PO składa zawiadomienie do prokuratury na Jarosława Kaczyńskiego. Co na to internauci?

konferencja prasowa PO/ fot. screen
3

Platforma Obywatelska złożyła w środę (30.01.2019) zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Zarzuca mu m.in. płatną protekcję, powoływanie się na wpływy oraz przekroczenie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego.

– Tak jak wczoraj zapowiadaliśmy, dziś składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez pana posła Jarosława Kaczyńskiego w związku z nagraniami, które zostały opublikowane przez „Gazetę Wyborczą” – poinformował na konferencji prasowej poseł PO Marcin Kierwiński. Według niego udostępnione nagrania są „szokujące” i prezentują reguły, które do tej pory „znaliśmy z Europy Wschodniej”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co na to internauci?

Źródło informacji i cytatu: pap

Przeczytaj też:

J. Międlar: Jak pokochałem Kaczyńskiego, czyli artykuł sponsorowany w Gazecie Wyborczej

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Spostrzegawczy mówi

    To było do przewidzenia. Jak od dłuższego czasu profesor Jerzy Robert Nowak twierdzi, że PIS tylko potrafi szczekac, a nie gryźć. PO zaś znana jest z tego, że gryzie kiedy tylko nadarza się okazja.

  2. Regina mówi

    To wygląda naprawdę na ustawkę między PiS i PO! Przecież to jest reklama dla Jarosława Kaczyńskiego, dla jego uczciwości!

  3. Max mówi

    Ja nie wiem oni albo uważają społeczeństwo za debili albo mają nie pokolei w baniaczkach. Oni mysla, że ludzie nie widzą ich protekcjonalnego podejścia, walki o żłob? Za wszelką cenę…yhm przepraszam od kilku lat korzystają z metody pt. My chuj co możemy zaoferować więc czekamy na potknięcie rządzących i atakujemy…Ja jebie, sorry za trywializmy, ale aż się we mnie buzuje. Proponuję rządzącym przedstawić projekt ustawy,ot tak, tak oczywistej, że nawet dziecko potrafiłoby zagłosować na TAK, i jestem święcie przekonany, że Ci debile zagłosowaliby na „3x NIE” ????

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.