Pierwszy premier „wolnej Polski”? Prof. Cenckiewicz publikuje dokument o hołdzie Mazowieckiego dla Jaruzelskiego

fot. sejm.gov.pl
9

Sławomir Cenckiewicz opublikował dziś na twitterze wstrząsający dokument pokazujący, że pierwszy rzekomo premier rzekomo wolnej Polski Tadeusz Mazowiecki odmówił spotkania z prezydentem RP na uchodźstwie Ryszardem Kaczorowskim, ponieważ uznał to za „poniżające wobec prezydenta Jaruzelskiego, swojego rządu i państwa.” To się po prostu nie mieści w głowie, w jaki sposób Polacy zostali zmanipulowani. Gdy wmawiano nam, że „skończył się komunizm”, główną troską premiera Mazowieckiego pozostawało dbanie o dobre samopoczucie komunistycznego generała Jaruzelskiego. Wstyd i hańba!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Posłuchaj także:

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  Zasadniczo rzecz biorąc to ś.p. pan prezydent Kaczorowski, jako prawowity przywódca Polski, wykonał akt łaski chcąc się spotkać z mazowieckim od magdalenkowego układu. To był błąd rządu na uchodźstwie – powinni od początku mówić kto jest kim oraz wezwać Polaków do prawdziwie demokratycznych przemian a nie oszukańczych.

  1. michu mówi

   W tym czasie, gdyby Polacy nie dali się zmanipulować mogliby rozliczyć komunę. Sowieci (zwłaszcza za Jelcyna), by ich raczej nie bronili, taki był chyba układ z USA. UBowcy poradzili sobie sami, ale widać było jak się boją (ukłony w stronę Kościoła i ciągle mowa o „nienawiści” itp.

 2. zj mówi

  Tacy są zydzi! Powinni Polacy o tym PAMIĘTAĆ.

 3. Jarek mówi

  Polacy właśnie nie pamiętają liczą na święte – jakoś to będzie a jak przychodzi co do czego to myslą że kilka zdrowasiek załatwi sprawę i sojusze z tymi którzy mają nas w d…

 4. z-k mówi

  Ech, niech wreszcie wyjdzie na jaw ubecka lista płac gen. M. Milewskiego, który środkami pozyskanymi z afery „żelazo” opłacał tzw. „koncesjonowaną opozycję” tj. najwyższe „autorytety” III-j żydolewackiej okrągłostołowej. A. Siwak twierdzi w swojej 3-tomowej książce „Bez strachu”, że Jaroszewicz ową listę posiadał i groził opublikowaniem w pisanej książce. Natomiast w kolejnej książce próbnie ujawnił pierwszego na owej liście (co to się najlepiej starał i najwięcej dostał). Właśnie Mazowieckiego i nic, cisza. Zrobiono Siwakowi kipisz w chałupie gdy wyjechał ale nic nie znaleziono. Czytajcie Siwaka (jeśli zdołacie to gdzieś zdobyć gdyż jest tępiony zaciekle), szczególnie polecam jego pierwsze książki zawierające archiwalne materiały KC, a które „stół okrągły” przeznaczył do zmielenia. Szkoda, że pan A. Siwak nie miał możliwości wytachać tego więcej ale i tak 10 poczytnych książek napisał . Ostatnia o bitwie pod Lenino na podstawie dokumentów z archiwów moskiewskich, do których to dokumentów jeszcze żadnego Polaka nie dopuszczono..

 5. Polisa mówi

  Zydostwo POd roznymi POstaciami siega PO swiatowy rzad.Oby cymbalom sie nie udalo.To jest najwieksza zaraza swiata!

 6. Robert mówi

  Dobra,dobra,dobra,zmiana jest taka,że tera nie Mazowiecki,ale jego kolega senior i syn Morawiecki…..Morawiecki,Mazowiecki,jak to sie pięknie rymuje,cała Polska współczuje po stracie brata,dla starszego brata w wierze poświęce młodego budującego konta i stwórcy konta na ziemi dla każdego,mamonę wielbiącego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.