Policja zatrzymała dziewięcioro sprawców brutalnego pobicia Polaka w londyńskim metrze

fot. Metropolitan Police
2

Policja zatrzymała dziewięć osób podejrzanych o brutalne pobicie Polaka w londyńskim metrze 5 listopada. Ofiara odniosła bardzo poważne obrażenia głowy, w tym krwawienie wewnętrzne i złamanie czaszki.

Dzięki opublikowaniu zdjęć z monitoringu policja zatrzymała dziewięć osób. W środę zatrzymano dwie 19-latki, 17-latkę oraz 23-latka, którzy zostali wypuszczeni po przesłuchaniu. W piątek zatrzymano kolejne osoby: trzy kobiety w wieku 16, 17 i 19 lat, które pozostają w areszcie. Policja nadal poszukuje sześciu osób uwidocznionych na opublikowanych zdjęciach z monitoringu.

Ze zdjęć wynika jednoznacznie, że wszyscy sprawcy napadu i brutalnego pobicia to bardzo młode osoby o czarnym kolorze skóry. To po prostu czarny gang, który skatował białego. Wstrząsające jest też to, że większość członków tego gangu stanowią kobiety. Policja nie podaje motywów ich działania, ale słowa o „przestępstwie z nienawiści na tle rasowym” nie padły. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby to gang białych skatował osobę czarnoskórą. Sprawcy natychmiast zostaliby oskarżeni o rasizm, a lewackie organizacje podniosłoby krzyk na cały świat.

Źródło: standard.co.uk

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Hammurabi mówi

    W takim tyglu jakim jest Londyn już zbyt późno na szukanie motywów takich grup lub jak kto woli gangów. Policja pomimo dostępnych zdobyczy techniki i dostępu do środków bezpośredniego przymusu aż do broni palnej włącznie tak naprawdę daje spokój, by mieć spokój, na czyjeś polecenie oczywiście. To już ziemia stracona. Zbyt wielkie pomieszanie wartości, zasad, obyczajów i poglądów, zbyt wiele ciemnych interesów. Pobito Polaka. Angoli to przecież nie boli. Pobiją kogoś innego też będzie OK. Ale wszystko do czasu. Trafi swój na swego i zacznie się regularna wojna.

  2. Robert mówi

    Kiedy już wielki aktor J.Stuhr obudził sie w nowym świecie pozbawionym mężczyzn zapłakał,,kobieta mnie bije,,.Zdjęcia jak z nowej adaptacji,powstałej chyba w Afryce

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.