PKW wylosowała numery list wyborczych do Parlamentu Europejskiego

parlament europejski/ fot. twitter
2

Państwowa Komisja Wyborcza wylosowała numery list wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Z listą nr 1 wystartuje KWW Konfederacja, KORWiN, Liroy, Braun, Narodowcy, z listą nr 2 KW Wiosna Roberta Biedronia, nr 3 – KKW Koalicja Europejska, nr 4 – KW Prawo i Sprawiedliwość, nr 5 KKW Partia Razem; nr – 6 – KWW Kukiz’15.

KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski (lista nr 7) zarejestrowała listy w sześciu okręgach (w Warszawie, na Mazowszu, na Śląsku, na Pomorzu, w województwie lubelskim i w okręgu obejmującym województwa małopolskie i świętokrzyskie); KKW Polexit-Koalicja (lista nr 9) w dwóch okręgach (obejmującym województwa małopolskie i świętokrzyskie i na Podkarpaciu); KW Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi (lista nr 8) w dwóch okręgach (obejmującym województwa małopolskie i świętokrzyskie oraz w województwie lubelskim).

Wybory do Europarlamentu zostaną przeprowadzone 26 maja. Próg wyborczy wynosi 5%.

Źródło informacji: Radio Zet, Onet.pl

Zobacz też:

Konfederacja wspiera mieszkańców Pruchnika: „Będziemy bronić ludzi, których polskie władze chcą ciągać po sądach” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. Spostrzegawczy mówi

    Polacy wiedzą na kogo zagłosować ! Na liście Konfederacji w Warszawie jest np dr Stanisław Krajski chyba najwszechstronniejszy obecnie w Polsce intelektualista.

  3. michu mówi

    Żeby tylko za dużo kretów nie było w Konfederacji ;).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.