Pobicie uczestnika parady LGBT w Białymstoku to ustawka? „Są plotki, że nie żyją cztery osoby” [WIDEO]

pobicie uczestnika parady LGBT/ fot. screen
15

W sobotę (20.07.2019) ulicami Białegostoku przeszła parada równości. Był to pierwszy marsz LGBT w tym mieście. Uczestniczyło  w nim kilkaset osób. Jednocześnie w mieście odbywało się kilka innych zgromadzeń, w tym zlot kibiców, piknik rodzinny i publiczny różaniec przy katedrze. Kibice zapowiedzieli, że podejmą działania uniemożliwiające przemarsz „garstki zboczeńców z całej Polski, która pod przykrywką marszu równości chce przyciągnąć do siebie młodzież z naszego miasta i regionu”.

Kibice otoczyli miejsce, z którego miał wyruszyć marsz i odcięli dostęp części osób, które szły na paradę. Marsz wyruszył w silnej asyście policji. Kibice kilkukrotnie usiłowali go zablokować. Policja użyła gazu, aresztowano ponad 20 osób.

W sieci pojawiło się nagranie z pobicia chłopaka idącego na marsz. Wyglądało to dramatycznie i natychmiast zostało wykorzystane przez polityków lewicy do oskarżenia Prawa i Sprawiedliwości oraz Kościoła o „budowanie nienawiści i pogardy”.

Dziennikarz TVP Info Daniel Liszkiewicz przeanalizował film i wskazał, że dramatyczna scena wygląda podejrzanie. „Kino akcji w Białymstoku wygląda na ustawkę. Wystarczy obejrzeć video w slow-mo, żeby zobaczyć: sek.14- rozluźnienie pięści kończące się klepnięciem w ramię otwartą dłonią; sek. 20 cios kolanem obok ofiary; sek. 26 – symulowany cios kolanem; sek. 31- symulowany cios butem” – napisał Liszkiewicz załączając film w zwolnionym tempie.

Czy poszkodowany zgłosił się na policję? Nie. W poniedziałek (22.07.209) Komenda Policji Miejskiej w Białymstoku opublikowała następujące ogłoszenie: „Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują osoby pokrzywdzonej w wyniku pobicia w dniu 20 lipca 2019 roku na ulicy Suraskiej w Białymstoku. W chwili zdarzenia osoba pokrzywdzona miała włosy koloru zielonego i ubrana była w koszulę w kratę koloru zielonego oraz czarne spodnie. Wszystkie osoby, mogące pomóc w identyfikacji osoby, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 670 34 20 lub numerem alarmowym 112”.

W niedzielę (21.07.2019) w sieci pojawił się film pt. „Pobili mnie na paradzie równości w Białymstoku (cała prawda). Autorem filmu jest poszkodowany poszukiwany przez policję! Film opatrzono napisami po angielsku.

„Tak, wczoraj zostałem pobity na paradzie równości. Spokojnie, nic mi nie jest w porównaniu do innych moich przyjaciół, którzy wylądowali w szpitalach. Zacznijmy od tego, że ja nawet nie czuje się pobity fizycznie. Czuję się pobity psychicznie, mentalnie, bo to, co się tam działo to była istna masakra. Nie wiem, od czego zacząć, bo byłem świadkiem tylu aktów nienawiści, tylu pobić, wrzasków, że ciężko to opisać” – tak rozpoczyna się relacja poszkodowanego. W nagraniu policjanci zostali oskarżeni o brak interwencji w związku z napaścią. Pada też następujące twierdzenie: „Są plotki, że nie żyją cztery osoby” (od.6.27 min. nagrania). Po tej rewelacji na usta cisną się pytania: Co on bredzi? Jakie ofiary śmiertelne? Dlaczego nie zgłosił się na policję? Dlaczego nie ma żadnych widocznych obrażeń, skoro został brutalnie pobity? Czy mamy do czynienia z ustawką?

Usiłowałam skontaktować się z rzecznikiem Komendy Miejskiej oraz Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku. Niestety, nikt nie odbierał telefonu. Poniżej relacja Mediów Narodowych z marszu LGBT w Białymstoku.

Źródło informacji: Twitter, Youtube, bialystok.policja.gov.pl

Zobacz też:

Marsz LGBT w Warszawie: parodia nabożeństwa, żydowski blok i „stare k…y głosujące na PiS”

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  BIAŁYSTOK!!!!!! Lubię to miasto. Ktoś musi w końcu postawić tamę zgniliźnie moralnej.

 2. masakra mówi

  Tak jest! Domagajmy się tolerancji dla pedofilów i zoofilów i koprofilów!!!!!

  1. Slavo mówi

   Nie dziwi mnie już nic. Po takim komentarzu jak twój mogę tylko życzyć ci szczęścia i wszystkiego co dobre bo jesteś jak ci wszyscy oprawcy i kibole razem wzięci. Nie potrafisz odróżnić zwykłej tolerancji od zwalczania poprzez chamstwo i przemoc. Hitler też nienawidził Żydów bo byli inni i chciał mieć wroga za wszelką cenę, tylko mało kto o tym mówi, że to Żydzi w dużej mierze sponsorowali jego promocję. W Polsce już niedługo dla ciebie też może być wydzielona strefa. Ciekawe jak wtedy będziesz się czuł? Reasumując, tolerancja tak niekoniecznie szukanie przyjaciół w tym środowisku, przemoc i siła w stosunku do każdego, zdecydowanie NIE!!

  2. Ruda mówi

   I dobrze im tak.Po co wychodzili na ulice.Mogli zostać w domu.
   Równość trzego,równość do nie normalności.Wy niszczycie nasz świat,naszą kulturę,kpicie z naszej wiary katolickiej a oczekujcie w zamian tolerancji.Nigdy na to nie pozwolimy!!!

 3. piotr mówi

  Polin: Białystok, policja LGBT atakuje Polaków. gazetawarszawska.com

 4. piotr mówi

  Komu zależy na kiepskich wynikach wyborczych „antysystemowców”? wolna-polska.pl

 5. robert mówi

  Co się stało w Białymstoku ? forumdlazycia tradycji katolickiej

 6. karol mówi

  Nigeria. Muzułmanin uratował 262 chrześcijan. „Zabijcie mnie”

 7. piotr mówi

  Białystok. Pobicie 14 – latka przed Marszem Równości. Aresztowano podejrzanego.

 8. Czesław mówi

  W zasadach chrześcijaństwa oprócz miłości i przebaczenia jest kara za grzechy i piekło. Hitlera czy Stalina nie pokonała miłość chrzescijańska tylko brutalna siła. Sobieski też użył siły do obrony chrześcijaństwa. Chrześcijanie na świecie są mordowani a europejscy chrześcijanie tylko narzekają, trzeba walczyć. LBGT obrażają i profanują święte symbole katolickie, obrażają nas i zwalczają w sposób brutalny naszą tożsamość, profanują nawet godło państwowe chronione konstytucją a władze i sądy nie bronią społeczności katolickiej więc sama musi się bronić. Pani minister MSW nazywa tych bohaterów-patriotów bandytami tak jak komuniści nazywali Zołnierzy Niezłomnych, podobnie postąpił Episkopat.

 9. Patriota mówi

  Ta gęba w kraciastej koszuli jest mi jakoś znana z prowokacyjnych działań LGBT w Warszawie. W wolnej chwili poszukam nagrań na YT.

 10. Maciej mówi

  ZAMIAST (prowokowanej) AGRESJI – ŚMIECH…

  Utworzyć alternatywny marsz (blokadę) „równości i tolerancji” wyprowadzając świnie, kozy i chomiki… pod hasłami zoofilnymi, manekiny trupów w związku nekrofilnym itp, wytykając zaścianek i zacofanie sodomitów…. z pieśnią międzynarodówki i „hymnem” eurokołchozu. Doprowadzić ich hasła, ubiór i zachowania do zupełnego absurdu ( na cóż wyobraźnia!)… ZAORAĆ TOWARZYSTWO ŚMIECHEM, SZYDERSTWEM I DOBRĄ ZABAWĄ – tego się zawsze bali, i teraz również boją, wszyscy marksistowscy totalniacy. A w razie czego, nazwać to zbiorowym, artystycznym happeningiem.

 11. Grzegorz mówi

  Nie dla wynaturzeń tępić lgbt !!!

 12. Sylwia mówi

  To wina Biedronka zostawił swoje owieczki na pastwę losu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.