Poczta Polska wydała znaczek „Polska-Izrael. Niepodległość. Pamięć. Wspólne Dziedzictwo”

znaczek „Polska – Izrael. Niepodległość. Pamięć. Wspólne Dziedzictwo”/ fot. twitter
32

– Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 70. rocznicy proklamowania niepodległości Izraela do obiegu w obu krajach trafił okolicznościowy znaczek – „Polska – Izrael. Niepodległość. Pamięć. Wspólne Dziedzictwo” – informuje Poczta Polska i zamieszcza zdjęcia z uroczystego odsłonięcia znaczka z udziałem ambasador Izraela Anny Azari.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oto mamy obraz tego, do czego doszliśmy w 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Marsz Polski Niepodległej zakazany przez prezydenta Wrocławia. Prezydent Warszawy oświadcza, że rozwiąże Marsz Niepodległości pod byle pretekstem, a właściwie bez pretekstu. A co dostajemy w zamian? Dostajemy znaczek z izraelską flagą i hasłem „wspólne dziedzictwo”.

Jakie „wspólne dziedzictwo” łączy Polskę i Izrael? Żadne. Nie ma czegoś takiego jak „wspólne dziedzictwo” polsko-izraelskie. Nie zmienią tego faktu ani androny prezydenta Dudy o Rzeczpospolitej Przyjaciół i kraju Polin, ani bajęda wicepremiera Gowina o Rzeczpospolitej jako ojczyźnie narodu żydowskiego, ani pochwalne hymny prezesa Kaczyńskiego o Izraelu jako cudzie naszych czasów.

Szanowni politycy „dobrej zmiany”, wiecie co możecie zrobić z tym znaczkiem? Możecie go sobie przykleić na czole i nadać się paczką na Poczcie Polskiej z adnotacją „do Izraela”. Dostaniecie tam odznakę szabesgoja i rachunek na 300 miliardów dolarów. Ale spłacajcie go z własnej kieszeni!

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Marsz Żywych „cacy”, Marsz Niepodległości „be”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. kici kici KOCUR mówi

  Oczywiście że nie ma żadnego wspólnego dziedzictwa! A chociażby dlatego że Polacy nigdy w swojej Wielkiej Historii nie strzelali na granicy do bezbronnych ludzi jak to zrobiły niedawno wojska Izraelskie mordując kilkaset osób a kilka tysięcy raniąc. Jakie możemy mieć wspólne dziedzictwo ze zbrodniarzami? I tyle w tym temacie

  1. Kryśka mówi

   Możecie go sobie przykleić na czole i nadać się paczką na Poczcie Polskiej z adnotacją „do Izraela”.

 2. Janusz I mówi

  Szla g mnie powoli trafia! Czekam na wybory!!!

  1. Włościanka mówi

   Nie ma na co czekać. Sondaż pokazuje ponad 40%. Zmienią zasady na co 5 lat jak teraz przy samorządowych. A za 6 lat przyjdzie PO i tak na okrągło. Narodowcy albo śpią albo się kłócą. Żadnej nadziei.

  2. lol mówi

   Wtedy może być już za późno!

  3. sten mówi

   Taaaaa wspólne dziedzictwo kija i dupy w katowniach UB . Ale jak o nich mawiał nasz as myśliwski Stanisław Skalski cyt ,,skurwysyny sami bali się nas bić , zajmowali zazwyczaj wyższe stanowiska, komisarzy itp. Oprawcami byli nasi ..

  4. kici kici KOCUR mówi

   I Ukraińcy

  5. Kryśka mówi

   Żydzi i Polacy pochodzenia żydowskiego, mogą sobie przykleić na czole ten znaczek, nadać się paczką na Poczcie Polskiej z adnotacją „do Izraela”.

  6. pw mówi

   I jaki bedzie wynik. Z jednej strony jednokomorkowe ameby oczadzone 500+ a z drugiej ynteligencja popaprancow z duzych miast. Mamy tepy narod niestety.

 3. PolakMały mówi

  Instalowanie żydowskiego państwa POLIN trwa! A za chwilę nas czeka:
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

  1. kici kici KOCUR mówi

   Ja w to wierzę. Tak będzie jak piszesz. Wszystko do tego zmierza. Sprowadzając żołnierzy amerykańskich do Polski sami założyliśmy sobie kajdany.

  2. Janusz I mówi

   Kamieni u nas dostatek. Kos i cepów coraz mniej.

 4. DDD mówi

  NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA PiS!! PRZENIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA DUDĘ-KORNHAUSERA! PRZENIGDY!!! OSZUKALI NAS KONCERTOWO!! KACZYNSKIEMU NASTRĘCZYŁ NAM KORNHAUSERÓW!!! MIMO, ZE STRACIŁ BRATA BO GO POLAKOZERCY ZABILI TO ON I TAK KŁAMIE, MANIPULUJE LUDZMI, WŁAZI W D…ZYDOM TYM SAMYM NISZCZY I OKRADA POLSKĘ I WOŁA DO NAS CYNICZNIE I BEZWSTYDNIE „UFAJCIE”! MY Z ZYDAMI NIE MAMY ZADNEGO WSPOLNEGO DZIEDZICTWA, ZADNEJ WSPOLNEJ HISTORII, ZADNYCH WSPOLNYCH WARTOSCI! NASZE ZYCIA, NAWET TYCH ZYDÓW CO W POLSCE MIESZKALI/MIESZKAJĄ BIEGNĄ RÓWNOLEGLE NIGDY RAZEM, NIGDY WSPOLNIE! NIECH NAS ZYDY NIE OSZUKUJĄ BO SAMI SIĘ WYAUTOWALI ZE WSPÓLNOTY POLSKIEJ! ONI SĄ ZALEDWIE OBYWATELAMI POLSKI ALE JUŻ NAJWIĘKSZYMI BENEFICJENTAMI NASZEGO, BO WYPRACOWANEGO PRZEZ POLAKOW, PKB!

 5. Ada mówi

  A może jest jednak nadzieja…

  Podobno przed wyborami ludzie wypowiadali takie hasło:
  ” Jarosław zbaw nas „!
  H-a, h-a, h-a. H-aa!

 6. kici kici KOCUR mówi

  Takiego maila wysłałem dziś do REDAKCJI:
  Szanowna Redakcjo Bardzo proszę o przyporządkowanie każdemu z forumowiczów innego awatara. Forum jest znakomite. Nie zauważyłem cenzury, ale może być tak że pod cudzego nika ktoś inny się podszyje i będzie pisał ośmieszające treści. Przyporządkowanie każdemu indywidualnego awatara eliminuje tego typu praktyki. I może pomyślelibyście o formie ocen wypisywanych komentarzy (łapka do góry albo w dół). Pozdrawiam serdecznie
  kici kici KOCUR z Wrocławia.

 7. Robert mówi

  1918 1948 dwie liczby obok siebie na okrągłą rocznicę,kiedy dodać 18 i 48 pojawi się 66 mocne,diablo się robi…Kiedy zestawić z 19 mamy z historii prawdziwy test (1966),tak na pierwszy i na Ostatni chrzest w dziejach Polski zwanej Polin

  1. Andrzej Józef mówi

   Numerologia? Coś Chrystus na ten temat powiedział.
   Dodam od siebie.
   Pół tora +Pół tora =cały tor.

 8. o ludzie !!! mówi

  kpina i …judzenie nami !!!

 9. finka mówi

  Odrażające zaklamywanie historii, Żydzi byli przeciwni niepodległej Polsce. Tragiczny błąd polskich władców zezwalajacy im na osiedlanie się w naszej ojczyźnie doprowadził do tego, że rozpanoszyli się ponad miarę, w końcu żądali dla siebie swojego państwa w naszym państwie po I WŚ. Szeroko o tym mówiła dr Ewa Kurek.

 10. jarek mówi

  Znaczki nadają sie do spalenia

 11. klau mówi

  Żydzi szerzyli komunizm – wprowadzali do obrotu narkotyki kurierami na motocyklach oraz zwodzili młode dziewuszki do burdeli. Granatowa Policja konfiskowała całe nakłady pornografii. Za rozpoznanie żyda w bolszewii była kara śmierci – Niech nie pokazują się publicznie ci zbrodniarze i przestępcy.

 12. Goj mówi

  Izraelskie znaczki też z flagą Polski?

 13. George mówi

  Ten zażydzony PiS to istny dopust Boży. Trzeba tę bandę kryptosyjonistów zwalczać jak się da i kiedy się da. Niestety PO to takie samo gówno. Nie ma nadziei.

 14. Kwal mówi

  To jest skandal i potwarz dla Polaków…

 15. Grazia mówi

  Wszyscy patrioci polscy jak będą zmuszeni użyć tego znaczka to najpierw odrywają kawałek rogu od strony menory, potem:
  1. plują na ten znaczek
  2. rozsmarowują ślinę do samych rogów
  3. przyklejają do góry nogami.

  Gotowe!

 16. Dariusz mówi

  Ja żydostwa za to co w mojej ojczyżnie robią nienawidzę! Żyd dla mnie jest gorszy od najgorszego insekta.To ścierwo i zakała świata!

 17. Robert mówi

  1918 1948. 18+48 daje 66 1966na pierwszy i na Ostatni chrzest w Polinie,w którym żaden Polak się nie ukryje,dzięki ustawie 1066

 18. KarPa mówi

  Widać że żydzi powoli przejmują Polskę

 19. Marian mówi

  CO NAM OBCA PRZEMOC WZIĘŁA, SZABLĄ ODBIERZEMY – Czołem Wielkiej Polsce !

 20. jaca mówi

  cholerna poczta ,kto im na to pozwolił popaprancom?francuskie cwoki

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.