Po raz kolejny niemiecka gazeta pisze o “polskim obozie” koncentracyjnym! Jest odpowiedź! Powstaje film dokumentalny “German Death Camps”

2

Zagraniczne media nie przestają zakłamywać historii II wojny światowej i po raz kolejny plują Polakom w twarz nazywając niemieckie obozy koncentracyjne „polskimi”. Dziennik „Frankfurter Neue Presse” na swoim portalu internetowych pisze o „polskim obozie” w Sobiborze. Polski konsulat w Kolonii zapowiedział interwencję w tej sprawie. Jaka będzie reakcja niemieckich oszczerców? Czy uderzą się w pierś i przeproszą za łgarstwo?

Niemieckie media działają w myśl mechanizmu obronnego, który psychoanalitycy nazywają projekcją. Ofiarom Holocaustu, czyli Polakom, imputują coś, w czym w rzeczywistości partycypowali ich niemieccy przodkowie, próbując w ten sposób zmyć ze swoich dłoni niewinną krew ofiar.

W związku z otwieraną 10 września br. polsko-holenderską wystawą poświęconą niemieckim zbrodniom czasów II wojny, niemiecki dziennik „Frankfurter Neue Presse” napisał, że „naziści w tym polskim obozie [Sobiborze – przyp red.] zamordowali 250 tys. ludzi”. To już kolejne medialne kłamstwo na temat niemieckich zbrodni.

Przypominamy, że trwa zbiórka na film dokumentalny „German Death Camps”, który zostanie zrealizowany w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Wywiad z dyrektorem produkcji i reżyserem filmu niebawem opublikujemy na naszym portalu. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy, którą naszym zdaniem już dawno powinna wesprzeć Telewizja Polska i Instytut Pamięci Narodowej.

Zbiórka: https://zrzutka.pl/german-death-camps

Oficjalna strona filmu: http://germandeathcamps.film

Wsparcie przez PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=BV5RRKQAK46WS&lc=PL&item_name=Darowizna%20na%20film%20%22German%20Death%20Camps%22&currency_code=PLN&bn=PP-DonationsBF%3Abtn_donateCC_LG.gif%3ANonHosted

Źródło: magnapolonia.org, germandeathcamps.film

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Spostrzegawczy mówi

    To barbarzyńcy ! Zastanawiam się tylko, ilu w tych niemieckojęzycznych mediach pracuje Niemców a ilu niemieckich ” Szechterów ” ?! Tak czy owak nie ma usprawiedliwienia !

  2. Vadim mówi

    A jednak istniał prawdziwy polski obóz koncentracyjny w czasie trwania drugiej Rzeczypospolitej. To Bereza Kartuska. Polscy dozorcy maltretowali ludzi różnych narodowości i przekonań politycznych niczym naziści niemieccy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.