PILNE! Sejm odrzucił kowidową ustawę odszkodowawczą. Imienne wyniki głosowania

Sejm RP/ fot. Twitter
11

We wtorek (1.02.2022) Sejm odrzucił kowidową ustawę odszkodowawczą, w myśl której nieprzetestowani pracownicy mieli płacić pracownikom przetestowanym odszkodowanie za zakażenie kowidem. Zbiorcze wyniki głosowania poniżej.

głosowanie nad wnioskiem Komisji Zdrowia o odrzucenie ustawy odszkodowawczej
głosowanie nad wnioskiem Komisji Zdrowia o odrzucenie ustawy odszkodowawczej

Przeciwko ustawie głosowała cała opozycja oraz 24 posłów Zjednoczonej Prawicy. 37 posłów ZP wstrzymało się od głosu, a 16 nie wzięło udziału w głosowaniu. Imienne wyniki glosowania TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tym samym antykonstytucyjny gniot ostatecznie poszedł do kosza. Ale nie można zapomnieć, kto się pod nim podpisał i kto głosował za jego przyjęciem. Te osoby powinny trafić w polityczny niebyt.

ZOBACZ: Pierwsze czytanie kowidowej ustawy odszkodowawczej na Komisji Zdrowia [RELACJA NA ŻYWO]

ZOBACZ: Komisja Zdrowia przyjęła wniosek o odrzucenie ustawy odszkodowawczej w pierwszym czytaniu. Debata w Sejmie [RELACJA NA ŻYWO]

Nie można też zapominać o tym, że zarówno podczas prac Komisji Zdrowia, jak i podczas debaty na sali plenarnej, posłowie Lewicy domagali się wprowadzenia obowiązku szczepień kowidowych, czyli eksperymentalnych preparatów, które nie są ani tak skuteczne, ani tak bezpieczne, jak nam wmawiano. Nie zapominajmy też, że cała opozycja totalna domagała się wprowadzenia segregacji sanitarnej w postaci paszportów kowidowych. Wszyscy zamordyści sanitarni powinni usłyszeć „Won!”.

Źródło informacji: sejm.gov.pl

Zobacz też:

„Pandemiczny establishment musi usłyszeć: Wszyscy won!”. Katarzyna Treter-Sierpińska w telewizji wRealu24 [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mirka mówi

  PIS pokazuje swoje prawdziwe oblicze, jest tam kilku porządnych, ale nikczemników jest więcej Andruszkiewicz, który dobrze się zapowiadał swoją prawość sprzedał za stanowisko, zresztą nie on jeden, ale on mnie bardzo rozczarował tak jak jeszcze kilku . Natomiast Ci co się wstrzymali to już najgorsze łajzy ze wszystkich tchórzem podszyte towarzystwo wzajemnej adoracji.Kurka wodna glosowanie bylo proste, albo chcesz z Narodu zrobić szpicli ,albo nie.

 2. Bogusław mówi

  Zdrajcy, sk…syny! Widać realizowany plan eksterminacji niezaszczepionych – ogłupić, uczynić z ludzi warzywa. Pani Katarzyno, co Pani na to?

 3. Jozef mówi

  Polskojezyczne prostytutki i mordercy tysiecy ZAMORDOWANYCH Polakow preperatem smiertelnym” , respiratorami oraz chazarskie media… zaczely sie bac ze zawisna na ulicach i drzewach… POLSKICH!!
  Nie odpuscimy wam bandyci…zapamietajcie!!

 4. Hammurabi mówi

  Pan „prezes” i jego najwierniejsze z wiernych „szable”… Sprawdzone i wypróbowane w „krwawych bojach” zawsze wierne, zawsze oddane i nie zadające pytań. Straszliwe w starciu bezpośrednim, bo pozbawione refleksji, odmóżdżone stado drani gotowych za poselskie apanaże całować ziemię po której raczył stąpać pan prezes. Taka owładnięta jego kultem zaściankowa kupa, gotowa rejwach czynić, zastraszać i grozić.
  To właśnie „owoc” po którym poznać można prawdziwe intencje i przewidzieć zamiary „wodza”.
  Lewica szeroko rozumiana też nie lepsza. Też banda. Prymitywni do bólu, dowartościowujący się rzekomą tolerancją, nowoczesnością i europejskością analfabeci.
  Taka oto zbieranina stanowi prawa w tym kraju, co to zawsze „semper fidelis”.
  Którzy nasi przodkowie i kiedy tak obrazili Pana Boga, że karze ten naród głupotą od dziesiątek pokoleń, choć sam wspominał jedynie o trzech czy czterech?

 5. Flex mówi

  Odrzucony „Kapuś +” spełnił jednak b, pożyteczną rolę. Już z powodu tej listy w pdf pokazującej skalę partyjniackiej wiernopoddańczości, skretynienia i sq…nia większości z grupy trzymającej władzę. Znany pisarz stwierdził kiedyś, że: „czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości”. Jak najbardziej można tą myśl rozciągnąć na wczorajsze sejmowe głosowania posłów ZP, z rządzącymi Naczelnym PJK i PMM. Strach pomyśleć, gdyby taki PJK wzorem Nerona kazał podpalić całą Polskę. Przecież większość PISowców pobiegłaby po kanistry z benzyną i zapałki !

 6. Rebih mówi

  Popisowa klęska PiS. Coraz bardziej wyłania się grupa niepokornych i coraz bardziej widoczny jest serwilizm partyjnych karierowiczów, bo przecież popieranie tej wyjątkowo durnej ustawy nie wynika z niczego innego, jak z chęci podlizania się Kaczyńskiemu i jego faworytowi Morawieckiemu.

 7. Shadow mówi

  Jednym słowem prawie cały parlament do wy…..,lenia, nie zapominajmy o lizusie belwederskim.

 8. Telesfor mówi

  Wszyscy zamordyści sanitarni powinni usłyszeć WYROKI ŚMIERCI, które mają być jsk najszybciej wykonane.
  Nie zadowala mnie samo usunięcie ich ze stanowisk.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.