Polska lekarka badała Alfiego: To nie jest umierające dziecko! Zostało uwięzione w szpitalu!

Alfie Evans/ fot. twitter
2

Polska lekarka, Izabela Pałgan, która badała Alfiego Evansa, udzieliła wywiadu w Radio Wnet. To, co mówi, jest porażające. Dziecko nie jest umierające, reaguje na głos ojca, otwiera oczy, reaguje na emocje rodziców. Alfie powinien mieć zapewnioną właściwą opiekę medyczną (paliatywną). Odłączanie go od sprzętu podtrzymującego życie jest w tej sytuacji niedopuszczalne. Lekarze brytyjscy popełnili błąd, a wyrok sądu jest naruszeniem praw człowieka, ponieważ odbiera rodzicom prawo do decydowania o przeniesieniu dziecka do innego szpitala, w którym miałoby zapewniona właściwa opiekę. Dziecko zostało uwiezione w szpitalu!

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Pola kowalska mówi

    Moze ma organy tak potrzebne dla jakiegos BAGA szmalownika .Jezeli dziecko reaguje i jest zywotne chce zyc to mord na bezbronnym i niewinnym.Jezeli dziecko nie posiada zadnych odruchow samoistnych to sprawa rodzica jego decyzja .

  2. Bogusia mówi

    też w pierwszej chwili pomyślałąm, że już jakieś dziecko czeka może na serce, lub inny organ od Alfiego. Jak ja się pytam można odebrać rodzicom prawa rodzicielskie za to, że walczą o życie dziecka….takie rzeczy tylko w ,,cywilizowanym” kraju. Dlaczego nie skierują apelu do Królowe, premiera? Zrobić marsze pod pałac, parlament i na bierząco relacjonować we wszystkich stacjach TV. Żeby takie rzeczy działy się w wysoko rozwiniętym kraju, to skandal!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.