PILNE! Klub „Park” zamyka drzwi i odwołuje premierę książki „Powrót do Jedwabnego”. Relacja live [WIDEO]

Wojciech Sumliński/ fot. screen
8

Premiera książki „Powrót do Jedwabnego” autorstwa Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek i Tomasza Budzyńskiego miała odbyć się w warszawskim klubie „Park” przy Al. Niepodległości 196 o godz. 18.00. Osoby zebrane pod klubem, które chciały uczestniczyć w spotkaniu, zobaczyły zamknięte drzwi. Obecny na miejscu Wojciech Sumliński poinformował, że umowa została wypowiedziana telefonicznie. Jako powód podano naciski na klub ze strony SGH. Spotkanie ma się odbyć o 19.00 w budynku Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przy ul. Foksal 3/5.. Relację live prowadzi telewizja wRealu24.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Gmina Żydowska blokuje premierę książki „Powrót do Jedwabnego”. Dom Pielgrzyma Amicus wypowiada umowę najmu sali

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  300 miliardów dolarów to jest taka kasa, że nie tylko będą odwoływane spotkania, ale będą miały miejsca różne skrytobójstwa. A i tak będą się ciągle znajdowali tacy, którzy będą twierdzili, że żydostwo to naród niepokalanych holokaustycznych niewiniątek, który tyyleeeee pszecieeeehpiaaaaały…

 2. anonim mówi

  Ale ich prawda boli, niczym rozrzażone żelazo przystawione do zadu. Jeszcze jak po takich sytuacjach nie rozumiecie mentalnosci tego plemenia to jest dowodem że jesteście głupcami doskonałymi.

 3. Andrzje mówi

  Polska, Polin – co to za kraj, gdzie polscy pisarze są przepędzani przez gości???

  1. Robert B. mówi

   Uważasz, że żydostwo zna takie pojęcie „gość” i co się za nim kryje? Nie znasz ich historii?

  2. Zulu-Tango-Tango mówi

   Zajmują teren przez „zasiedzenie” a bezczelny zyd Bilewicz uwaza, że oni [tj. paso-zydy] są tu gospodarzami!

  3. Robert B. mówi

   Oni uważają cały świat za swój. I dlatego co jakiś czas zbierają lanie od gojów mniejsze lub większe tak, jak najbardziej lubią, czyli zbiorowo… To bardzo znamienne, że do tej pory nie zrozumieli, o co chodzi w antysemityzmie…

 4. Pis zawiódł na całej linii mówi

  Pozdrawiam Wrocław. Trzymajcie się, Polacy się budzą, lewactwo jako sługusy żydów próbują, szantażują, uwijają się jak w ukropie rządzący, by tylko służyć żydkom a my Polacy i tak mamy premierę książki Pana Wojciech Sumlińskiego, Powrót do Jedwabnego. Był Wiedeń, Katowice, Warszawa (4 razy wymawiana sala). Chyba będzie dodruk bo książkę ludziska kupują po kilka sztuk, dla rodziny, znajomych, na prezent. Brawo Polacy, wstyd sługusy z lewactwa, władz samorządowych i państwowych. Naród zwycięży pomimo przeszkód, które czynią ci, którzy mieli mu pomagać. CWP!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.