PILNE! Jayda Fransen aresztowana na lotnisku w Londynie [WIDEO]

Jayda Fransen aresztowana na lotnisku/ fot. screen
4

Jayda Fransen, liderka angielskiej organizacji Britain First, została wczoraj aresztowana na londyńskim lotnisku Gatwick i zabrana na pobliski posterunek policji. Policjanci wyprowadzili ją z samolotu, którym przyleciała z Irlandii Północnej, żeby spędzić Święta Bożego Narodzenia ze swoją rodziną w Londynie. Powodem zatrzymania miała być konieczność sprawdzenia, czy Fransen nie jest poszukiwana! Takie wyjaśnienie usłyszała Jayda, gdy zapytała dlaczego traktuje się ją jak terrorystkę. „To jest nękanie” – oświadczyła, na co jeden z policjantów oskarżył ja, że próbowała sięgnąć po broń jego kolegi. To pokazuje, do jakiego stopnia brytyjska policja jest zdeterminowana, żeby zniszczyć Jaydę Fransen, której „winą” jest to, że nie godzi się na islamizację Wielkiej Brytanii. Jayda spędziła noc w celi policyjnej i jest teraz w sądowym areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę. Poniżej film z zatrzymania Fransen na lotnisku Gatwick.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W listopadzie 2018 roku Jayda Fransen zakończyła odbywanie 9-miesięcznej kary pozbawienia wolności za ujawnienie informacji dotyczących bandy muzułmanów, którzy brutalnie zgwałcili brytyjskie dziecko. „W Wielkiej Brytanii nie wolno mówić prawdy o islamie, a zwłaszcza krytykować muzułmanów, nawet jeśli ci są pedofilami. To jawna zgoda establishmentu na szerzenie deprawacji” – powiedziała Jayda Fransen w wywiadzie dla wPrawopl. Przeczytajcie koniecznie!

NASZ WYWIAD! Jayda Fransen na wolności! „Chcieli mnie zabić za walkę z islamskimi pedofilami!” O więzieniu, przyszłości Wielkiej Brytanii i atakach na Polskę

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. George mówi

    Może to i dobrze, że UK opuszcza UE, bo skala lewackiego szaleństwa Angoli przekroczyła granicę przyzwoitości. Tylko czekać, jak będą występować w Polsce o azyl polityczny.

  2. Hunter mówi

    Kalifat brytyjski to dno, z resztą to zawsze były (Anglicy) zbrodnicze skurwiele, islamizacja niewiele już tu mogła napsuć

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.