Polaków oskarża o Holokaust. Teraz drży przed procesem, domaga się likwidacji IPN i straszy kultem Wyklętych

Jan Grabowski
11

Jan Grabowski, nauczyciel akademicki Uniwersytetu w Ottawie znów przypomniał o sobie. Polakożerca, który twierdzi, że w okresie II wojny światowej Polacy „polowali” na Żydów i przekazywali ich Niemcom, a rodzina Ulmów z Markowej pomagała Żydom z chciwości, dziś domaga się likwidacji Instytutu Pamięci Narodowej. W rozmowie z portalem oko.press, który publikuje artykuły niejakiego Pacewicza, który wzywał do eksterminacji polskiej młodzieży, Grabowski straszy kultem Żołnierzy Wyklętych oraz nacjonalistami i twierdzi, że IPN „uszkadza polską świadomość historyczną”. Poza tym drży przed procesem, który wytoczono mu za szerzenie antypolskich łgarstw.

PRZECZYTAJ: Antypolska konferencja w Paryżu z udziałem Grossa i Grabowskiego! Kto przeciwstawi się oszczercom? [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polscy nacjonaliści, skrajna prawica, chcą dziś w Polsce sprawować rząd dusz, a zakneblowanie niezależnych historyków jest jednym z ważnych etapów do osiągnięcia tego celu – mówi Grabowski. Nie może przeboleć, że Polacy sprzeciwiają się produkcji kłamstw przypisujących Polakom udział w zorganizowanej rzezi na Żydach, a oczach obywateli państwa polskiego jest personą do szpiku skompromitowaną.

Już niedługo, za szerzenie antypolskich łgarstw polakożerca zasiądzie na ławie oskarżonych, czego boi się jak diabeł święconej wody. W roli ekspertów, przeciwko Grabowskiemu wystąpi dr Marek Chodakiewicz, dr Piotr Gontarczyk oraz Jakub Kumoch (ambasador RP w Berlinie). Na procesie w Warszawie ma się pojawić niejaka Deborah Lipstad, żydowska profesor, która oskarża o „antysemityzm” wszystkich, którzy kwestionują mit o 6 milionach pomordowanych Żydów (WIĘCEJ TUTAJ) w tym Davida Irvinga, który wbrew medialnym kłamstwom nie neguje zagłady starozakonnych (WIĘCEJ TUTAJ). Jak zaznacza rozmówca Grabowskiego, obecność Lipstad ma zapewnić procesowi międzynarodowy rozgłos.

Antypolonita rozpacza także nad faktem, że politycy ekipy rządzącej oddają hołd walczącym ze stalinowskimi okupantami żołnierzom Brygady Świętokrzyskiej NSZ.

Władza promuje historię alternatywną, która daje nacjonalizmowi polskiemu legitymizację w historii naszej cywilizacji i w dziejach Polski. – mówi Grabowski. Łatwość z jaką radykalna prawica zawłaszcza symbole narodowe jest rzeczą zatrważającą.  Czy komuś z nas, jeszcze parę lat temu, przyszłoby do głowy, że nasza „pewka” stanie się znakiem rozpoznawczym faszyzujących kiboli? Apropriacja symboli obecnej władzy jednak nie wystarcza. W miejsce walki podziemnej prowadzonej przez Armię Krajową, w miejsce etosu polskiego państwa podziemnego, promowany jest dziś kult NSZ, Brygady Świętokrzyskiej i „żołnierzy wyklętych”. Jest to próba budowania historii alternatywnej, a towarzyszy temu chęć podważenia autorytetów naukowych i zastąpienia ich ludźmi z PIS-owskiego awansu. Wszystko to razem stanowi dla nas wszystkich bezpośrednie i wielkie zagrożenie.

Wykładowca z Kanady zaatakował także IPN. Twierdzi, że prowadzony jest przez „prawicowych radykałów”.
IPN trzeba zamknąć. W obecnym kształcie jest to niereformowalna instytucja, która trwale rani i uszkadza polską świadomość historyczną. Archiwa IPN powinno się zachować, ale całą resztę należy po prostu zamknąć. To stosunkowo najprostszy i najbardziej oczywisty krok – pluje żydowski łgarz.

Na tym nie poprzestaje. W skandalicznych słowach wypowiedział się także na temat Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Resort oskarża o tworzenie jednostek „nacjonalistycznego Kulturkampf”.
Niedawno się dowiedziałem, że mojego wyrzucenia z pracy w Ottawie domagała się również niejaka „Polish Media Issues”. Nie miałem pojęcia co to za organizacja, ale dowiedziałem się, że jej założycielowi medal zasługi wręczył kilka lat temu Grzegorz Schetyna, ówczesny szef MSZ. Co ma wspólnego chęć ukarania żydowskiego kłamcy z walką z Kościołem katolickiem, która była fundamentem „walki kulturowej” za czasów Bismarcka?

Co jeszcze powiedział Grabowski? W rozmowie z lewackim portalem rozczula się nad losem Barbary Engelking, która także została pozwana przez Redutę Dobrego Imienia. Przypomnijmy, że była małżonka Michała Boniego, „zasłynęła” wypowiedzią dla TVN: „śmierć Polaka to po prostu kwestia biologiczna, dla Żydów to metafizyka”, za co żydówka, z urzędu powinna zostać oskarżona, za znieważanie narodu polskiego.

Mając na uwadze fakt, że procesy przeciwko Engelking i Grabowskiemu zbliżają się wielkimi krokami, a swój udział – przynajmniej w jednym z nich – zapewnia pracownica przedsiębiorstwa holokaustu Deborah Lipstad, możemy być pewni, że antypolskie media i szabes goje znów zaatakują naród polski wciskając ludziom kit, że polakożerstwo jest tym samym co niezależność historyków.

Przeczytaj także:

Opowieści holocaustowe, czyli pomódlmy się za ofiary, których nigdy nie było

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin88 mówi

  Polonofobia powinna być karana. Podobnie jak antysemityzm.

 2. Hammurabi mówi

  Stary już jestem ale lepiej dla mnie, bym tego gnojka na swej drodze nie spotkał. Dla niego zresztą również!

 3. Leszek mówi

  Naród żydowski podlega, jak wiadomo, prześladowaniom, które trwają od tysięcy lat – antysemityzm istnieje od co najmniej czasów starożytnego Egiptu, a przejawiał się u Aleksandra Wielkiego, Cycerona, Franciszka Bacona, Marcina Lutra, Woltera, Denisa Diderota, George’a Washingtona, Tomasza Jeffersona, Napoleona Bonapartego itp. Lista jest bardzo długa i sięga głęboko w czasy najnowsze.
  Oczywiście zjawisko zwane antysemityzmem jest wynikiem trwającego przez tysiąclecia spisku, spisku rozciągającego się na wszystkie epoki, przekraczającego zarówno granice państw i kontynentów, jak i ras i religii. Innego wyjaśnienia tego zjawiska być nie może, gdyż jak każdy rozumny i przyzwoity człowiek wie, w sporze między Żydem a antysemitą rację ma zawsze w stu procentach Żyd. Żyd reprezentuje bowiem zawsze prawdę, honor i uczciwość, a antysemita wyłącznie nienawiść, podłość i kłamstwo.
  Aby wzbudzić u naszych czytelników szlachetne uczucie nienawiści i odrazy do antysemitów, pozwalamy sobie przytoczyć szereg podłych wypowiedzi pochodzących od ludzi znanych, a nawet sławnych. Oczywiście żaden z nich nie miał nawet krztyny racji.
  Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.
  Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.
  Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.
  Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
  Denis Diderot:Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!
  Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.
  Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
  Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
  Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
  Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.
  Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga… Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.
  Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.
  Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
  George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.
  Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.
  Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!
  Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.
  Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.
  Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.
  Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.
  Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.
  Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.
  Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.

  Marcin Luter, The Jews and Their Lies, brw., s. 28. Cyt. za: G. W. Armstrong, The Zionists, br. i mw., s. 15. Armstrong podaje liczne cytaty ukazujące stosunek Lutra do Żydów: „Żydzi nie pracują, nie zarabiają uczciwie pieniędzy; nie pracują a my dajemy lub darujemy im je. I mają nasze dobra i pieniądze, stają się panami naszej ziemi, pomimo tego, że są na wygnaniu”; „Oni trzymają w niewoli chrześcijan w naszym kraju; (…) rozkoszują się pieniędzmi i dobrami, siedząc leniwie za piecem, żrąc i chlejąc, żyją sobie dobrze z naszej pracy, utrzymują nas i nasze gospodarstwa w niewoli przez ich przeklętą lichwę, kpią z nas i plują nam na głowy, ponieważ musimy pracować; pozwalamy im czuć się lepszymi od nas dzięki naszej pracy. Są naszymi panami i władcami, my zaś ich niewolnikami, służącymi im swoją własnością, potem i pracą! A oni zamiast dziękować nam, przeklinają naszego Pana!”. Ibidem, s. 15-16. (Czyżby za taką opinię obdarzyli go mianem heretyka? – T.K.)
  Napoleon Buonaparte: „Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia”, za: Brafmann, Żydzi i kahały, Warszawa 1914, s. 153.
  M. Bakunin, Pisma wybrane, t. II, Warszawa 1965, s. 132-135: „Zauważ że wszyscy nasi wrogowie, wszyscy nasi prześladowcy są Żydami – Marks, Borkheim, Liebknecht, Jacoby, Weiss, Kuhn, Utin – należą wszyscy, z tradycji i instynktu, do tego ruchliwego i intryganckiego narodu wyzyskiwaczy i burżujów” – pisał Bakunin w liście do Richarda. Poglądy Bakunina w całej rozciągłości popierał Józef Proudhon. Zob. D. Grinberg, Ruch anarchistyczny w Europie Zachodniej1870-1914, Warszawa 1994, s. 329-330.
  Prace L.Gumplowicza: Rasse und Staat z 1875, Der Rassenkampf z 1883, Soziologie und Politik z 1892: Gumplowicz, wyznawca poligenizmu, przeszedł z judaizmu na protestantyzm dopiero w wieku 40 lat. Żydowski badacz M.Mieses streszcza poglądy Gumplowicza słowami: Żydzi powinni zniknąć doszczętnie, gruntownie, bez śladu w otaczających ich społeczeństwach. M.Mieses, Z rodu żydowskiego. Zasłużone rodziny polskie krwi niegdyś żydowskiej, Wa-wa 1991, s. 93-97.
  J. Trachtenberg, Diabeł i Żydzi. średniowieczna koncepcja Żyda a współczesny antysemityzm, Gdynia 1997. Praca rabina Trachtenberga, prezentująca dokładnie ten schemat myślenia, została napisana w latach 40 XX w. Trachtenberg pisze, kończąc swoją książkę: „Jakikolwiek jest ich [antysemitów przyp. H.H.] stosunek do nauk Jezusa i jego Kościoła, choćby ta jedna odrośl chrześcijańskiego, średniowiecznego fanatyzmu, jaką jest antysemityzm, decyduje o ich pokrewieństwie”; ibidem, s. 189. Z pracy Trachtenberga korzystał Goldhagen, Gorliwi kaci Hitlera. Zwyczajni Niemcy i Holocaust Wa-wa 1999. Kontynuacje opinii amerykańskiego rabina stanowi praca R. Modrasa, The Catholic Church and Antisemitism. Poland 1933-1939, SICSA 1994; Demonizing the Other: Antisemitism, Racism and Xenophobia red. R.S. Wistrich, SICSA 1999. Obie prace wydane zostały przez Vidal Sassoon International Center for the Study of Antisemitism. Studium rabina Trachtenberga jest podstawą prawie wszystkich holocaustycznych ataków na chrześcijaństwo.
  Mamy nadzieję, iż nasi czytelnicy zgodnie potępią powyższe wypowiedzi i zwrócą swe oczy w kierunku prawdziwych autorytetów moralnych, jako to Władysław Bartoszewski, Bronisław Geremek, Michael Schudrich, Adam Michnik, Dawid Warszawski, Marek Edelman.

  1. Jaca mówi

   Proszę tu nie znieważać i nie nazywać kłamcą min. naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa !!!
   Znalazł się obrońca „biednych” żydów a co Pan powiesz na tą ich nienawistną księgę Talmud.
   W niej wszystko jest napisane czarno na białym jaki to oni mają stosunek do innych nacji tzw. gojów.
   Przeczytaj Pan książkę Andrew Carrington Hitchcock „Synagoga Szatana: tajna historia żydowskiej dominacji Świata” to będziesz Pan inaczej mówić.

 4. Krzysztof mówi

  Tacy jak gross , grabowski , soros czy inni, którzy szkodzą Polsce mojej ojczyznie – a jest ich wielu powinni zdechnąć i to jak najszybciej . Tego im życzę ,złodziejom , aferzystom , spekulantom , chamom i rozwiązłym buhajom . Ten grzech biorę w całości na siebie , ale wiem ,że warto !

  1. Rochel57 mówi

   Chętnie podzielę się odpowiedzialnością, byle był już w końcu spokój z tymi pomiotami Szatana.

 5. sulka mówi

  nie wiem kogo Grabowski chce przekonać chyba tylko siebie i sobie podobnym ale POLACY TO PATRIOCI I TAK JEST I BĘDZIE. BÓG HONOR I OJCZYZNA.

  1. Dariusz mówi

   Antypolonizm ,fałsze i kłamstwa historyczne .Powinny być scigane prawnie .

 6. szalom mówi

  Drży przed procesem??? Proszę Państwa. Więcej realizmu. Nie będzie żadnego procesu a jeśli będzie to wyjdzie z niego uprawniony do większych ataków…….. no chyba, że go ktoś zdeterminowany walnie w ten antypolski łeb

 7. Robert mówi

  Drży o kasę na etacie i kariery zahamowanie,jeśli bilet do Warszawy dostanie.Tyle i aż tyle

 8. morda mówi

  „Polish Media Issues” – jak to miło mieć w tym swój udział 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.