Pilne! Pobity uczestnik Przystanku Woodstock w stanie krytycznym

fot. youtube
16

Wczoraj posłowie Platformy Obywatelskiej pojawili się na Przystanku Woodstock. Grzegorz Schetyna oświadczył, że przyjechali na festiwal, „żeby podkreślić, że to jest dobra zabawa, ważne spotkanie”.

-Jesteśmy dumni z tego festiwalu. Organizatorom takich imprez trzeba pomagać, a nie przeszkadzać – powiedział Schetyna.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tymczasem impreza, z której Schetyna jest tak dumny, już od pierwszego dnia zbiera swoje tragiczne żniwo. Według informacji policji na imprezie organizowanej przez Owsiaka odnotowano 82 przestępstwa i 170 wykroczeń. Zatrzymano 60 osób.

„Większość przestępstw związanych jest z posiadaniem i udzielaniem środków odurzających, czyli narkotyków. Do najpoważniejszych należy zaliczyć jedno ciężkie pobicie i jeden zgłoszony gwałt” – poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Według informacji podanej na twitterze przez blogera Piotra Wielguckiego, ofiara pobicia może nie przeżyć: „W gorzowskim szpitalu leży ciężko pobity uczestnik Woodstock Poland, lekarze określi stan jako krytyczny. ZERO przemocy! Kasa Owsiak, kasa!”

Tak wygląda Owsiakowe „róbta, co chceta”.

Źródło: pap, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  O, to teraz będą trąbić na całym świecie, że w PiSowskiej Polsce też są zamachy terrorystyczne. Schetyna, Tusk, Petru i żydzi z .Nowoczesnej już się pewnie masturbują od rana na samą myśl!

  1. anjagi mówi

   Którzy to są ci żydzi (wyznania mojżeszowego) z Nowoczesnej. Nie ważne w co wierza ale sa obywatelami Polskimi!

  2. apacz mówi

   alez odezwal sie patriotyzm

  3. Antos mówi

   bez watpienia sa obywatelami Polskimi. tylko patrzac po czynach i pajacowaniu tych ze zjebow wychodzi na to ze nie chca dla nas dobrze. to oczywiste. chyba ze nie trybisz to gratulacje dla Ciebie. to swiadczy tylko i wylacznie o tobie. pozyteczna…

  4. Barbara mówi

   Odczep się od PIS-u lewacki komuchu…..

 2. ala mówi

  Przeciez to dorosli ludzie, niech robia co chca.. Kogo to obchodzi co tam sie dzieje????????????????

  1. a mówi

   Jak zgwałcono dziewczyne to chyba nie chciała tego robić skoro to zgłosiła? Jako kobieta wypadałoby żebyś miała więcej empatii.

 3. Adrian D. mówi

  W każdym narodzie są szaleńcy, ludzie marni, oszuści, pyskacze, warchoły i pieniacze, ale w PiS jest tego elementu szczególnie intensywne nagromadzenie. Obnażają to wypowiedzi pełne jadu, pomówień i niewiarygodnej agresji Wypowiedzi pełne nienawiści wobec Polski, Polaków, ludzi inaczej myślących niż oni. Autorzy niech sobie uświadomią, że w ten sposób wystawiają sobie świadectwo. To, co mówią o innych, mówi wiele o nich samych. Wsłuchajmy się w te słowa. To jest zwierciadło, w którym odbijają się ich ponure, prymitywne facjaty. Zwierciadło, które pokazuje co zrobią z nami gdy już cała władza wpadnie w ich ręce. To się stanie gdy padnie ostatnia reduta obrony Polski przed oszalałym z nienawiści szaleńcem- polskie sądy!

  1. Bożena mówi

   Do Adriana. A poczytaj sobie komentarze zwolenników poprzedniej władzy,czyli tzw.”totalnej opozycji” Wszystko to samo, co opisałeś od słów „ale w PIS jest tego elementu” itd-można napisać:-ale w PO i ich zwolennikach jest tego elementu itd . Po obu stronach jest pełno jadu i nienawiści,bo to nie zależy od opcji,którą się reprezentuje,ale od kultury indywidualnej człowieka !

  2. Marek lipski mówi

   Ty mówiąc o innych , sam wystawiłeś sobie świadectwo , do tego opisałeś zachowanie totalnej opozycji .

 4. Zybi Kostrzyn mówi

  „Policja została powiadomiona przez szpital wojewódzki w Gorzowie Wlkp. o tym, że w placówce tej przebywa mężczyzna w wieku około 30 lat z bardzo poważnym urazem głowy, którego stan określono jako krytyczny. Pacjent przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej i jest nieprzytomny. W wyniku podjętych czynności ustalono, że w Kostrzynie n/O przy ulicy Gorzowskiej w rejonie jednego z marketów pokrzywdzony został uderzony, w wyniku czego przewrócił się na betonowe podłoże. W ramach podjętych działań 3 sierpnia 2017 roku do sprawy zatrzymano mężczyznę w wieku 33 lat. Postępowanie prowadzone jest o czyn z art. 156 par 1 KK tj. to jest spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała.”

  Tyle o tym wspomniała policja. Nie wiadomo kto, kogo i jaki to miało związek z Woodstockiem a sępy się modląo trupa

 5. sara mówi

  Tam gdzie jest takie zgromadzenie zawsze coś się wydarza .Ludzie są różni .

  1. Helena mówi

   Owszem – tam gdzie są narkotyki, alkohol – takie wydarzenia się zdarzają. Ale wystarczy być trzeźwym, żeby się nie zdarzały. Na ŚDM nic podobnego się nie wydarzyło. Na zjazdach w Lednicy też spokój, na pielgrzymkach również. Tysiące ludzi i niepotrzebna policja. A karetka pogotowia jest w razie zasłabnięcia. Czy można stąd wysnuć wniosek, że wiara prowadzi do normalności? Kto wierzący, ten normalny. Niewierzący zaś to degeneraci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.