Podłość! Jak Donald Tusk i jego klakierzy walczą z suwerennością Polski

"Rzecz w tym, że Auschwitz w propagandzie nazistów chroniło ich naród"

Donald Tusk/ Fot. Youtube
3

Auschwitz to w dzisiejszych niespokojnych czasach wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli – 14 czerwca powiedziała premier Beata Szydło w Oświęcimiu. Po tej wypowiedzi zebrała się wataha klakierów i przeprowadzono idiotyczny atak na szefową polskiego rządu.

W ujadaniu Szydło wziął udział stroniący od katolicyzmu jezuita Grzegorz Kramer: Rzecz w tym, że Auschwitz w propagandzie nazistów chroniło ich naród. Rzecz w tym, że naziści nie mieli swojego narodu – jak zasugerował Kramer – i rzecz w tym, że tego typu tania aluzyjka jest niegodna Polaka i katolika. Kramer i jemu podobni nie zaatakowali Szydło ot, tak! Jak tanie błazny, naśladowali przewodniczącego Rady Europejskiej, który ten atak zapoczątkował.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Takie słowa w takim miejscu nigdy nie powinny paść z ust polskiego premiera – napisał na Twitterze Tusk.

Co tak rozwścieczyło byłego premiera? Czyżby stawanie w obronie polskiej racji stanu i suwerenności stało na antypodach wobec działalności „króla Europy”? Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Już dawno temu Tusk dał się poznać jako dbający jedynie o  partykularne interesy, zdrajca Ojczyzny. Poza tym czego możemy oczekiwać od człowieka, który twierdzi, że „polskość to nienormalność”?

Źródło: Twitter, PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :
  Z 10 minutowego przemówienia pani premier został pokazany 10 sek. skrót i te słowa zostały wyjęte z kontekstu. Donald Tusk ma polską rację stanu w nosie i w głębokim poważaniu. Jak się pali to do Brukseli, nawet nie chciał pilnować żyrandola w pałacu prezydenckim, bo tu pensja 6- krotnie mniejsza. A tak święty spokój u boku Grasia i raz po raz do prokuratury się będzie musiał zgłaszać Czas pokaże gdzie Donald Tusk osiedli się na stale ?
  Nie nazistów tylko hitlerowskie Niemcy.

 2. robert mówi

  Panie Donald,pan sie nie denerwuje,sa jeszcze wolne wejsciówki na Mistrzostwa Europy

 3. Boguslaw mówi

  Witam czy jest takie ważne co Tussk pisze a niech pisze co za persona ,rezydent niemcowb

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.