Policjanci obijali bez opamiętania! Poważnie ranny dziś wyszedł z dołka. „Sutryk ma krew na rękach”

Fot: Twitter
12

Powszechnie wiadomo, że policja w III RP na ogół jest dyspozycyjna wobec partii rządzącej. Na wrocławskim Marszu Niepodległości zachowanie służb przekroczyło jednak wszelkie granice.

OBEJRZYJ NAGRANIA Z MARSZU I PRZECZYTAJ: Komunikat organizatorów marszu 11.11 we Wrocławiu. „Antypolska prowokacja. Zaraz będziemy ich sprzątać”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Istnieją poważne podejrzenia, że jako pierwsi race odpalili policjanci w kominiarkach. Prowokacje przez nich zainicjowane nie tylko uderzyły w dobre imię organizatorów.  Brutalnie poturbowany został jeden z zatrzymanych uczestników marszu. Bezzasadne okaleczenie oraz pogwałcenie wszelkich praw obywatelskich – oto, na co mogą liczyć Polacy ze białych kasków.

W związku ze skandaliczną postawą władz miasta, Jacek Międlar składa dziś zawiadomienie do prokuratury na prezydenta Sutryka oraz Ciążyńskiego. O niedopuszczalnym, brutalnym postępowaniu policji zostanie powiadomione listem MSWiA. Sprawcy wydarzeń z Wrocławia nie mogą pozostać bezkarni. Mają krew na rękach.

Źródła: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Polak mówi

  Policja we Wrocławiu okryła się hańbą po całości, od posterunkowego do generalnego inspektora. Słowo rozkaz i służba, przy totalnym policyjnym zdziczeniu podczas wykonywania swojej agresywnej pracy policyjnych bandytów w maskach, nieadekwatnej do zagrożenia, w stosunku do świętujących mieszkańców Wrocławia w Narodowe Święto Niepodległości Polski – policji nie usprawiedliwia. Całość odebrałem, jako przygotowaną antypolską prowokację magistratu wrocławskiego, wspomaganą antypolskimi bezmyślnymi działaniami policji w stosunku do Narodu Polskiego, którego przysięgali chronić i służyć. 11 listopad 2019r. to dzień – HAŃBY – dla antypolskiej wrocławskiej policji i ich antypolskich zleceniodawców.

 2. Jurek Ogórek mówi

  Jakie rozkazy otrzymali lub otrzymywali na bieżąco panowie ubrani po cywilnemu, w kominiarkach, będący funkcjonariuszami policji , którzy w chuligański sposób atakowali ludzi nagrywających swoimi telefonami zajścia we Wrocławiu…takie scenki można obejrzeć na udostępnionej już na wprawo.pl transmisji live !! Ile było takich zajść, których jedna kamerka nie była w stanie utrwalić? Proszę zatem o nadsyłanie wszelkich filmów na adres redakcji wprawo.pl z aktami brutalności i bezprawnego zachowania się tzw. policjantów

  1. Adam mówi

   Policja dziś do pracy bierze każdego jak leci. Niestety przez braki kadrowe trafiają w jej szeregi odpady które są później wykorzystywane do np bicia, szarpania itp. Nie wszyscy policjanci są młotami do lania. Ale kto dziś normalny chcialby za 3 tys palowac bezbronnego drugiego czlowieka – nikt bo co to za przyjemność. W grupie mogę być silny i cwaniakow ale co po służbie jak będę wracał do domu??? Nad tym bym się zastanawiał bo nikt z tych palkarzy nie jest anonimowy

  2. Erwin mówi

   Mogę upewnić, że do wojska wstrzymują kandydatów. Cóż nie dostałem się do Studium pomimo zaliczenia języka i testów sprawnościowych. Ułożyli Mnie na rozmowie na koniec, pomimo połowy wolnego obłożenia na dany rok. Zgłaszali 15 wolnych pozostało ok. 7 miejsc.

 3. FALSE FLAG mówi

  Kto to jeszcze raz kazał podpalić budkę pod ruską ambasadą?

 4. piotr mówi

  Papież Franciszek: Żydów nie można prześladować. Zrozumiano?

  1. lol mówi

   Albowiem Watykan, jako bankrut, jest na bankstersko-zydowskiej kroplówce finansowej! Jeszcze chwila, a na ołtarze będzie wniesiony święty Judasz!

 5. anonim mówi

  Czy jesteście pewni, że tych dwóch bandziorów z zamaskowanymi facjatami i czapkami z emblematem Policja to rzeczywiście Policja? Od kiedy Policja używa metalowych pałek teleskopowych, których uderzenie nawet niewielką siłą może być śmiertelne? Gdzie ich dystynkcje? A może to bandziory z UA członkowie organizacji czczących banderę, może ludzie Jonny Danielsa? Wiemy że układ wrocławski lubi obcych, a nienawidzi Polaków…

 6. Jaca mówi

  Hańba ci panie Sutryk i pańskim sługusom, po tysiąckroć HAŃBA!!!

 7. Tomasz mówi

  To było szyte i planowane już wcześniej. W tamtym roku ta swołocz też rozwiązała marsz ale Policja spokojnie pozwoliła odśpiewać Hymn i rozejść się. Teraz Sutryk i jego mocodawcy pokiwali palcem dla Komendanta ), a ten chcąc się przypodobać jak najszybciej zrobił pokaz siły.

 8. Wojciech mówi

  To wspólna zagrywka pisowskiej milicji obywatelskiej z wrocławskim judenratem. Za rok macie to samo w Warszawie. System się uczy.

 9. ikc mówi

  Jest oczywistym, że rozwiązanie marszu było uzgodnione z ministrem spraw wewnętrznych a ten jest ” robespierem ” pisa. Wniosek – pacyfikacja marszu niepodległości we wrocławiu to robota pis. Czym więc pis rożni się od po??? smutna dla wielu konstatacja – w tym aspekcie niczym. pis-po jedno zło .
  Wysyłanie protestów mija się z celem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.