Płonący kościół na koszulkach, torbach i kubkach. W ofercie szczecińskiej firmy jest też Marks i sprofanowana Matka Boska

koszulka i torba ze sklepu "Lewacka szmata"/ fot. screen
5

W internetowym sklepie „Lewacka szmata” można kupić koszulki, torby i kubki z płonącym kościołem oraz napisem „La unica iglesia que ilumina es la que arde”. W tłumaczeniu z hiszpańskiego oznacza to „Jedyny kościół, który oświeca, to ten, który płonie”. Zdanie przypisywane jest Piotrowi Kropotkinowi. Spopularyzował je anarchista Buenaventura Durruti podczas hiszpańskiej wojny domowej. Wymordowano wtedy ok. 7 tys. księży, zakonników i zakonnic oraz zniszczono ok. 22 tysiące kościołów. Tak wyglądała realizacja hasła, które dziś widnieje na koszulkach produkowanych w Pabianicach i sprzedawanych przez firmę zarejestrowaną w Szczecinie przy ul. ul. Monte Cassino 4/2.

oferta sklepu "Lewacka szmata"/ fot. screen
oferta sklepu „Lewacka szmata”/ fot. screen

Oprócz koszulek z podpalonym kościołem sklep oferuje również koszulki z Marksem, Engelsem i Różą Luksemburg, z symbolem i napisem Antifa, ze sprofanowanym wizerunkiem Matki Boskiej z tęczową aureolą. W kategorii „Ekologia” oferowane są produkty z serii „Katastrofa klimatyczna”. W kategorii „Antinazi” znajdują się koszulki z napisem „JBĆ KLR”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na stronie znajduje się też swego rodzaju manifest, w którym czytamy, że pomysł sprzedawania takich koszulek i gadżetów wziął się „ze złości i miłości”. Ze złości „na kłamliwą, jednostronną, prawacką wizję historii” i z miłość „do lewicowych ideałów”, które określono jako fundament do budowania dobrej, wspólnej przyszłości. „Potrzebujemy wiedzieć, że nie jesteśmy sami, że mamy swoją reprezentację symboliczną, że mamy z czego czerpać i komu dać naszą opowieść” – piszą autorzy manifestu.

Reasumując: podpalony kościół, sprofanowany wizerunek Matki Boskiej, Karol Marks oraz Antifa uznana przez FBI za organizację terrorystyczną mają być dobrem, na którym należy budować przyszłość. To naprawdę nie są żarty. W Polsce intensywnie hodowana jest lewacka zaraza i to hodowana wśród młodzieży, której wmawia się, że Marks chciał szczęścia ludzkości, a podpalenie kościoła to czyn godny pochwały. Do czego to doprowadzi?

Zobacz też:

Barbarzyństwo! Lewackie bojówki profanują i palą kościoły w Chile [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Już doprowadziło (odpowiadając na ostatnie zdanie). Lewacka wersja historii jest promowana i chyba bezkarnie nie wolno jej podważać. Co innego „prawacka” ;). A jakie są lewackie ideały wszyscy przytomni dobrze wiedzą. Czy to będzie socjalizm narodowy, czy internacjonalistyczny zawsze to bardzo niebezpieczne….

 2. Robert mówi

  Mamy tu do czynienia z prawdziwymi kozakami,większym byłby tylko Krzysztof Jarzyna ze Szczecina z koszulką w płonące meczety,ale jego już chyba ni ma,a sklep prowadzą same kobiety

  1. Tolek mówi

   Gdyby na koszulkach płonął meczet albo synagoga sami byście je nosili

 3. rins mówi

  Za koszulkę z plonącym kościołem nikt im nic nie zrobi, za koszulkę z plonącym meczetem już dawno by ich wyznawcy allaha zajumali, chyba ktoś powinien wyprodukować takie koszulki płonącą synagogą albo meczetem jak wolność i tolerancja to wobec wszystkich

 4. Jaca mówi

  Tym powinna zająć się prokuratura, za nawoływanie do nienawiści wobec katolików. Gdzie jest to „prawo i sprawiedliwość”? Odpowiednie władze powinny zamknąć ten nienawistny sklep i ukarać ludzi za to odpowiedzialnych. Trzeba nagłośnić sprawę. Może instytut Ordo Iuris tym się zajmie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.