[PILNE!] Jacek Międlar zatrzymany! ABW z długą bronią za „mowę nienawiści”!

PAP/Maciej Kulczyñski
22

Dziś, we wczesnych godzinach porannych zatrzymano Jacka Międlara. Powodem zatrzymania jest rzekome pogwałcenie artykułu 256 Kodeksu Karnego. Rzecz jasna, chodzi tu o mowę nienawiści. Póki co, niewiele wiadomo o całej sytuacji a wiele kwestii pozostaje niejasnych.

W okolicach godziny szóstej rano dziś, 13 grudnia, do mieszkania Międlara wtargnęły służby. Choć ciężko póki co o potwierdzone  wiadomości, mówi się o obecności ABW uzbrojonej w broń długą. Nie wiadomo nic o miejscu pobytu Jacka ani o czasie, jaki będzie przetrzymywany przed podaniem oficjalnych informacji opinii publicznej. Aktualnie, pozostaje jedynie czekać na posunięcia służb.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tymczasem, o 11:15 przy stoliku prasowym w Sejmie odbędzie się konferencja z udziałem posłów Konfederacji: Brauna, Dziambora i Urbaniaka. Tematem dyskusji będzie: „ABW aresztuje za mowę nienawiści – sprawa Jacka Międlara” – informuje Biuro Prasowe Konfederacji.

 • Zrzutka na laptopy (do pracy publicystycznej) dla Jacka Międlara: https://zrzutka.pl/hfjrt5 Laptopy, razem z innym sprzętem wykorzystywanym do pracy, zostały zabrane przez ABW.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. anonim mówi

   No to mamy juz lewacki terror w Polsce rzadzonej przez wroga agenture wplywu tych, ktorym wymarzyl sie swiatowy gulag. Maja sluzby, media i miliony lemingow, dla korych panstwo, narod nic nie znacza

 1. Patriotka mówi

  W POLIN rządzonym przez PIS o eskimosach tylko dobrze albo wcale. Terror jak za PRL.

 2. antyPOPiS mówi

  Choć Danielsa nie widać, widać że PiSowskie służby działają pod wytyczne sierżanta nadzorującego…

  1. Ewa mówi

   Dziwię się że PiS ta dobra zmiana robi takie rzeczy. Bo pycha kroczy przed upadkiem

 3. RdK mówi

  Czas raczej nieprzypadkowy. Stare zwyczaje polskojezycznej szajki.

 4. karol mówi

  czyzby celowe dzialanie, zeby dzisiejsze zgromadzenie nie odbylo sie???

 5. Robert B. mówi

  „Mowy nienawiści” nie ma póki co w Kodeksie Karnym. Wysyłać mu adwokata. Bardzo dobrego. Niech im tam pokaże. To jest próba zastraszenia.

  Pisowskie państwo na kolanach przez Usraelem.

 6. Marek Bystrzewski mówi

  Panie Jacku, przesyłam wyrazy solidarności i wsparcia.

 7. Jan mówi

  Kurna chać! Dzisiaj też mamy trzynastego grudnia i oto koło się zamknęło.

  1. Danuta mówi

   Panie Jacku jestem z Tobą sercem, myślami i w modlitwie. Trzymaj się jakoś

 8. Maciej mówi

  Odnotuje się nazwiska tych agentów antypolskich ABW. Za 4 lata nie będą już pracować w służbach.

 9. Hammurabi mówi

  ABW z długą bronią i krótkim rozumem.
  Za chwilę podobny los może spotkać i innych ośmielających się głośno mówić to, co tak wielu przecież myśli i mówi po cichu. Hańba funkcjonariuszom ABW, policjantom i innym „mundurowym” którzy za judaszowe srebrniki sprzedali swoją polskość (o ile ją mieli). I nie zasłaniajcie się koniecznością wykonywania rozkazów bo każdy uczciwy człowiek powinien mieć granice, poza którymi źle mu z samym sobą chyba, że wzory czerpać będziecie z niewiniątek które właśnie dzięki takim tłumaczeniom uniknęły sprawiedliwej kary w Norymberdze i innych miejscach! To dotyczy zarówno tych z „długą bronią” jak i ich rozkazodawców.
  A samemu Jackowi radzę by poprosił o opiekę Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, bo prawa człowieka jak widać są w naszym kraju dziwnie plastyczne jeśli chodzi nas „aborygenów”, zaś twarde jeśli mowa o innych nacjach czy kulturach.

 10. Maciej mówi

  Mam już swoje lata, pamiętam dobrze PRL. Za Gierka bezpieczniacy bardziej się mitygowali w zachowaniu pozorów niż to ma obecnie miejsce. Okupacja Polski rozwija się w najlepsze.

 11. Brown mówi

  Niech ten judaistyczny nierząd piekło pochłonie. Zwyczajna zimna ubecja. Układ postmagdalenkowy trzyma się świetnie. Panie gen. Kiszczak-świetnych wykształcił pan następców.

 12. Z prowincji mówi

  Tak, akurat przechodzili z tragarzami i z bronią długą… Pamiętamy o Tobie Jacku!

 13. Krzysztof mówi

  Dojdzie do tego ,że wyjdziemy na ulice i będziemy protestować w sprawach bandyckich zatrzymań , niech świat się dowie co w tym kraju się wyprawia – wstyd , UBecko – SBecko ,żydowskie metody . Hańba . Jesteśmy niewolnikami we własnym kraju , czas podnieść głowę i zniszczyć zło. Pozdrawiam Jacku , życzę wytrwałości , mam nadzieję ,że Cię nie zabiją i nie pobiją.

 14. Greg mówi

  nic sie nie zmienilo od 81 roku !!!!!

 15. Janusz I mówi

  Przeżyłem Hitlera, Stalina, Bieruta, Jaruzelskiego i Tuska. I nigdy tak nie bałem się jak teraz, za Dudy.

 16. Przemysław Zawadzki mówi

  Art. 256 kk nie dotyczy mowy nienawiści. A propagowania reżimów totalitarnych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.