PILNE! Komisja Zdrowia obraduje nad ustawą segregacyjną [RELACJA NA ŻYWO]

Komisja Zdrowia/ fot. screen
8

W czwartek (16.12.2021) Komisja Zdrowia rozpoczęła pierwsze czytanie projektu ustawy segregacyjnej autorstwa posłów PiS. Posiedzenie rozpoczęło się o godz. 14.00.

Źródło transmisji: Konfederacja/Facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. MAREK mówi

  Jak patrzę na tych szamanów w maskach / gdzie wszystkie medyczne badania randomizowane pokazały nieskuteczność masek przeciw wirusom/ to nie mogę się spodziewać nic dobrego! Gdy posłuchałem to stwierdzam jedno. To są propagandyści, szamani i zbrodniarze naśladujący niemieckich socjalistów i zbrodniarzy z NSDAP. Dla konowała hoca jak widać ideałem lekarza jest socjalista niemiecki, doktor medycyny SS mengele, zbrodniarz wojenny, zwany aniołem śmierci!

  ” Josef Mengele w obozie Auschwitz przeprowadzał także liczne eksperymenty pseudomedyczne. Jego głównym celem było znalezienie sposobu na genetyczne warunkowanie cech aryjskich u dzieci i zwiększenie ilości ciąż mnogich. Dlatego też obiektem jego zainteresowań stały się bliźnięta, na których przeprowadzał wszelkie możliwe badania medyczne. Potem oboje bliźniąt było równocześnie zabijanych, aby porównać ich narządy wewnętrzne.”

 3. Jozef mówi

  Rodacy tam w sejmie PL siedza polskojezyczni WROGOWIE i bezlitosni mordercy–kaci..
  RODACY POLACY –smierc wrogom Naszej Ojczyzny Najjasniejszej POLSKI… smeirc, smierc, smierc!

 4. Karolina mówi

  Pozdro Marek, i dobrze, ze używasz słowa maska a nie jej obrzydliwej, pieszczotliwej formy.
  Zostałam zaatakowana przez kowidian dziś w sklepie. Zmasowany atak, najpierw jedna kowidianka ale nagle utworzyła się cała grupa nienawistnych, zamaskowanych, dumnych z siebie reptylianów. To jest obłęd! Oni ( rzad i im ulegli) wykańczają nas – normalnych ludzi. Mam dosyć! Naprawdę dosyć!

 5. Error 404 mówi

  Mengele i jego eksperymenty przy nich to poziom piaskownicy.

 6. Buran mówi

  Teraz to już całkiem jawnie targowica z volksdeutschami idzie ręka w rękę. Najlepiej to widać w wynikach głosowań, bo na sali sejmowej odgrywane jest przedstawienie, jak to sobie skaczą do gardeł. A potem jest przerwa w obradach, idą do restauracji sejmowej i tam, w pełnej zgodzie, można coś wypić i zakąsić już bez szmacianych masek. Bo w restauracji sejmowej, zbrodniczy koronawirus „wybrańców narodu” już nie atakuje.

 7. Wolny mówi

  Ludzie segregują śmieci, a nie śmiecie segregują ludzi .świat oszalał.

 8. Wolny mówi

  śmiecie segregują ludzi .świat oszalał.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.