Pikieta Amnesty International przed KPRM. Domagają się przyjmowania „uchodźców” w ramach przymusowej relokacji

fot. twitter
11

Polski oddział Amnesty International zorganizował dziś pikietę przez Kancelarią Premiera Rady Ministrów. „Mówimy TAK dla uchodźców i przekazujemy 10000 podpisów pod petycją” – informują na twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś przestała obowiązywać decyzja Rady Unii Europejskiej z dnia 22 września 2015 r., na mocy której islamscy „uchodźcy” przebywający w obozach w Grecji i we Włoszech mieli być przymusowo relokowani do innych państw UE. Rząd Ewy Kopacz zgodził się na przyjęcie 7 tys. osób. Rząd Beaty Szydło odmówił wykonania tego zobowiązania.

Pomimo, że ważność decyzji Rady UE skończyła się, Komisja Europejska chce zmusić Polskę, Węgry i Czechy do zrealizowania postanowień tego dokumentu. Akcja Amnesty International jest działaniem propagandowym wspierającym naciski brukselskich biurokratów usiłujących wszelkimi sposobami niszczyć polską suwerenność.

– Relokacje nie są deklaracją, ale prawnym obowiązkiem. Kraje UE muszą zintensyfikować swoje działania i wywiązać się z tych obietnic, albo staną przed Trybunałem Sprawiedliwości UE pod groźbą surowych kar – powiedziała Aleksandra Górecka, koordynatorka kampanii w Amnesty International.

Źródło: twitter, amnesty.org.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  To Państwo nie wiedzą, co to jest „Amnesty International”? To ŻYDOWSKA agencja wpływu. Ich zadanie? Powolna dekonstrukcja tradycyjnej chrześcijańskiej aksjologii na rzecz „otwartości” i „praw człowieka”, którymi są de facto TYLKO prawa zbrodniarzy do lekkiej kary albo wręcz bezkarności. Coś im się nie podoba w krajach osiedlenia? Won do siebie, czyli do Izraela.

  1. Julie mówi

   Woooon do siebie , do Izraela !

  2. Julie mówi

   Wynocha do swojegoIzraela ! Dlatego Naszego Jacka tak nienawidzicie. To nie was a Ojczyzny , to Matka Ziemia Prawdziwego Narodu Polskiego ! Chronic NAD Pani Jasnogorska , chron !

 2. Gutek mówi

  Możemy zebrać co najmniej 10x tyle co oni przeciw przyjmowaniu uchodźców

 3. Eustrachy mówi

  A my składamy milion podpisów przeciwko!

 4. Elizaxxx mówi

  Jak Amnesty International reprezentują takie pseudo urodziwe dziewice , które nie znajdują amatorów pośród Polaków, to chciałyby choć muzułmanina dorwać w swoje objęcia i tak im tęskno do tego sex raju.

  Zamiast sprowadzać ten muzułmański syf do Polski to niech wyjadą do Francji, Niemiec, Afryki i będą miały ubogacenia i rozrywki pod dostatkiem

 5. Pan Kracy mówi

  Jak pisze Michalkiewicz: gdyby każda osoba deklarująca zamiar przyjęcia uchodźców, złożyła notarialne zobowiązanie, iż będzie uchodźców na swój koszt utrzymywać, kwaterować, odziewać, kształcić i leczyć w chorobie – aż do momentu, gdy sami uchodźcy z tego zrezygnują – bez możliwości wcześniejszego, jednostronnego wypowiedzenia; ciekawe ile podpisów by zostało z tej petycji?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.