Polacy mają dość! „Hartwich zrobiła z Sejmu squat, a Scheuring-Wielgus żeruje na niepełnosprawnych!” [WIDEO]

Protest RON w Sejmie / Fot. Youtube
2

Jeszcze niedawno nikt by się nie spodziewał, że kilka kobiet i bezpartyjna posłanka, z polskiego sejmu, który winien powagą świecić, będą w stanie uczynić squat (taka dziupla dla lewackich ćpunów). A jednak. Na podłodze koce i materace, na barierkach transparenty i porozwieszane ubrania, na ścianach porozklejane pocztówki, zdjęcia i karteczki…, a w centrum Joanna Scheuring-Wielgus, która – jak zaznaczają internauci – „żeruje na niepełnosprawnych”. I tak już ponad miesiąc. Grupka kobiet w polskim sejmie zaprowadziła chaos.

W „apolitycznym proteście” – jak z pełną nazywa go Iwona Hartwich – pomaga Marta Lempart. Panna Lempart zorganizowała nawet zrzutkę pieniędzy na kolejne transparenty i ulotki, którymi tak jak stołeczne domy publiczne, zapewne zasypie całą Wiejską.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oto protest Rodziców Osób Niepełnosprawnych okiem Dariusza Mateckiego.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Janusz I mówi

    Niech rząd nie odważy się ustąpić!!!

  2. Adam mówi

    Siły porządkowe powinny użyć środków adekwatnych do zaistniałej sytuacji. Jeżeli perswazja nie odnosi skutku, należy użyć siły. Gmach parlamentu nie jest miejscem na występy ogłupiałych bab, starających się wmówić wszystkim, że prowadzą akcje apolityczną, gdy tymczasem widać wyraźnie, że posłanka opozycji dominuje w sianiu zamętu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.