„Po co komu płeć”. Szokujący spot promujący marsz LGBT w Szczecinie [WIDEO]

spot marszu LGBT w Szczecinie/ fot. screen
11

Trwa ofensywa homopropagandy. Po ulicach polskich miast maszerują parady LGBT. W obsceniczny sposób profanowane są symbole religijne. Szargane są symbole święte dla Polaków, w tym znak Polski Walczącej. Urządzane są prowokacje, takie jak rzekome pobicie nastolatka podczas marszu LGBT w Białymstoku. Sprzeciw wobec pedofilów z LGBT nazywany jest faszyzmem i homofobią. Do homopropagandy dołączyła propaganda gender. „Po co komu płeć” – takie hasło pojawiło się w spocie promującym marsz LGBT w Szczecinie, który ma odbyć się 14 września. „Płeć i związki nie są i nigdy nie były intymne. Są sprawa społeczną” – słyszymy w nagraniu. Następnie dowiadujemy się, że uczestnicy marszu LGBT chcą równych praw. I w ramach tych równych praw stwierdzają, że płeć jest niepotrzebna.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Marsze LGBT nie są symbolem miłości ani walką o tolerancję. To jest element wdrażania marksistowskiej ideologii, której celem jest wbicie ludziom do głów dogmatu, w myśl którego nie ma czegoś takiego jak normalność. Hasło „Po  co komu płeć” służy podważeniu tożsamości człowieka na poziomie biologicznym. Na Zachodzie eksperyment gender trwa już od dawna i przynosi tragiczne skutki m.in. w postaci syndromu ROGD (rapid-onset gender dysphoria), czyli „szybko rozwijającej się dysforii tożsamości płciowej”. ROGD to społeczna zaraza, która pojawia się nagle w okresie dojrzewania, dotykając nastolatków, którzy nigdy wcześniej nie wykazywali jakiejkolwiek dezorientacji, co do własnej płci. Więcej na ten temat w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie zamówić w sklepie internetowym wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło filmu: Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Pedofile wszystkich krajów, łączcie się!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Blue mówi

  Chciałabym się wreszcie obudzić, bo ten sen staje się coraz mroczniejszy 🙁 Mam naprawdę dość ogłupiania społeczeństwa. Co jeszcze można wymyślić, by totalnie zohydzić ten świat ? “Po co komu przyjaźń?”,”Po co komu wiara?”,”Po co komu mózg?”,”Po co komu życie?”

 2. BB. mówi

  debile za PIENIĄDZE SOROSA, MIEDZYNARODOWEGO ZŁODZIEJA, KTÓRY NIEDAWNO PRZEZNACZYŁ OSIEMNASCIWE MILIARDÓW DOLARÓW NA DEPRAWACJĘ SPOŁECZENSTW PRZEZ NAJĘCIE DO TEGO CELU AGRESYWNYCH GENDER IDIOTÓW, KTÓRZY DLA KASY UDAJĄ KOGO IM STARY MIĘDZYNARODOWY SZUBRAWIEC KAŻE. RAZ SĄ OBRONCAMI ŻAB, INNYM RAZEM UDAJĄ OBRONCÓW DRZEW, JESZCZE INNYM RAZEM UDAJA OBRONCOW EMIGRANTÓW, ALE ZAWSZE SĄ TAM GDZIE KAZE KOMUNISTYCZNA IDEOLOGIA – PRZECIWKO LUDZIOM PRAWYM RZETELNYM UCZCIWYM PRACOWITYM BOGOBOJNYM!! ZAWSZE SĄ TAM PRZECIWKO DEKALOGOWI I PORZĄDKOWI SWIATA WG KULTURY GRECKIEJ I PRAWA RZYMSKIEGO! SODOMICI I GOMORYTKI, TYM RAZEM KAZE IM SOROS BYĆ DEWIANTAMI LGBTQ….!!! PARĘ LAT TEMU ZA UDZIAŁ W DEMONSTRACJACH PRZECIWKO TRUMPOWI, STARY DZIAD SOROS PŁACIŁ NAJĘTYM DEBILOM 18,5 DOLARA ZA GODZINĘ! A I TAK GW-NO ZDOŁAL ZROBIĆ! TO SAMO I TU WIELGONOCHY, WIELGOUCHY POMARSZCZONY STARY GRZYB, ŻYD /CHOC ZYDZI UDAJĄ, ZE SIĘ DO NIEGO NIE PRZYZNAJĄ/, SŁUGA SAMEGO DIABŁA, SOROS, PŁACI I WYMAGA NAJĘTYM AGRESYWNYM DEBILOM TĘCZOWYM BY ŁAZIŁO TOTO Z PIÓRKAMI W DU..IE PO ULICACH, ŻEBY TOTO Z ROGAMI NA ŁBIE, POPRZEBIERANE W DAMSKIE CIUCHY Z DURSZLAKAMI I BIUSTONOSZAMI NA PUSTYCH, GŁUPICH ŁBACH WŁAZIŁO NA TERN KOŚCIOŁOW I ZAKŁOCAŁO CHAMSKO, AGRESYWNIE NABOŻENSTWA I MSZE SW. A BANDYCI SPOSRÓD NICH, NAWET DŹGAJĄ KSIĘŻY NOZAMI!!! NIEDŁUGO SAM DIABEŁ POZWIE STAREGO SOROSA DO PIEKŁA I SKONCZĄ SIE WASZE, PRYMITYWNE TĘPAKI, BIEGANIA Z ODWRÓCONYM KRZYZEM, PLUGAWIENIE MARYI- MATKI BOZEJ, OPLUWANIE KRZYŻA ITD. WY INTERESOWNE LEWACKIE POMIOTY, SPLODZONE Z KOMUNISTYCZNYCH POLAKOZERCÓW Z SOWIECKIEGO I NIEMIECKIEGO KOMUNISTYCZNEGO DESANTU. A KOMUNIŚCI TO W 98% PRZECIEZ ESKIMOSY ………..

 3. WSI mówi

  Dobrze kumasz! By dokonać masowej depopulacji Ziemi z około 8 mld do 0,5 trzeba zwykłym ludziom odebrać wszystko, by im NIE chciało się żyć! Począwszy od nadziei!

 4. Buran mówi

  Szajba i fiksum dyrdum. Niedługo pewnie pojawi się spot z przedszkolakami wołającymi: po co nam płeć, nam wystarczy masturbacja. Tfu!!!!
  Dokąd zmierza ten świat??????

 5. Agnieszek XD mówi

  hahahahaha już dawno sie tak nie uśmiałem.. dzięki… po co komu płeć? … XDDDDDDDDDDD

 6. Robert B. mówi

  Nooo… Takie społeczeństwo to wymarzony dar dla każdego wroga… Można w nie wejść jak w masło… Is fecit cui prodest…. Tu bym się doszukiwał tej nachalności i coraz śmielszego poczynania sobie tego całego elgiebete…

  1. Alanek mówi

   Ale szowinizm wobec mężczyzn to xhyba jest nie na miejsxu? Tu jest reklama dwóch pamów ktorzy w swoixh skeczaxh sami promuja pedalstwo i to nie razi a dzialanie Miasta zaś niedobrze ze postawilo ławeczkę?

 7. Alek mówi

  Faszyzm … Jest taka książka The Pink Swastika, w której można poszukać, jaki jest związek między sodomią a nazizmem, nazywanym przez niektórych faszyzmem. Nazywanie przeciwników sodomii faszastami przypomina wołanie “łapaj zlodzieja”

 8. Mari mówi

  Już nie będzie toalet z trójkątem albo z kółkiem? Wszyscy razem. Kogo obchodzi moja płeć?

 9. Blue mówi

  Zupełnie nie wiem dlaczego, ale po obejrzeniu tego spotu przypomniał mi się jeden z utworów Black Sabbath – “N.I.B.” Jeśli ktoś nie zna, to zachęcam do wysłuchania; ciekawie wykonanie Whitfielda Crane z Ugly Kid Joe.
  A sam spot jest taki w stylu : ”dzieci kwiatów” i wisiorek też interesujący….
  No pięknie to wszystko opakowane;)

 10. MACIEJ mówi

  Koszulka tego tęczowego gamonia mówi wszystko.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.