „Szlachta” nie po to mienie bezspadkowe
  Chce najpierw zgarnąć od Polski, by finał
  Był to intrygi. Muszą być gotowe
  Też inne państwa! Mus będzie je zginał.
  Bo, w przeciwieństwie do Polski, w zagładzie
  Miały współudział. Każdy forsę kładzie!

  W końcy też płacą Stany Zjednoczone,
  Co odmówiły pomocy, roszczenia
  Wzięły natomiast na siebie… SKOŃCZONE!!!
  Oto co było do udowodnienia,
  Udowodnione zostało. Panuje
  Nad światem „szlachta”, która go czynszuje…

 10. Robert mówi

  O!To się nam wyjaśniło,a jakże,złotej pani także,skoro panom kosmosu,wszechświata koło dupy lata enterprice i pieką ich cyce,dzięki Eskimosów polityce,że świat nowy jest ważniejszy niż prawo i międzynarodowe umowy,biedna kanclerz,zaś będzie miała wielki ból głowy,że mechanizm odrzutowy ma silniki niewyważone.Dla jednych PRL załatwia wszystko,dla innych daje możliwości nieskończone…niezmierzone…

 11. Nasa mówi

  GDZIE BYLI PODCZAS DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ żydzi tworzący Światową Organizację ds. Restytucji Mienia Żydowskiego?

 12. Robert mówi

  Są tacy,to nie żart,dla których młotek wart…ryzyka samookaleczenia,bo wybrani tylko do liczenia mamony ,lichwy,wymuszenia rozbójniczego.Z punktu widzenia autora,wierszyk skończony, bo są do niczego

 13. Robert mówi

  Żeby im poprawić nastrój,do Nietzschego

 14. Swarozyc mówi

  Tyle że ci żydzi byli obywatelami polskimi. Według prawa miedzynarodowego podpadaja pod polskie prawo spadkowe a nie żydowskie.

 15. Ryszard mówi

  Tymczasem Kongres USA przyjął ustawę 447 wspierającą roszczenia żydowskich obywateli amerykańskich, a prezydent Trump ją podpisał. Kongres USA to członkami są sami Żydzi i jest ich tylko 59 członków, ale lepiej to wygląda, że to jest Kongres USA. A Trump podpisał to tylko, że został kupiony za 25 milionów dolarów na kompanie wyborczą, co dostał od Żydów, aby zostać prezydentem Ameryki to, za kim będzie stał za Polakami czy Żydami. Jednym słowem Trump siedzi w kieszeni Żydów. A widać nawet, że broni Izrael przed Palestyńczykami i wysyła swoje wojska to jak ma być za Polską jak jego kochana córeczka ma męża Żyda i ma zostać jak już nie została prezesem banku światowego to, kogo będzie bronił, Trump. Zmieni się prezydent w USA to może i zmieni się wszystko Izraelowi i Żydom, bo jak na razie niema państwa, które by było za Żydami i jak dalej będą się Żydzi zachowywali to może znikną z mapy świata i Żyd będzie żył tak jak do tej pory pod nazwiskami innego państwa, bo tak by nie przeżyłby godziny, jako Żyd gdzie założył jarmułkę żeby nie ludzie to by Żyda by zabili, bo jeszcze widzieli w nim człowieka, ale jak przestaną to Żydzie kop sobie dobry duł żebyś miał gdzie leżeć. A ja Polak czekam, kiedy Polacy będą wyganiać Żydów z Polski i sami Żydzi będą uciekać z naszego kraju, bo to są złodzieje, oszuści i do tego wrednymi parchami za dobroć polaków. Precz z Żydami z Polski.

 16. sten mówi

  Nooo ty to nie dał byś się wystrychnąć ,
  całował byś czołgi niemieckie w d…pe jak żydzi rosyjskie w .39r
  Udajesz głupiego albo nie udajesz (cyt.Michalk..)

 17. Henrykxx56 mówi

  A jak śmie kongres Żydów ustalać ustawę 447 gdzie nie jest prawdą i kłamią Żydzi gdzie rząd Polski się nie zgadza z tym, co Żydzi piszą to niech udokumentują, że mienie pospadkowe należy do Żydów. Tak jak Żydzi pożyczyli od Polski pieniądze w 1764 roku i do dzisiaj Polsce nie oddali a my Polacy mamy na to dokumenty. Tak kłamać i zmieniać historie to potrafią Żydzi. Nas Polaków nazywają mordercami tylko nie mają żadnej dokumentacji ani zdjęcia a to, że Żydzi mordowali Polaków to są na całym świecie i nie mówiąc o Katyniu, co Żydzi zrobili i nawet się przyznał sam Żyd Abraham Vidro (Wydra), że strzelał Polakom w tył głowy sam Dziennik izraelski „Maariv” pisał. Jak ujawniła gazeta „Maar iv” żydowscy oficerowie służący w NKWD dla Rosjan przyznali się, że osobiście bestialsko wymordowali 12 tys. polskich oficerów w Katyniu? Józef Stalin osobiście wybierał oficerów, którzy mieli zabijać Polaków. Wraz z szefem NKWD, Żydem Ławrientijem Berią zaplanowali mord oficerów polskich i zdecydowali, że w większości zadanie to wykona grupa żydowskich oficerów z NKWD. Za morderstwa te byli odpowiedzialni Żydzi: major Joszua Sorokin, płk Aleksander Susłow , płk Samyun Tichonow. Po wojnie Żydzi mocno udzielali się w komunistycznym UB torturując i mordując polskich bohaterów wojennych. Żydowscy zbrodniarze komunistyczni odpowiedzialni są za mordy 1650 Polaków w obozie w Świętochłowicach, gdzie prym w mordowaniu ludzi wiódł Żyd Salomon Morel i podlegli mu żydowscy kaci z UB. Żydowscy zbrodniarze odpowiedzialni są również za proces i morderstwo generała Fieldorfa, Nila i rotmistrza Pileckiego, a także wielu innych polskich patriotów chowanych potem w bezimiennych grobach.
  Hołubiony dzisiaj i uwielbiany w obecnej III RP Żyd major Zygmunt Baumann otrzymał krzyż walecznych za łapanki i prześladowanie polskich patriotów, żołnierzy Armii Krajowej i NSZ. Baumann organizował też napady na bezbronne rodziny żołnierzy niepodległościowych. Czy ktoś osądził w Polsce tych żydowskich zbrodniarzy? Dlaczego Polacy nie kręcą filmów pokazujących prawdziwe oblicze Żydów i mordowanie przez nich bezbronnych Polaków? Żydzi mają na swoim koncie około 20 tysięcy niewinnie pomordowanych Polaków. I Żydzi mają śmiałość powiedzieć, że to my byliśmy mordercami a gdzie dokumenty tak jak Polacy maja przeciwko Żydom. I kto jest mordercą a winien jest Polsce z roku 1764. Niech Izrael powie szukając morderców czy został jakiś Żydowski morderca stanął przed sądem a mądrzyć się podrwią za dziesięciu. Powiem jedno, że garstka Żydów potrafi zrobić idiotów ludzi z całego świata i państwa tak jak by oni byli najmądrzejsi a reszta to sami idioci. Jak coś się dzieje Żydom to krzyczą Holokaust albo antysemici to dobra obrona ze strony Żydów? A co mają powiedzieć Japończycy jednym zdmuchnięciem świeczki i niema Hiroszimy i Nagasaki gdzie w cierpieniach zginęło miliony ludzi i jeszcze po wojnie w cierpieniach umierają do dziś to, co świat na to powinno powiedzieć. Co gorsze było mordowanie Żydów czy masowy mord Japończyków gdzie ciała żywcem się paliły i ciała od kości odchodziły to, co było gorsze niech na to odpowiedzą Żydzi czy tak by chcieli umierać? Wy Żydzi to wam nie chodzi o tych ludzi, co umarli, bo nawet ich nie znaliście tylko jak ktoś zna Żyda to jemu zależy tylko na pieniądzach a na niczym więcej. Jakby Polska nie zadbała o cmentarze Żydowskie to dzisiaj by ich nie było nawet teraz nie chcą na te cmentarze łożyć, bo mają to w dupie i tylko lubią szum obić koło swej osoby. Ale co będę pisał i tak nie przekonam ludzi, że Żydzi to nie ludzie tylko hieny. Opowiem tylko jeden przykład, który przeżyłem sam na sobie i nie dziwię się, że Żydzi mogą rządzić i manipulować ludzkimi mózgami jak marionetkami. Mieszkam w budynku gdzie jest 87 właścicieli lokali i to są mieszkania i lokale użytkowe hipoteczne gdzie sami rządzimy i nikt do tego niema prawa. Wybrali jednego prezesa i trzech członków zarządu wspólnoty. PO trzech latach zarządzania wybrali mnie, jako do komisji rewizyjnej polegało na tym tak jak coś podobnego jak audyt i rozliczyć za cały rok zarząd. Z dokumentów nie zgadzały się sumy gdzie zarząd nie potrafił mnie to wytłumaczyć gdzie się podziały brakujące sumy a dokumentację na piśmie im przekazałem mieli mnie odpisać i udo komentować braki tego nie zrobili do dzisiaj. A nadebraniu głównym powiedzieli ze oni tego nie ukradli jak im nie ufają to rezygnują z zarządzania. Powiedziałem ze ich o nic nie podejrzewam tylko nie mnie odpowiedzą gdzie to się wszystko podziało i na zebraniu pozostało tak, że odpowiedzi nie doczekałem się do dzisiaj. A winny zostałem ja ze jak śmiałem ich podejrzewać, ale wiem jedno ze jak bym te dokumenty przekazał do sądu to zarząd by przegrał a wrogów mógłby mieć w całej kamienicy i machnąłem ręką a prezes wspólnoty ma żal do dzisiaj. Może Polacy oglądali Film Kiepskich gdzie Ferdek powiedział, że Paździoch ich wszystkich oszukuje i okrada i dal nagranie z dyktafonu i taki finał był końcowy ze winien został Ferdek a Pażdzioch nie winny i tak jest u nas w Polsce. Powiem krótko na końcu Żydzi okradają Polaków a cały świat im ufa, że są tacy biedni a rząd Polski mówi Polakom, że nic się nie stało. I jak Polski rząd się nie zmieni i nie będzie twardy i nie będzie bronił swojego tylko się tłumaczył to za parę lat Polska będzie Żydowska a Polak będzie Żydowskim gojem. A cieszę się ze tego nie dożyje i tylko Polskich idiotów zostawię i tych mądrali, co prezes dyma równo wspólnotę, bo ja jeden to mu nic nie zrobię tak jest i z naszą Polska gdzie została kupiona za 500+. Tylko szkoda moich dzieci i wnuków. Żegnam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.