Polscy kibice podczas meczu ze Szwecją pozdrowili Federację Rosyjską: „Ruska ku*wa”. Mundial jest nasz! [WIDEO]

Fot. Łączy nas Piłka
32

Wczoraj, 29.03.2022 odbył się mecz play-off turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. W pierwszej rundzie Polacy mieli zmierzyć się z reprezentacją Federacji Rosyjskiej, która po agresji rosyjskiej na Ukrainę została wykluczona z rozgrywek. O awans na Mundial Polacy walczyli ze Szwedami. Po zażartej walce nasi piłkarze zwyciężyli 2:0. Gole zdobyli: Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Kibice szaleli z radości.

Na stadionie w Chorzowie, poza wyrazami sympatii do piłkarzy oraz euforii związanej z awansem na Mundial, kibice w tradycyjny sposób pozdrowili Federację Rosyjską. Kilkakrotnie skandowali: „Ruska k*rwa!”. Warto odnotować, że mecz był transmitowany na rosyjskim kanale telewizyjnym „Mecz! Piłka nożna 1”.

Mundial odbędzie się w Katarze od 21 listopada do 18 grudnia bieżącego roku. Losowanie fazy grupowej MŚ 2022 w Katarze odbędzie się w piątek (1 kwietnia). Wydarzenie odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Dausze. Początek ceremonii losowania o godzinie 17.00. Mistrzostwa świata w piłce nożnej odbędą się w dniach od 21 listopada do 18 grudnia 2022 roku.

Skrót spotkania Polska-Szwecja:

Przeczytaj także:

Wysyłał rosyjski okręt „na ch…”. Miał zginąć, a wrócił z niewoli i dostał medal

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marian mówi

  Niestety ale kibice nie popisali się. Wstyd.

 2. Pawel mówi

  Czy autor to pochwala?
  Czy autor jest dymny ze swoich rodaków wyzywających inna nację?
  To jest zwykle zezwierzęcenie.
  Jestem ciekawy co by było gdyby Rosjanie zdecydowali się odłączyć nas od surowców?
  Dwa tygodnie max i byśmy się tutaj sami pozabijali o jedzenie.

 3. cccpsucks mówi

  żałosne. kolejny raz robimy z siebie wroga nr 1 ruskich. czemu nie napiszecie że właśnie przywalili nam 320mln zł kary za izbę dyscyplinarną, tymczasem pomimo deklaracji ani jedna złotówka nie wpłynęła z kasy ujni na 'pomoc’ pseudo uchodźcom z lwowa?

 4. Dawid mówi

  To żałosne,takie okrzyki nie powinny mieć miejsca,ale to pokazuje jak Polacy mało rozumieją,nie poszukują prawdy.Świadomi wiedzą że wojna na Ukrainie nie wygląda tak ,jak pokazuje telewizja.A Lewandowski też pokazał jak trefny z niego człowiek.Jako kapitan polskiej reprezentacji grał na ramieniu z ukraińska flagą,natomiast polskiej nie miał wcale.Hańba Robercik,hańba!

 5. Marcin Malik mówi

  Nigdy nie należałem do kibiców i nigdy nie będę należał. Jest wiele powodów, ale to dłuższy elaborat. Może po prostu jestem zbyt inteligentny i mam zbyt szeroki światopogląd aby być kibicem.

  Tym razem polscy kibice pochwalili się niskim poziomem IQ. Są podatni na propagadę, wyzywają tego kogo reżim oraz żydowski Facebook chce aby wyzywali, a także zaogniają konflikt ze Słowianami. Rosjanie! Ja tak o was nie myślę. Ruscy! Czas odłączyć gaz.

  Angielscy kibice są podobni. Ich matki i siotry puszczają się z murzynami i Hindusami, a oni nienawidzą Polaków, dlatego że tych oficjalnie można nielubić. Tchórzostwo!

 6. szalom mówi

  Zmasowana antyrosyjska propaganda zduraczyła nie tylko kiboli. Lwia większość mojej rodziny i znajomych zamieniła mózgownice na telewizory i szkoda czasu na ich przekonywanie. Pozostaną w swoim oduraczeniu do czasu aż im ukochani ukraińcy przesiedlani do Polin dadzą popalić……a dadzą

 7. gość mówi

  Ci polscy kibole to komusza, bezmózgowa mać. Nie dziw, że Polska leży i kwiczy skoro ma takich durnych obywateli. Kibole, wstyd i hańba wam!!!

 8. W K mówi

  Mieszanie polityki do sportu to niezrozumienie, czym jest sport. Widocznie kibice boją się Rosjan, w przeciwnym razie zajmowaliby się sportem.

 9. Dariusz mówi

  Czego się spodziewać po tępakach z wypranym łbami ? Pobluzgają (no tyle mogą),mają wspólnego wroga. Bezrozumna hołota.

 10. Alm mówi

  Debilne poliniaki nie przeczytały ani jednej książki pokazującejj czym jest talmud choćby gospodarza tego portalu dlatego zgodnie z medialnym sraniem do ich mózgów wolą bluzgać na wskazany im cel.

 11. MSC mówi

  To się pikniki rozpędziły No, no , no ,ale jakby ruscy na nas napadli to pierwsi by spierdalali na zachód.
  Lewandowski !! Za tę opaskę H ci w D!

 12. Drrrry mówi

  Kacapy sasłużyli na taki epitet za niwinną krew. Ale trollI tu cccp-owych .

 13. Jozef mówi

  Hanba wam polscy kibice…przyjdzie dzien ze ukrainskie bachory…beda was i wasze POLSKIE RODZINY znowu siekierami, nozami i widlami mordowac!!
  Obudzcie sie::::::::::::::::::::

 14. zagłoba sum mówi

  Nazywanie tego czegoś „kibicami” to potęźne nadużycie! To troglodyci, prymitywy z trude potrafiące się podpisać i przeczytać ze zrozumieniem prosty tekst, chociaź zapewne niektórzy z nich to „maFistry” i „licencjaty”. Do tego doprowadziły DEformy edukacji w minionych 30 latach, religia zamiast fizyki i „matura” 30%…

 15. Piotr w mówi

  Ale dno, jeszcze parę lat a ci kibole, którzy w większości są niestety kompletnie zdegenerowani ( czyt. Przekupieni przez PiSdzielstwa, bo za siedzenie cicho i nie robienie szumu ws. elgiebetów mogą sobie pohandlować różnymi prochami) będą wrzeszczeć „Slava Ukraini” DNO , dno i jeszcze raz dno!

 16. krokus mówi

  Widocznie wśród kiboli jest sporo zwyrodnialców upaińskich – chwwd upole-kibole!

 17. Michu. mówi

  Słuchajcie nie popieram wulgaryzmów, ale są sytuacje gdy dosadny język jest wskazany. W bombardowaniach ruskich rzeźników giną cywile , kobiety, dzieci i mężczyźni, bo przecież nas facetów też byłoby szkoda, gdyby leciały na nas ruskie bomby. Solidaryzuje się z ofiarą ataku czyli Ukrainą, a Putin ruska qqrwa niech zdycha! Kibice stają po stronie prawdy, brawo, nie pierwszy to raz!

 18. The Indoraptor mówi

  Mi nie żal Ukrainy. Mają to co chcieli a sprawiedliwość dziejowa ich w końcu dopadła. My następni w kolejce dzięki krzykaczom z wiejskiej i ze stadionów. Zamiast cieszyć się z tego że 2 naszych wrogów wzięło się za kudły to jeszcze sami się mieszamy i chcemy walczyć zbrojnie o pokój…. Nic nie robić. Tylko patrzeć jak oba państwa się wzajemnie wykończą. To jest w naszym interesie. Silna Rosja czy Ukraina to dla Polski zguba.

 19. Michu. mówi

  Jak można się cieszyć z cudzego nieszczęścia? Nie życz drugiemu, co Tobie niemiłe.

 20. szalom mówi

  Zamieniłeś Michu mózg na telewizor a ten cię oduraczył do cna. Tam wart Pac pałaca a rezuńskie chachły ruskich. Ukraińscy oligarchowie razem z USA robią tam niesamowite geszefty i będą walczyli do ostatniego rezuna. A przy okazji „nasi” lokaje urządzą Polaków na perłowo

 21. Cccpsucks mówi

  @dryyy – głupich nie sieją, jesteś tego najlepszym przykładem…

 22. The Indoraptor mówi

  Ponieważ to są nasi wrogowie. Pokazali na co ich stać podczas niemieckiej okupacji i nie zamierzam być świadkiem podobnych wydarzeń. Nam Polakom nikt by nie pomógł gdyby to nas ruskie napadły ale ukrainę trzeba ratować… Co to za sojusznicy co pomogą obcemu a swoich gotowi poświęcić.? Zero litości. Dosyć wspomagania wrogów Ojczyzny.

 23. verizanus mówi

  Znowu fałszywy Michu nadaje (zawłaszczył sobie nick kogoś kto tu był przed nim, administratorzy portalu wiedzą). Wcale bym się nie zdziwił gdyby środowisko kibicowskie było inwigilowane przez SS (spec słuzb.) i różni wyszkoleni prowokatorzy ich ukierunkowywali 😉

 24. Magda mówi

  No mogli jeszcze w akcie solidarnosci z Ukraina zaspiewac backo nasz bandera..

 25. Anty mówi

  W bombardowaniach anglosaskich i żydowskich rzeźników giną i ginęli cywile , kobiety, dzieci i mężczyźni, bo przecież nas facetów też byłoby szkoda, gdyby leciały na nas anglosaskie czy żydowskie bomby. Solidaryzuje się z ofiarami ataku czyli Serbią, okradzioną z ziemi Palestyną, Irakiem, Afganistanem, Libią, a Bush,Clinton, Obama anglosaskie i żydowskie qqrwy niech zdychają! Polacy stają po stronie prawdy przeciwko anglosaskim syjonistom i żmijowemu plemienia.

 26. Michu. mówi

  @Anty Nie wiem jak Polak może napisać coś takiego i bluzgać na naszego amerykańskiego sojusznika. Jakbyś przeoczył to tydzień temu Biden zapewnił nas, że Stany będą bronić każdego skrawka polskiej ziemi. To nasi przyjaciele, a Rusek to nasz największy wróg! Jeśli dobrze życzysz Polsce powinieneś wspierać nasz sojusz z Ameryka.

 27. Emilian58 mówi

  Populacja światowa jest tak samo podzielona jak ludność tubylcza w Polsce. Zaczęło się na dobre podczas PICPANDEMI a teraz do ognia dokłada ta PICwojna! Dlatego PIC bo żadna ze stron wojny sobie nie wypowiedziała! Tak jak bezmózgi światowe tak polactwo uparcie stoi w kolejce do rzeźni. Nam nie zagraża Rosja NAM wszystkim zagrażają talmudyczni ustawiacze świata i ich patopomagiery! A głównie Stany Złajdaczone,z których chazaria uczyniła prywatnego żandarma świata. Bezmózgowce nie zdają sobie sprawy że chazaria prowadzi wojnę z LUDŹMI od setek lat!!! TERAZ tej wojny z NAMI jest ciąg dalszy bo połowa populacji woli błogi sen! A sprawa jest prosta trzeba TYLKO pozbyć się tych skorumpowanych polityków w Europie. Jeżeli USrael opluje świat to świat się otrze ale jak świat opluje USrael to Stany Złajdaczone zatoną!!! Smutne jest to że naród polski wcięło została TYLKO ludność tubylcza chazary i ukry!

 28. The Indoraptor mówi

  Nie wierzę w żadne słowa tego dziada. Trump był wiarygodny przynajmniej ale bidon już nie.

 29. Heniek mówi

  Mocni w kupie . Dwa lata byli szmaceni dali se zamknąć stadiony dali se ubrać szmaty na twarz to teraz pozwalają im krzyczeć i nie ma problemu ze obraża się inny naród co innego naród wybrany oj były by sankcje nawet wjazdy do domów . Ludzie robią was na szaro . Ciekawe jak na front przyjdzie wezwanie czy tak ochoczo będą skandować okrzyki i walczyć w nie swojej wojnie niemając pewności ze z rodzina wszystko Ok . Przykro patrzeć jak 80-90 procent społeczeństwa bierze udział w spektaklu nawet nie będąc świadomymi . Dwa tyg temu Już miało miało być po Rosji armia w kapciach rozjechana przez ukrow No cóż jednak jada dalej to ukry maja zajęty kraj nie na odwrót wiec proponuje się odmulić niż zastać kraj jak np mariupol .

 30. Anty mówi

  PseudoMichu. Żydoamerykański sojusznik jest twoim sojusznikiem nie moim. Zlikwidujmy cenzurę stosowaną przez twojego sojusznika to zobaczymy czego chcą Polacy. Czego chcą polskojęzyczni dla Polaków to widzimy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.