Polityczna prostytucja! Zobacz ile dostaje działacz KOD za udział w manifestacjach „w obronie demokracji”

41

Czytelnik naszego portalu przesłał na naszą skrzynkę pocztową interesującą rozmowę, z której wynika, że działaczom Komitetu Obrony Demokracji za udział w manifestacjach „w obronie demokracji” płaci się grube pieniądze. Mieszkaniec miejscowości Pisz (woj. warmińsko-mazurskie) przyznał się w rozmowie ze znajomym, że za godzinę uczestnictwa w KOD-hucpie dostaje 1200 złotych.

Jak sugeruje rozmówca naszego Czytelnika, dla niego nie ma znaczenia czy uczestniczy w marszu KOD-u, czy jakiekolwiek innej organizacji. Dla niego jest najważniejsze, że za kilka godzin pracy wpadnie mu do kieszeni „kawałek grosza”. Krótko mówiąc, rozumuje takimi samymi kategoriami jakimi kieruje się pospolita ladacznica spod latarni.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak między Nami, ja mam za każdą taka akcje placone, wiec bywam jak mogę. Widzisz, 1,200 zarobić w w ciągu godziny, raz – dwa razy w tygodniu to już kawałek grosza jest [zachowaliśmy pisownię oryginalną] napisał działacz KOD-Gdańsk.

 

O tym, że kierownictwo KOD słono płaci swoim działaczom za udział w manifestacjach mówi się od dawna. Jednak tym razem pada konkretna kwota. Można mieć wątpliwości, co do tego, czy aby na pewno KOD wypłaca tak wielkie pieniądze swoim działaczom. jak pisze mężczyzna z Mazur, ale z drugiej strony, po co mężczyzna miałby okłamywać swojego znajomego? Co do wysokości wynagrodzenia można mieć wątpliwości, ale pewne jest to, że tacy „obrońcy demokracji” jak cytowany Patryk z Pisza to najzwyklejsza w świecie polityczna prostytutka. A prawdopodobnie w KOD takich jest o wiele więcej.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Wygląda na fejk. I mam nadzieję, że się nie mylę, bo ciężko uwierzyć, że człowiek jest gotów sprzedać 40 mln ludzi za 1200 zł…

  1. Bogna mówi

   I słusznie, bo to kłamstwo. 8. przykazanie : Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

  2. ania mówi

   No właśnie FAŁSZYWEGO!!!

  3. Ela mówi

   Bzdura

  4. Lula mówi

   W KOD jestem od 1980 roku.
   To dobry biznes. Jak kogoś znasz na odpowiednim stanowisku to zarobisz nie 1200 zł za godzinę a nawet 2000 zł.
   Przy pełnym etacie zawodowego protestującego daje naprawdę niezłą kapuche. Policzcie sobie, są miesiące gdzie pracuje 184 godziny po 2000 zł za każdą.
   A Wy buraki za najniższą krajową robicie. Śmiać mi się z Was chce.

  5. TERESA mówi

   Ty idiotko! Nie wiesz, o czym piszesz. Obyś nigdy nie dożyła czasów, w których będziesz pracowała (jak uda ci się znaleźć jakąś robocinę) za najniższą krajową, w pocie czoła, bo szef wymagający i bez poszanowania twojej osoby. Głupia polityczna prostytuko!

  6. Maciej mówi

   Dlaczego ciężko? Przeciwnie: sondy z uczestnikami i ich wypowiedzi sugerują, że wcale nie robią tego z przekonania.., więc co ich przekonuje? Może właśnie kasa, przecież te 1200zł to nawet jako dniówka jest super!

  7. Tomek mówi

   Słuchajcie, jak ktoś ma namiar na tę „pracę” to ja biere z chęcią. Proszę o kontakt kogoś kto rzeczywiście jest w stanie to załatwić.I pozdrawiam komentujących z tej i tamtej strony barykady😀

  8. no tak mówi

   inni sprzedają za 500 ale …….. co miesiąc 🙂

  9. Małgorzata mówi

   Co za bzdury. Nigdy nie dostałam ani pieniędzy ani propozycji pieniędzy . A na demonstrację byłam zapraszana a nie zatrudniana. Szmatława propaganda bez związku z faktami.

  10. Jacek Międlar mówi

   Zatem możesz pozazdrościć, że koledzy z „boju” dostali, a Ty nie 🙂

  11. ania mówi

   To prawda, słyszałam od osoby, która też ,,wspiera” KOD za pieniądze. Wcale mnie to nie dziwi, bo ludzie za kasę zrobią najdziwniejsze rzeczy.

  12. Maciej mówi

   Raczej sprzedać siebie za 1200zł na godzinę ale chyba znacznie lepiej niż „trudny, ryzykowny i wymagający” zawód prostytutki”
   :)))

  13. Darko mówi

   zgadzam się. Pomyśl co o tobie myśli twój pracodawca płacąc ci 2000 na miesiąc a zarabiając na twojej pracy 200 000 ma cię też za k…..

  14. Jerry mówi

   Darko – trzeba się było uczyć, zaryzykować, założyć firmę i spróbować na pracowniku zarobić 200.000 zł, a nie tracić czas wypisując głupoty.

 2. Bogna mówi

  Co za bzdura . Kłamstwo mające oczernić obywateli zatroskanych o los państwa. Wstyd. Nie znacie 8 przykazania. Co za wredota.

  1. Ania mówi

   Ale którego państwa, bo z pewnością nie polskiego. Jest taka koczownicza mniejszość, która myśli, że zawładnęła światem. Ale jest w wielkim błędzie.

  2. Bogna mówi

   Pani Aniu, Polska jest jest wspólna. Wszyscy mamy wobec niej te same obowiązki. Mamy te same prawa.

  3. Darko mówi

   mamy takie same prawa …………. łudzić się , to ludzka sprawa.

 3. berecik mówi

  To nie jest polityczna prostytucja tylko „Targowica”. Za kasę można zdradzić wszystko i wszystkich. Taka filozofia Kalego tylko rodem wprost z Talmudu.

  1. Ela mówi

   Targowica to Ci, którzy pod pozorem obrony tradycji i walki z Konstytucją zaprzedali się Rosji.
   Zamiast wyzywać innych, do szkoły lekcje odrabiać!

 4. Gabi mówi

  Dajcie mi tego co płaci !!! Kłamstwo wrednych pisowców. Oni nie potrafią żyć bez kłamstwa. Jakie to prostackie !!!

  1. tors mówi

   Soros przyznał że Majdan na Ukrainie kosztował go 30 mln. dolarów, ile „inwestuje” w Polsce nie wiadomo, ale na przestrzeni 4-rech lat być może że więcej.

 5. Jan Marek Ogrodnik mówi

  Prosze mi podac. adres ,,KASA”. Gotowy jestem zrezygnowac z mojej emerytury.

 6. AniaZ mówi

  Każdy mierzy własną miarą. Ciemny lud prawacki uwierzy w te brednie.

 7. Grzegorz mówi

  Takie brednie to dla tych co mózg im wyparował !!!! Tylko patrzeć jak TVP poda tę informację w „Dzienniku Telewizyjnym „

 8. AQQ mówi

  Z drugiej strony ciężko uwierzyć, że aż tyle ludzi robi z siebie publicznie kretynów za darmo.

 9. ta jasne mówi

  To pewne, że Patryk z Pisza (jeśli w ogóle ktoś taki istnieje) to polityczna prostytutka. Rzecz w tym, że pieniądze za swoje kłamliwe brednie bierze z zupełnie innego źródła :)))

 10. Filip Przytulski mówi

  I to są te wasze goebbelsowskie metody szczucia, szkalowania, oczerniania ludzi. A jak przyślę do was rozmowę, w której członek PiS-u daje łapówkę innemu członkowie PiS-u, to też to opublikujecie? Jestem członkiem KOD-u, uczestnikiem wielu manifestacji przeciwko PiS-obolszewii i nikt mi za nic nie płacił. Każdy, kto twierdzi i rozpowszechnia kłamstwa, ze członkowie KOD-u dostają jakieś pieniądze,łże jak pies. Trzeba mieć moralność”gorszego sortu”, żeby zamieszczać takie „newsy”.

  1. Urszula mówi

   Głupcom nie płacą tylko wyrachowanym wyżeraczom ktorzy po uzyskaniu wladzy władują się na dobrze płatne stanowiska, a głupcy pojdą z torbami.Vide Wałęsa wobec ludzi Solidarności!

  2. Andre mówi

   Daj namiary gdzie cię znaleźć !!

 11. Krzysztof mówi

  Może zamiast wPrawo powinniście się nazwać wKaftan? 😀 Bo ośmieszacie samo słowo „prawica”.

 12. Piotr Kwiatkowski mówi

  Byłem na dziesiątkach demonstracji organizowanych przez KOD i inne organizacje antyreżimowe. Nikt mi nigdy nie zaproponował niczego za udział i nie znam nikogo kto by takie propozycje usłyszał (a mieszkam nie tak daleko od Pisza). A pan Międlar już tak ma, że jak w coś jest ciężko uwierzyć, to uznaje, że to prawda. Co do rzetelności waszego dziennikarstwa nie będę się wypowiadał.

  1. Janek mówi

   Hola, hola, bo pan z Pisza wszystkiego nie powiedział. Te 1200 to jest nie za godzinę a za całodniową gotowość do „manifestacji” w tym także skaptowania kilku osób dodatkowo, by zrobić wrażenie tłumu. I teraz jest tak, że jeśli uda mu się tych parę osób załatwić „gratis” albo za jakieś „piwko albo kawę po manifestacji” to wówczas to co mu zostanie z tych 1200 złotych, to już jest jego. Wszyscy KODziarze czy UBwatele RP z wierchuszki na swoje narady latają samolotami i nie za swoje.

 13. Antoni mówi

  Tu niektórzy uprawiają „mowę przez lufcik do chińskiego ludu” za darmo boli gardło i tyle w temacie. Bonzowie się zawsze jakoś wyżywią jak mawiał klasyk!!!

 14. Krzysztof mówi

  Jeśli tak jest (jeśli ?), to większym skur……..em jest ten który płaci, nie ten który bierze. Dokąd zmierzasz Polsko?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.