„Podziękujmy Ewie Kopacz za ekshumacje i odwagę”! Totalny odlot polityków Platformy!

Biskup Pieronek o profanacji ciał: "Zdarza się"

5

Dziś dowiedzieliśmy się, że w ciele gen. Włodzimierza Potasińskiego znajdowały się ciała znienawidzonego przez Rosjan gen. Andrzeja Błasika. Od kilku dni słyszymy o masowej profanacji ciał ofiar smoleńskich, biskup Tadeusz Pieronek twierdzi, że to się zdarza a politycy Platformy wzywają do narodowego dziękczynienia za ofiarność Ewy Kopacz, która siedem lat temu zapewniała, że w Smoleńsku został przebadany najmniejszy skrawek ziemi.

– Dzisiejsza polityka jest małostkowa i brutalna, ale atakowanie @kopacz_ewa za to, że miała odwagę wtedy być w Rosji to draństwo wyjątkowe! – na Twitterze napisał poseł o „Dekalogu Wolności” Rafał Trzaskowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I dodał:
– Kto z tych tchórzliwych chłoptasiów miał w 2010 roku twardszy kręgosłup i więcej empatii niż @kopacz_ewa? No kto? Kurski? Macierewicz? – napisał Trzaskowski.

W podobnym tonie napisała Małgorzata Kidawa-Błońska:
– Ewa Kopacz miała odwagę pojechać do Rosji i w tych tragicznych chwilach pomagać i wspierać rodziny ofiar katastrofy.

To co napisał Trzaskowki i Kidawa-Błońska było wyjątkowo niesmaczne. Jednak słowa Marzeny Okły-Drewnowicz mogą doprowadzić do prawdziwych mdłości.
Za poświęcenie i serce z kwietnia 2010 r. Ewie Kopacz należy się zwykłe narodowe słowo „dziękuję”. „Najodważniejsi” uciekali wtedy pociągiem – napisała posłanka PO.

Rozumiem, że kto jak kto, ale oszuści są wobec siebie bardzo lojalni i będą bronić swoich za wszelką cenę. Jednak pisanieo podziękowaniach dla Ewy Kopacz w obliczu ekshumacyjnego skandalu, to jest totalna – delikatnie rzecz ujmując – przesada.

Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ela mówi

  PO- paprancy sugeruja, ze decyzje polityczne, administracyjne powinni w tamtym okresie podejmowac politycy PIS i Jaroslaw Kaczynski a nie oni, no bo coz oni mogli zrobic.
  Nie wiem kto wybiera takich ludzi jak M.Okła-Drewnowicz . Masakra..

 2. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :

  Profesor Krzysztof Szwagrzyk daje przykład jak się wykonuje ekshumacje w Gdańsku i w Warszawie.
  Czy rodziny ofiar samolotu lot MH17 zestrzelonego nad Ukrainą przeżywają taką traumę ?
  Mała Holandia sobie poradziła Polska NIE.

 3. Robert mówi

  To heroiczna postawa,prawdziwie bohaterska i trzeba przyznać,wymagająca o wiele więcej odwagi od wypicia gorącej,mocnej kawusi w gabinecie ministerialnym,wszak Minister Zdrowia z racji swego zawodowego doświadczenia,gorące trunki pić musi z wielką atencją

 4. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :

  Na 300 ofiar malezyjskiego samolotu lot MH 17 przebadanych przez specjalistów tomografem komputerowym zaledwie na 3 osobach znaleziono ślady środków wybuchowych. To 1%.
  Takie jest prawdopodobieństwo, aby udowodnić użycie rakiety, która strąciła ten samolot.

 5. Tobiasz mówi

  dr.Ewę Szpadel powinno się ogolić na łyso i postawić przed sadem powszechnym.Wyrok powinien brzmiec DOŻYWOCIE i pozbawienie praw publicznych na zawsze.Bronią jej tylko chazarscy żydzi z przestępczych organizacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.