PILNE! Urzędnicy i lewactwo chcą delegalizacji Marszu Polski Niepodległej we Wrocławiu! Organizatorzy odpowiadają: „Nikt i nic nas nie zatrzyma!”

Fot. eMisja Tv
8

Od niemal 10 lat, w uroczystość odzyskania przez Polskę niepodległości, ulicami stolicy Dolnego Śląska maszerują tysiące patriotów. Podobnie ma być i w tym roku, w setną rocznicę powrotu Polski na mapę świata. Wrocławscy patrioci i narodowcy oraz kibice Śląska Wrocław, organizują Marsz Polski Niepodległej, który przejdzie ulicami Wrocławia pod historycznym i doniosłym hasłem „Życie i śmierć dla Narodu”. O marszu pisaliśmy TUTAJ.

Marsz wyruszy o godzinie 17 spod Dworca PKP od strony skweru przy ul. Piłsudskiego i ul. Peronowej, a zakończy się na wrocławskim rynku. To będzie wielka manifestacja polskości, na którą zapraszamy wszystkich Polaków: kombatantów, rodziny z dziećmi, patriotów, narodowców i kibiców – zapraszają organizatorzy.

Niestety, świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości nie odpowiada środowiskom lewicowym, których tym razem nie reprezentuje oskarżona o znieważanie i zniesławianie Jacka Międlara awanturnica Marta Lempart, ale Robert Wagner z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Lewicowy działacz napisał list otwarty, w którym zwraca się do aktualnego jeszcze prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza o delegalizację marszu polskich patriotów.

Apeluję do Pana aby w ostatnich dniach Pana prezydentury, po raz ostatni jako włodarz miasta Wrocławia nakazał Pan urzędnikom wrocławskiego magistratu rozwiązanie tego pochodu w momencie gdy zostanie zapalona pierwsza raca – pisze działacz SLD.

Z tekstu wynika, że Wagner nie ma zielonego pojęcia o jakim marszu mówi. Nie wie kto go organizuje, nie zna jego nazwy, a nawet twierdzi, że marsz jest organizowany przez Obóz Narodowo-Radykalny czy Młodzież Wszechpolską, którzy 11 listopada będą kroczyć w Marszu Niepodległości w Warszawie. Jednak czego mamy oczekiwać od lewicowych działaczy, których oczy przysłania wydobywająca się z ich gardzieli piana nienawiści? Na pewno nie możemy oczekiwać od nich zdrowego rozsądku.

Na irracjonalny apel Wagnera odpowiedzieli wrocławscy włodarze. Jak udało się nam ustalić, w środę (7 listopada 2018), zatem kilka dni przez Marszem Polski Niepodległej odbędzie się specjalne spotkanie prezydenta Wrocławia z urzędnikami i przedstawicielami wrocławskiej policji. Według naszych informacji, podczas tego spotkania mają zdecydować czy wyrażą zgodę na marsz polskich patriotów czy też nie. Taka stalinowska prewencja… Na próby delegalizacji manifestacji, w imieniu organizatorów odpowiedział Jacek Międlar:

Nikt i nic nas nie zatrzyma! Nawet jak marsz zostanie zdelegalizowany, a mnie i innych zaangażowanych przy organizacji marszu wsadzą na dołek, marsz i tak przejdzie ulicami Wrocławia! Nikt nam nie zabroni świętować 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Konferencja prasowa w tej sprawie już we wtorek – mówi Jacek Międlar.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’u – KLIK

POBIERZ PLAKAT MARSZU I PODAJ DALEJ

Marsz Polski Niepodległej 11 listopada 2018

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  11 listopada,8 i 9 maja to daty klęski niemieckich zbrodniarzy,którzy chcieli zamordować Polskę i Polaków.Niedługo folksdojcze zakażą nam w tych dnach świętować.

 2. kama mówi

  ANI KROKU DO TYŁU! PiS JUZ JEST STRACONY! ZAWIÓDŁ TOTALNIE! PiS JUŻ ZA MASOWE SPROWADZANIE OLIWKOWYCH EMIGRANTÓW I NIE SĄ TO TO MUZUŁMANIE ALE TEZ SEMICI, ZA BRAK NOWELIZACJI USTAWY O IPN, ZA WYHAMOWANIE PRZEZ ADRIANA USTAW O SĄDACH, NA PÓL ROKU, ZA POZWOLENIE NA TO BY JAKIES CUDAKI JAK GESRSDORF ITP., DONOSIŁY NA POLSKĘ… TRAKTUJEMY JAKO KŁAMCÓW, MANIPULANTÓW I ZYDO-USA PAROBKI! A JUŻ OBECNIE, PO ZAWALENIU MARSZU NIEPODLEGŁOSCI I SZCZUCIU NA TEN MARSZ, PRZEZ ADRIANA I WIELU Z PiS – BO TAK CHCĄ ICH MOCODAWCY, PiS JUZ ZADNYCH NIGDY WIĘCEJ WYBORÓW NIE WYGRA!!!! ADRIAN KORNHAUSER BARDZO IM ZASZKODZIŁ A ONI SAMI, CI Z PiSu, TEZ LEŻĄ KRZYZEM PRZED ZYDAMI!

 3. Dana mówi

  Jako obywatel Polski sprzeciwiam się by ulicami mojej ojczyzny maszerowali ludzie z pogladami nomen omen nazistowskimi i faszystowskimi…. MOJA OJCZYZNA JUŻ DOŚĆ WYCIERPIAŁA PRZEZ TE IDEOLOGIE…. To jest wbrew prawu…. zakazane jest szerzenie mowy nienawisci i haseł neonazistowskich… i to nie lewactwo a zdrowy rozsadek sprzeciwia się temu…. WOLNOŚĆ TO NIE ZNACZY ZE MOŻNA ROBIĆ WSZYSTKO I POZWALAC NA WSZYSTKO…. PE… UZNAŁ ORG. MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI ZA WBREW PRAWU I WBREW WARTOSCIOM DEMOKRATYCZNYM….

  1. Jurek Ogórek mówi

   odsyłam do wikipedii sprawdzić definicję faszyzmu i nazizmu. Oraz pytanie retoryczne w sumie: gdzie ty widziałaś tych nazioli i faszystów?…..odradzam wycieczki do superdemokracji za Odrą !!

 4. MICHAŁ ANIOŁ mówi

  ,,Apeluję do Pana aby w ostatnich dniach Pana prezydentury, po raz ostatni jako włodarz miasta Wrocławia nakazał Pan urzędnikom wrocławskiego magistratu rozwiązanie tego pochodu w momencie gdy zostanie zapalona pierwsza raca – pisze działacz SLD.” TO JA JUŻ WIEM KTO ZAPALI RACĘ… PROWOKATOR… CHOĆBY POLICJA PRZESZUKIWAŁA KAŻDEGO I POZABIERAŁA KAŻDEMU NAWET ZŁAMANĄ ZAPAŁKĘ… ZROBI TO ICH KOLEGA…

 5. Jurek Ogórek mówi

  i w taki to własnie sposób kilka tysięcy ludzi ma zostać pozbawionych uczczenia TAKIEGO ŚWIĘTA ?? !!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.