PILNE: W trumnie Lecha Kaczyńskiego szczątki dwóch innych osób! „To nie jest przemysł przykrywkowy PiS”

"Sposób potraktowania śp. prezydenta pozostawię bez komentarza "

3

Prokurator Marek Pasionek poinformował, że w trumnie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego znajdowały się szczątki dwóch innych osób. Powiedział również, że docierające do opinii publicznej informacje o skandalu ekshumacyjnym nie są „przemysłem przykrywkowym PiS”.

Prokurator dodał również, że informacje dotyczące profanacji ciał zostały upublicznione przez rodziny ofiar, a nie prokuraturę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prokurator poinformował, że do 1 czerwca przeprowadzono 27. ekshumacji. Do końca czerwca ma być przeprowadzone 6 kolejnych.

Pasionek odniósł się również do porannej informacji na temat trumny, w której znajowało się ciało Natalii Januszko i potwierdził, że w znajdowały się tam fragmenty ciał pięciu osób. Prokurator nie czuł oburzenia potraktowania ciała Lecha Kaczyńskiego.

– Jak na aspiracje poważnego kraju natowskiego, to rzeczywiście sposób potraktowania śp. prezydenta pozostawię bez komentarza – dodał prokurator.

PRZECZYTAJ: SKANDAL! Neumann proponuje jeden grób dla ofiar katastrofy smoleńskiej! Wzoruje się na Katyniu?

Źródło: PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. waldemar mówi

  Waldemar mówi :

  Oddanie śledztwa Rosjanom to skutek tego co się dzieje od momentu katastrofy z ofiarami, samolotem oraz ośmieszeniem Polski w świecie. Odrzucenie pomocy od innych państw przez rząd TUSKA to kolejny upadek państwa polskiego. Wielu polskich specjalistów zgłaszało chęć pomocy niestety min. Kudrycka powodowała to, że byli oni zastraszani, pozbawiani grantów. itd.

  Tak Rosjanie traktowali polskiego prezydenta, pasażerów samolotu oraz sam 154 M

  https://www.youtube.com/watch?v=EpIzSQniBDY

  Tak Rosjanie traktowali polskiego prezydenta.

 2. Tadeusz mówi

  Nie wiem, ale moim zdaniem z tymi pomieszanymi zwłokami to stanowczo za duży szum medialny skierowany głównie do Rosjan. Od lat nie wolno otwierać trumny ze zwłokami – czy rodzina jest pewna kogo będzie chować? Ludzie z katastrofy zginęli (a nie polegli) to oczywiste, po latach przypomniano sobie o ekshumacji a czy nie można było tego zrobić przed pochówkiem zwłaszcza dla prezydenta. Dlaczego to się robi dopiero teraz i oskarża Rosjan. A może to wcale nie Rosjanie tylko obywatele Rosji. Jest na świecie nacja, która w fachu lekarz ma nadreprezentację zarówno w Rosji jak i na Zachodzie, a to lekarze musieli skłądać te szczątki.. A może chodzi o wzbudzenie u Polaków nienawiści do słowiańskiego narodu. A może wypowiemy wojnę Rosji ? Myślenie ma wielką przyszłość. Myślmy.

 3. Kwal mówi

  Pewnie jakiś żyd się zawieruszył…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.