Podleśna jako święta LGBT! Amnesty International popiera profanację wizerunku Matki Boskiej

Elżbieta Podleśna/ fot. twitter
4

Amnesty International staje w obronie Elżbiet Podleśnej, aktywistki LGBT, oskarżonej o sprofanowanie wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej. „Przypominamy policji i Brudzińskiemu, że wolność wyznania nie oznacza prawa do religii lub przekonań, które są wolne od krytyki lub ośmieszenia. Takie ograniczenia prawa do wolności wypowiedzi są niedopuszczalne” – pisze AI na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W kolejnym wpisie AI wzywa polskie władze do „zaprzestania nękania pokojowych demonstrantów i aktywistów”. Stwierdza też, że „władze muszą powstrzymać się od niezgodnego ze standardem międzynarodowym ograniczania prawa do swobodnego wyrażania swoich poglądów”.

Podleśna ma wszelkie szanse na to, żeby zostać świętą LGBT. Pojawił się już jej wizerunek w tęczowej aureoli, który Amnesty International udostępnia na swoim koncie.

Histeria rozpętana przez Amnesty International w sprawie Podleśnej po raz kolejny pokazuje hipokryzję tej organizacji, która odmówiła podjęcia jakichkolwiek działań, żeby wesprzeć rodziców Alfiego Evansa, gdy walczyli o wstrzymanie wyroku śmierci wydanego na chłopca przez brytyjski sąd. Wtedy AI stwierdziła, że nie zrobi nic, bo nie zna wszystkich okoliczności sprawy. A okoliczności były oczywiste. Sąd zabronił rodzicom podejmowania jakichkolwiek działań ratujących życie dziecka i nakazał uśmiercenie Alfiego. AI nie doszukała się w tym łamania praw człowieka. Natomiast staje murem za osobą, która świadomie i z premedytacja dokonała profanacji wizerunku Matki Boskiej depcząc po uczuciach katolików. Widocznie prawa katolików nie są – według AI – prawami człowieka. A może katolicy to dla AI w ogóle nie są ludzie i dlatego nie mają żadnych praw?

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Wielka misja małego chłopca, czyli Alfie i wartości europejskie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek mówi

  Gdyby tak zrobiła z Muhamadem to już był miała łeb oderżnięty

 2. Paweł mówi

  Z litości nie napiszę, co sądzę o tym bycie.

 3. Andrzej mówi

  Cóż, chciałbym np „swobodnie wyrazić swój pogląd” na temat LGBT 🙂 Ciekawe, czy AI wstawioby się wówczas za mną z taką samą gorliwością i zaangażowaniem… 🙂

 4. wojciech mówi

  Sodomitów rażą nie tylko symbole religijne, ale także książki

  KPH (Kampania Przeciw Hmofobii) wstrzymała publikację książki zawierającej homofobiczne treści. Co jest homofobią, określa KPH
  25.09.2017
  Księgarnia PWN wycofuje książkę Frondy o homoseksualności
  https://queer.pl/news/200130/ksiegarnia-pwn-wycofuje-ksiazke-frondy-o-homoseksualnosci
  PWN składa więc samokrytykę, przypominającą czasy PRL i okresu stalinizmu…

  „Bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi. Rozpoczęliśmy proces usuwania wymienionego ebooka ze strony księgarni. W żadnym razie nie podpisujemy się pod stwierdzeniem, że homoseksualizm jest chorobą i możecie Państwo być pewni, że tego typu publikacje nigdy nie będą przez nas promowane” – odpisało wydawnictwo.
  Ale tęczowym cenzorom, tropiącym homofobię, to mało. Napisali:
  „Wysłaliśmy do PWN zapytanie, czy tytuł jest dostępny w tradycyjnych księgarniach naukowych i jeżeli tak to czy w planie jest usunięcie go także i z tej oferty. A Was zachęcamy do dawania nam znać, gdy zauważycie książkę w księgarniach.”
  Ale przecież PWN to nie jedyne wydawnictwo, które zbłądziło ideologicznie. Także inne wydawnictwa…
  >>Empik odcina się od homofobicznej książki. „Może być szkodliwa”<<
  https://www.wprost.pl/kraj/10120648/empik-odcina-sie-od-homofobicznej-ksiazki-moze-byc-szkodliwa.html
  Kto stoi za wymuszaniem zakazu publikowania i sprzedaży tej książki? KPH (organizacja LGBT) oraz osobiście Mirosława Makuchowska, politruk Pionu Ideologicznego KPH
  https://kph.org.pl/o-kph/ludzie/
  Bardzo wiele komentujących, prawdopodobnie osób LGBT, uważa zakaz publikacji za słuszny.
  https://www.youtube.com/watch?v=uclLxjO-M1c
  Oto jeden z komentarzy: „A jeśli chodzi o dyskusję czy można zakazywać sprzedaży? Myślę, że tak bo problemem nie jest to, że jest nienaukowa, ale że jest homofobiczna – propaguje treści nieprawdziwe, które są naukowo udowodnione jako szkodliwe, przedstawia fałszywy – wyłącznie negatywny – obraz, grupy ludzi, którzy i tak spotykają się z hejtem i dyskryminacją. Jeśli domagamy się żeby była wycofywana – to właśnie za hejt, który szerzy.”.
  mArt. 54. Konstytucji RP
  •Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  •Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.