POLECAMY! Spotkanie z dr Ewą Kurek, autorką książki „Rosji rozumem nie pojmiesz”

1

W 78. rocznicę napaści ZSRR na Polskę odbędzie się Wawerski Wieczór z Historią, którego gościem będzie dr Ewa Kurek, autorka książki „Rosji rozumem nie pojmiesz”. Z całego serca polecamy tę książkę i spotkanie z jej autorką. Dr Ewa Kurek to nie tylko naukowiec o ogromnej erudycji, ale też jedna z niewielu osób mających odwagę pokazywać prawdę i obnażać kłamstwa historyków-propagandzistów.

Dr Ewa Kurek walczy o przeprowadzenie ekshumacji w Jedwabnem. Na naszym portalu opublikowaliśmy pismo w tej sprawie, z którego wynika, że w Polsce nadal nie ma woli politycznej, aby rzetelnie wyjaśnić, w jaki sposób zginęli jedwabieńscy Żydzi. Dr Kurek udzieliła nam też wywiadu, w którym wyjaśnia, że argument o zakazie ekshumacji ze względów religijnych to bzdura, a rabin Schudrich, który takiego argumentu używa, zwyczajnie nie zna żydowskiego prawa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W książce „Rosji rozumem nie pojmiesz” dr Kurek pokazuje, jakie czynniki od wieków warunkują myślenie Rosjan. Rosjanie i Polacy to dwie różne cywilizacje i warto mieć tego świadomość.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. jacek mówi

    Rosja to cywilizacja turańska,Polska to łacińska.Do Rosji musimy mieć trzeźwy stosunek i pamiętać,że przyjaźń z Rosją na partnerskich warunkach to najważniejsze zadanie polityki polskiej.Przypomina nam o tym Roman Dmowski,

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.